qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.fcbarca.com/60450-casillas-zapomina-o-barcelonie.html
kto pamięta? :>
1
W GD stawiałem 1:4 i prawie pykło, teraz stawiam również 1:4, a co
1
Hola hola, ja stawiałem 1:4 i obstawiłem nawet ten wynik u buka
6
Nawet jakby puszczali, naprawdę myślisz, że wybrali by mecz Barcy kiedy FC Lewandowski gra z Juve?
1
A po meczu fiesta na Kibeles tzn. Cibeles
24
Zgadzam się z ocenami, za wyjątkiem Alby, to był chyba jego najgorszy mecz w tym sezonie i należy mu się dwója, mimo asysty, ktorej nie oszukujmy się, musiał zanotować. Brak konkurencji na lewej obronie zdecydowanie mu nie służy
82
Marka i Asik "zapomniały" napisać o spalonym bestii, a wczoraj obie trąbiły o spalonym Suareza, wymowne
13
Fiolet padł. Śpij słodko aniołku [*]
1
To nie główny się myli tylko liniowi
2
Asi asi gana el madrid
7
Teraz już jestem pewny, że Real to wygra
1
Mam nadzieję, że jednak nie odejdzie, tylko zakończy karierę w Barcy. Mimo swojego wzrostu to jeden z najlepszych stoperów w historii Barcy
0
Nie ma, C+ ma LM na wyłączność
11
Przedawkowałeś marsjanki
2
A boli go dup.. wróć, biodro
12
Odkąd Zidane został trenerem Realu Marca ma nowego ulubieńca na okładki, konflikt z CRem wisi w powietrzu
4
Barca:
Trudne wyjazdy: Villareal, zaczarowany Sociedad i ewentualnie jeszcze Eibar
Trudne mecze u siebie: Sevilla, Real, Valencia
Biały fiolet:
Trudne wyjazdy: Malaga, Sociedad, Barca
Trudne mecze u siebie: Atletico, Celta, Villareal, Sevilla, Valencia
No ciekawy jestem jak poradzi sobie bestia bez Benzemy i Bejla na trudnym terenie
3
Cytat tygodnia
40
Życzę mu utrzymania, bo La Liga potrzebuje takich drużyn. Najlepiej kosztem Espanyolu
1
Wie ktoś który z zawodników pojawi się na konferencji prasowej przed meczem z Arsenalem?
1
Albie szkodzi ten brak konkurencji, mimo asysty zagrał fatalnie.
Ale oczywiście, najważniejsze 3 punkty stosunkowo niewielkim nakładem sił, przynajmniej ofensywy
1
Jaki wstyd? 3 punkty są? O czym ty człowieku gadasz?
7
Krótka jest pamięć kibica. 1 połowy meczu z Celtą to już nikt nie pamięta, za to drugą wszyscy
7
Push the tępo
7
Ładnie tak kraść tytuły ze strony konkurencji?
14
Komentarz usunięty
1
Raczej gol klatką piersiową na KMŚ
2
Komentarz usunięty
6
Ehhh cyfrowy polsrat to straszne gunwo.. A ja mam z tymi oszustami umowę jeszcze na rok...
1
Chyba jak mu Messi zapakował z wolnego