1

1

W GD stawiałem 1:4 i prawie pykło, teraz stawiam również 1:4, a co

1

Hola hola, ja stawiałem 1:4 i obstawiłem nawet ten wynik u buka

6

Nawet jakby puszczali, naprawdę myślisz, że wybrali by mecz Barcy kiedy FC Lewandowski gra z Juve?

1

A po meczu fiesta na Kibeles tzn. Cibeles

24

Zgadzam się z ocenami, za wyjątkiem Alby, to był chyba jego najgorszy mecz w tym sezonie i należy mu się dwója, mimo asysty, ktorej nie oszukujmy się, musiał zanotować. Brak konkurencji na lewej obronie zdecydowanie mu nie służy

82

Marka i Asik "zapomniały" napisać o spalonym bestii, a wczoraj obie trąbiły o spalonym Suareza, wymowne

13

Fiolet padł. Śpij słodko aniołku [*]

1

To nie główny się myli tylko liniowi

2

Asi asi gana el madrid

7

Teraz już jestem pewny, że Real to wygra

1

Mam nadzieję, że jednak nie odejdzie, tylko zakończy karierę w Barcy. Mimo swojego wzrostu to jeden z najlepszych stoperów w historii Barcy

0

Nie ma, C+ ma LM na wyłączność

11

Przedawkowałeś marsjanki

2

A boli go dup.. wróć, biodro

12

Odkąd Zidane został trenerem Realu Marca ma nowego ulubieńca na okładki, konflikt z CRem wisi w powietrzu

4

Barca:
Trudne wyjazdy: Villareal, zaczarowany Sociedad i ewentualnie jeszcze Eibar
Trudne mecze u siebie: Sevilla, Real, Valencia

Biały fiolet:
Trudne wyjazdy: Malaga, Sociedad, Barca
Trudne mecze u siebie: Atletico, Celta, Villareal, Sevilla, Valencia

No ciekawy jestem jak poradzi sobie bestia bez Benzemy i Bejla na trudnym terenie

3

Cytat tygodnia

40

Życzę mu utrzymania, bo La Liga potrzebuje takich drużyn. Najlepiej kosztem Espanyolu

1

Wie ktoś który z zawodników pojawi się na konferencji prasowej przed meczem z Arsenalem?

1

Albie szkodzi ten brak konkurencji, mimo asysty zagrał fatalnie.
Ale oczywiście, najważniejsze 3 punkty stosunkowo niewielkim nakładem sił, przynajmniej ofensywy

1

Jaki wstyd? 3 punkty są? O czym ty człowieku gadasz?

7

Krótka jest pamięć kibica. 1 połowy meczu z Celtą to już nikt nie pamięta, za to drugą wszyscy

7

Push the tępo

7

Ładnie tak kraść tytuły ze strony konkurencji?

14

Komentarz usunięty

1

Raczej gol klatką piersiową na KMŚ

2

Komentarz usunięty

6

Ehhh cyfrowy polsrat to straszne gunwo.. A ja mam z tymi oszustami umowę jeszcze na rok...

1

Chyba jak mu Messi zapakował z wolnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?