3

Bellerin jasno postawil sprawę, że nie wróci do Barcelony co by się nie działo

2

nie, to klasyczne palenie frana

3

Nie mowię o CN, tylko o el Riazor. Ostatnio wygraliśmy z nimi 4:0

62

Od dawien dawna to Barca straciła punkty a Real nie i od razu w Madrycie raban, że Liga ukradziona... Krótka jest pamięć białych, nie pamiętają ile to karnych nie przyznali Barcelonie na początku sezonu - w samym meczu z Malagą 3 OCZYWISTE jedenastki nie zostały podyktowane. Nie wspomnę już o spalonych widmo (np. w meczu z Levante zabrali Andresowi asystę sezonu) i wybrykach Krysi, które ani razu nie spotkały kary

3

Przecież wygraliśmy z nimi 4:0

1

Kojarzy mi się z pewną pieśnią kościelną, serio

2

Paluszek i główka

2

Smartfon sam wie kiedy i z ilu rdzeni korzystać, nie potrzebujesz włączania wszystkich na raz, chyba, że bawisz się w OC albo sprawdzasz wydajność podzespołów lub temperaturę przy dużym obciążeniu ale zakładam, że nie

1

Przecież według karimka to pieszczotliwe określenie, ja tylko go cytuję

1

Za?

2

Komentarz usunięty

2

Powód tego jest bardzo prosty, żeby się nie przemęczać i nie tracić więcej sił niż potrzeba, piłkarze mają w nogach ogromne ilości minut, a teraz nadchodzi kolejny morderczy maraton. Nawet w meczu z Villareal po wyrównaniu Barca nie rzuciła się z impetem na bramkę Asenjo tylko grali na 50% możliwości - remis na trudnym terenie im wystarczał i ja to rozumiem.

1

O w dupe węża, to twój kupon? Ładnie pojechałeś

7

Porażka z Realem, klątwa Anoeta i z 9 punktów może zrobić się 3. Nic jeszcze nie jest pewne

1

Jak się karnych na bernaboo nie wykorzystuje to nie ma co liczyć na chociaż punkt

2

1 coco w polu karnym na 5 zawodników Sevilli i nikt go nie pokrył xD

1

Zauważ jednak, że jak gra od początku to najczęściej jest bardzo pewny i choć czasem popełnia błędy to nie są one groźne. Jak wchodzi z ławki to mu koncentracja szwankuje i wychodzi to co wychodzi, ten samobój bardzo niefortunny, szkoda mi chłopa

3

Jakby podyktowali te ewidentne karne jakie nam się należały na początku sezonu w meczach z Atletico czy Malagą to byłoby ze 20 kilka teraz

0

Sędzia strasznie kartkuje, zmienił bym Pique w przerwie no i Luisa jak będziemy prowadzić

3

Standard w przypadku Turka

9

Roberto za Turana i będzie ok

5

Zgłaszam się

2

Jaki kraj takie El Classico

0

Jakiego szlagieru?

4

Rafa oszczędzany na Real, wejdzie pod koniec i strzeli na 5:0

1

1:1
Postawiłem na nich bo był niezły kurs ale nie wiedziałem, że aż taką mizerię grają

1

Nie wygrają, Darmstadt im strzelił, z taką formą będzie dwucyfrówka w meczu z mierdą

1

Tylko, telefon służy głównie do dzwonienia i smsowania, a nawet najbardziej wymagające aplikacje uciągnie spokojnie smartfon za 1000zł. Z komputerem jest zupełnie inaczej. I nie patrzę przez pryzmat mojego budżetu tylko zwyczajnie wyrażam swoją opinię ;)

1

Wolfsburg jest cienki jak cyk komara.. Ze słabiutkim Darmstadtem u siebie nie mogą sobie poradzić, że też na nich postawiłem...

1

Ponieważ elektronika ma to do siebie, że szybko i niespodziewanie pada, jak ma się gwarancję to jeszcze pół biedy ale jak jest po gwarancji to naprawa zazwyczaj jest bardzo kosztowna. A po drugie to postęp technologiczny, który rośnie w ekspresowym tempie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?