qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie komentował tego meczu
2
Niestety nieprawda
Z Espanyolem w lidze nie miał - mecz zakończył się 0:0
2
http://www.fullmatchesandshows.com/2016/02/03/barcelona-vs-valencia-highlights-full-match/
Dyboru, do koloru wczorajszy meczyk - skróty i całe spotkanie
2
Sztukę pompowania baloników madryckie gazety opanowały do perfekcji
5
Z racji tego że dzisiaj tłusty czwartek zrobiłem sobie cheat day i wpieprzam pączki na potęgę. Na razie 11 normalnych sklepowych, pobije ktoś?
20
Reakcja Papcia Wengera
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/02/08/article-2554827-1B4EA57300000578-57_634x430.jpg
29
Dzisiaj nie wciągał
2
Ten co się kopie po czole i przegrywa główki z niższymi od siebie? Super
2
Hę? A kto niby miał zagrać za Mathieu? Bartra? Nie bądź śmieszny
1
Spoko, spoko, Espanyol już był, to jeszcze Granada, Las Palmas, Getafe, Rayo i Levante
2
Niekoniecznie "ściema" tylko tzw. sleight of hands nz bardzo wysokim poziomie. Sam się w to bawię i mogę powiedzieć, że ta rutyna wykonana poprawnie i płynnie wymaga lat praktyki. Oczywiście nie pochwalam ludzi cierpiących korzyści majątkowe z tego triku, jednak ich umiejętności są godne podziwu
5
Masipa to w ogóle najlepiej się pozbyć, na co nam trzeci bramkarz
0
"W półfinale Copa del Rey Barça mierzyła się z Valencią 6 razy i za każdym razem okazywała się lepsza w dwumeczu."
Nie wierzę w to co czytam...
Czy redaktor Looky nie pamięta sezonu 07/08 i półfinału CdR w którym Valencia wygrała z Barcą 4-3 w dwumeczu i ostatecznie zgarnęła puchar? To nie było pół wieku temu żeby o tym nie pamiętać...
2
Ja pie$&@%e co oni z tą 16 w tym sezonie...
8
http://bi.gazeta.pl/im/af/aa/12/z19571119Q,Cristiano-Ronaldo-wpuscil-kamery-do-swojego-kroles.jpg
Ah te niegrzeczne zabawy w Maroko
5
Klub przymierza się do kupna młodego utalentowanego stopera - Stones/Marquinhos/Laporte, więc odpowiedź brzmi tak
2
Zacznijmy od tego, że gunwo by im dało to mniej bramek straconych itp gdyby sędzia uznał prawidłowego gola Leo
18
Oprócz przerzutu Bartrze brakuje jeszcze szybkości, zwrotności, umiejętności ustawiania się i krycia... No proszę was, w tym sezonie nie pamiętam w jakim meczu, ale wszedł z ławki, dwa razy kopnął się po czole i koledzy naprawiali jego błędy. W poprzednim sezonie miał sporo szans i grał sporo, to jeden niezły mecz przeplatał dwoma słabymi i to z takimi tuzami jak Granada czy Levante.
Sprzedać póki jeszcze coś wart. Czekam na hejty
1
S4 i dobry aparat? XD
Dorzuć 7 dych i masz ten kombajn: http://zomax.eu/p/17/9870/htc-desire-820-szary-grey-bez-simlocka-rowniez-na-raty-htc-telefony-komorkowe.html
2
I wtedy mogli by uznać sezon za udany mimo braku pucharów
1
Półtora bańki za darmola? Biere
3
Zubożony uran
4
W środy się zbiera komisja
2
Wolałbym artykuł z jakimiś anegdotami odnośnie meczów Barcy z Atletico zamiast ściany tekstu statystyk i liczb których za dwa dni nikt nie będzie pamiętał
1
No i Sevilla sprowadziła Federico Fazio. Krycha ma konkurencje
1
Papcio Wenger niech wraca do śpiwora
3
Chodziło mi raczej o oglądanie jego wyczynów będąc na Camp Nou
Ja stara dupa jestem ;) Dzieki Ronniemu pokochałem Barce
37
Jedna z największych porażek w moim życiu - nigdy nie widziałem Ronniego w barwach Barcy na żywo
73
Piękny słoneczny dzień w Barcelonie, przedostatnia kolejka La Liga. Na ulicach gwar i śmiech, mnóstwo ludzi w barwach Blaugrany, powiewają czerwono-żółte flagi. Od strony Madrytu słychać jeszcze niegdyś gromkie, dziś, niesione z chłodnym wiatrem z tamtych stron "Siiii" - to pewien atleta świętuje hat-tricka strzelonego Levante dzięki któremu przoduje w klasyfikacji Pichichi. Wszystkie oczy zwrócone są jednak na Camp Nou, za chwilę piłkarze Espaniolu potulnie i równiutko ułóżą szpaler dla nowego - starego mistrza Hiszpanii FC Barcelony. Strach w oczach i farsz w majtach - za chwilę będą musieli stoczyć heroiczny bój o pozostanie w Primera, gdyż porażka definitywnie skreśla ich szanse. W ich białych sercach tli się jeszcze iskierka nadzieji, gdyż Barcelona wychodzi składem mocno rezerwowym - oszczędza siły na finały: LM i CdR.
Niestety. Po 90 minutach z manitą w bagażu piłkarze Espanyolu opuszczają Camp Nou w ponurych nastrojach. "Nie łam się" mówi Caicedo do Pau Lopeza "może trafimy na Real w Copa del Rey w następnym seoznie i znowu będziemy mogli dać się wydymać". Lopeza trochę to pocieszyło i myślami odpłynął już do Segunda, gdzie Espanyol w kolejnym sezonie będzie musiał toczyć bratobójczy pojedynek z Getafe o awans do 1 klasy rozgrywkowej.
Realne?
11
Ale to jest przygłup..