qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bellerin jasno postawil sprawę, że nie wróci do Barcelony co by się nie działo
2
nie, to klasyczne palenie frana
3
Nie mowię o CN, tylko o el Riazor. Ostatnio wygraliśmy z nimi 4:0
62
Od dawien dawna to Barca straciła punkty a Real nie i od razu w Madrycie raban, że Liga ukradziona... Krótka jest pamięć białych, nie pamiętają ile to karnych nie przyznali Barcelonie na początku sezonu - w samym meczu z Malagą 3 OCZYWISTE jedenastki nie zostały podyktowane. Nie wspomnę już o spalonych widmo (np. w meczu z Levante zabrali Andresowi asystę sezonu) i wybrykach Krysi, które ani razu nie spotkały kary
3
Przecież wygraliśmy z nimi 4:0
1
Kojarzy mi się z pewną pieśnią kościelną, serio
2
Paluszek i główka
2
Smartfon sam wie kiedy i z ilu rdzeni korzystać, nie potrzebujesz włączania wszystkich na raz, chyba, że bawisz się w OC albo sprawdzasz wydajność podzespołów lub temperaturę przy dużym obciążeniu ale zakładam, że nie
1
Przecież według karimka to pieszczotliwe określenie, ja tylko go cytuję
1
Za?
2
Komentarz usunięty
2
Powód tego jest bardzo prosty, żeby się nie przemęczać i nie tracić więcej sił niż potrzeba, piłkarze mają w nogach ogromne ilości minut, a teraz nadchodzi kolejny morderczy maraton. Nawet w meczu z Villareal po wyrównaniu Barca nie rzuciła się z impetem na bramkę Asenjo tylko grali na 50% możliwości - remis na trudnym terenie im wystarczał i ja to rozumiem.
1
O w dupe węża, to twój kupon? Ładnie pojechałeś
7
Porażka z Realem, klątwa Anoeta i z 9 punktów może zrobić się 3. Nic jeszcze nie jest pewne
1
Jak się karnych na bernaboo nie wykorzystuje to nie ma co liczyć na chociaż punkt
2
1 coco w polu karnym na 5 zawodników Sevilli i nikt go nie pokrył xD
1
Zauważ jednak, że jak gra od początku to najczęściej jest bardzo pewny i choć czasem popełnia błędy to nie są one groźne. Jak wchodzi z ławki to mu koncentracja szwankuje i wychodzi to co wychodzi, ten samobój bardzo niefortunny, szkoda mi chłopa
3
Jakby podyktowali te ewidentne karne jakie nam się należały na początku sezonu w meczach z Atletico czy Malagą to byłoby ze 20 kilka teraz
0
Sędzia strasznie kartkuje, zmienił bym Pique w przerwie no i Luisa jak będziemy prowadzić
3
Standard w przypadku Turka
9
Roberto za Turana i będzie ok
5
Zgłaszam się
2
Jaki kraj takie El Classico
0
Jakiego szlagieru?
4
Rafa oszczędzany na Real, wejdzie pod koniec i strzeli na 5:0
1
1:1
Postawiłem na nich bo był niezły kurs ale nie wiedziałem, że aż taką mizerię grają
1
Nie wygrają, Darmstadt im strzelił, z taką formą będzie dwucyfrówka w meczu z mierdą
1
Tylko, telefon służy głównie do dzwonienia i smsowania, a nawet najbardziej wymagające aplikacje uciągnie spokojnie smartfon za 1000zł. Z komputerem jest zupełnie inaczej. I nie patrzę przez pryzmat mojego budżetu tylko zwyczajnie wyrażam swoją opinię ;)
1
Wolfsburg jest cienki jak cyk komara.. Ze słabiutkim Darmstadtem u siebie nie mogą sobie poradzić, że też na nich postawiłem...
1
Ponieważ elektronika ma to do siebie, że szybko i niespodziewanie pada, jak ma się gwarancję to jeszcze pół biedy ale jak jest po gwarancji to naprawa zazwyczaj jest bardzo kosztowna. A po drugie to postęp technologiczny, który rośnie w ekspresowym tempie