0

Nie komentował tego meczu

2

Niestety nieprawda
Z Espanyolem w lidze nie miał - mecz zakończył się 0:0

2

http://www.fullmatchesandshows.com/2016/02/03/barcelona-vs-valencia-highlights-full-match/

Dyboru, do koloru wczorajszy meczyk - skróty i całe spotkanie

2

Sztukę pompowania baloników madryckie gazety opanowały do perfekcji

5

Z racji tego że dzisiaj tłusty czwartek zrobiłem sobie cheat day i wpieprzam pączki na potęgę. Na razie 11 normalnych sklepowych, pobije ktoś?

29

Dzisiaj nie wciągał

2

Ten co się kopie po czole i przegrywa główki z niższymi od siebie? Super

2

Hę? A kto niby miał zagrać za Mathieu? Bartra? Nie bądź śmieszny

1

Spoko, spoko, Espanyol już był, to jeszcze Granada, Las Palmas, Getafe, Rayo i Levante

2

Niekoniecznie "ściema" tylko tzw. sleight of hands nz bardzo wysokim poziomie. Sam się w to bawię i mogę powiedzieć, że ta rutyna wykonana poprawnie i płynnie wymaga lat praktyki. Oczywiście nie pochwalam ludzi cierpiących korzyści majątkowe z tego triku, jednak ich umiejętności są godne podziwu

5

Masipa to w ogóle najlepiej się pozbyć, na co nam trzeci bramkarz

0

"W półfinale Copa del Rey Barça mierzyła się z Valencią 6 razy i za każdym razem okazywała się lepsza w dwumeczu."



Nie wierzę w to co czytam...

Czy redaktor Looky nie pamięta sezonu 07/08 i półfinału CdR w którym Valencia wygrała z Barcą 4-3 w dwumeczu i ostatecznie zgarnęła puchar? To nie było pół wieku temu żeby o tym nie pamiętać...

2

Ja pie$&@%e co oni z tą 16 w tym sezonie...

5

Klub przymierza się do kupna młodego utalentowanego stopera - Stones/Marquinhos/Laporte, więc odpowiedź brzmi tak

2

Zacznijmy od tego, że gunwo by im dało to mniej bramek straconych itp gdyby sędzia uznał prawidłowego gola Leo

18

Oprócz przerzutu Bartrze brakuje jeszcze szybkości, zwrotności, umiejętności ustawiania się i krycia... No proszę was, w tym sezonie nie pamiętam w jakim meczu, ale wszedł z ławki, dwa razy kopnął się po czole i koledzy naprawiali jego błędy. W poprzednim sezonie miał sporo szans i grał sporo, to jeden niezły mecz przeplatał dwoma słabymi i to z takimi tuzami jak Granada czy Levante.

Sprzedać póki jeszcze coś wart. Czekam na hejty

1

2

I wtedy mogli by uznać sezon za udany mimo braku pucharów

1

Półtora bańki za darmola? Biere

3

Zubożony uran

4

W środy się zbiera komisja

2

Wolałbym artykuł z jakimiś anegdotami odnośnie meczów Barcy z Atletico zamiast ściany tekstu statystyk i liczb których za dwa dni nikt nie będzie pamiętał

1

No i Sevilla sprowadziła Federico Fazio. Krycha ma konkurencje

1

Papcio Wenger niech wraca do śpiwora

3

Chodziło mi raczej o oglądanie jego wyczynów będąc na Camp Nou
Ja stara dupa jestem ;) Dzieki Ronniemu pokochałem Barce

37

Jedna z największych porażek w moim życiu - nigdy nie widziałem Ronniego w barwach Barcy na żywo

73

Piękny słoneczny dzień w Barcelonie, przedostatnia kolejka La Liga. Na ulicach gwar i śmiech, mnóstwo ludzi w barwach Blaugrany, powiewają czerwono-żółte flagi. Od strony Madrytu słychać jeszcze niegdyś gromkie, dziś, niesione z chłodnym wiatrem z tamtych stron "Siiii" - to pewien atleta świętuje hat-tricka strzelonego Levante dzięki któremu przoduje w klasyfikacji Pichichi. Wszystkie oczy zwrócone są jednak na Camp Nou, za chwilę piłkarze Espaniolu potulnie i równiutko ułóżą szpaler dla nowego - starego mistrza Hiszpanii FC Barcelony. Strach w oczach i farsz w majtach - za chwilę będą musieli stoczyć heroiczny bój o pozostanie w Primera, gdyż porażka definitywnie skreśla ich szanse. W ich białych sercach tli się jeszcze iskierka nadzieji, gdyż Barcelona wychodzi składem mocno rezerwowym - oszczędza siły na finały: LM i CdR.

Niestety. Po 90 minutach z manitą w bagażu piłkarze Espanyolu opuszczają Camp Nou w ponurych nastrojach. "Nie łam się" mówi Caicedo do Pau Lopeza "może trafimy na Real w Copa del Rey w następnym seoznie i znowu będziemy mogli dać się wydymać". Lopeza trochę to pocieszyło i myślami odpłynął już do Segunda, gdzie Espanyol w kolejnym sezonie będzie musiał toczyć bratobójczy pojedynek z Getafe o awans do 1 klasy rozgrywkowej.



Realne?

11

Ale to jest przygłup..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?