qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
W następnym sezonie ter Stegen powinien bronić w lidze, a Claudio w pucharach. Bravo młodszy nie będzie i choć bramkarzem jest wybitnym to blokuje trochę rozwój młodego Niemca, którego Barca nie może stracić
4
O ile o Modricia można było dyskutować to z Ramosem do***eś po całości.. typ gości w tych śmiesznych 11 UEFA czy Fifa tylko i wyłącznie dlatego, że strzela dużo bramek. W obronie popełnia mnóstwo baboli, bardzo często wyłącza swój mały móżdżek i popełnia idiotyczne faule, notorycznie łamie linie spalonego i czasami się obcina i traci piłkę.. Złotego to on mógłby dostać ale platfusa...
11
Z Modriciem to się zapedziles, za pół dobrego sezonu nikt nie dostanie ZP
5
Ktoś tutaj nie korzysta z wszystkich opcji jakie posiada fcbarca.com
http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony
1
No coś ty Sherlocku, serio?
3 dni minęły więc już po żałobie
0
Czy u kogoś nadal tak jak u mnie strona jest w odcieniach szarości? Chodzi mi o Chrome, wiem, że w Firefoxie jest już normalna
7
"La Furia Roja ma dokonać dziesięciu zmian względem poprzedniego spotkania. W podstawowym składzie ponownie ma wyjść jedynie Piqué."
Ehh mam nadzieję, że to się nie sprawdzi, po kiego ten Pike na mecz o pietruszkę, czy Sfinks na prawdę nie ma nikogo innego do przetestowania?
1
No tak w sumie jest, ale "matką" wszelkich innch tomorrowlandów czy tomorrowworldów jest właśnie ów festiwal w Belgii, największy i najważniejszy
3
Jak to nie? Największt festiwal muzyki elektronicznej na świecie jest właśnie w Belgii w miejscowości Boom
2
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/a/czterech-podkarpackich-pilkarzy-zginelo-w-zderzeniu-busa-z-ciezarowka-w-weryni,9792901/
Straszna tragedia, jeden z tych chłopaków kibicował Barcelonie i bardzo możliwe, że miał tutaj konto...
1
600 stów? U jakiego buka przeszedł kurs 60000?
0
Spróbuj z inną ładowarką, jeśli to nie pomoże to gniazdo lub bateria siada
1
Bez sensu, żaden nie mógłby złapać rytmu meczowego
ter Stegen w lidze, Bravo LM i CdR, tak bym to widział na następny sezon
3
Ło matko ale babol Pepe, cóż za forma przed Klasykiem
3
Gasiuk-Pihowicz chyba nie miała jeszcze wypowiedzi w mediach, w której by się nie ośmieszyła
2
1 - obie strzelą
2 - strzeli tylko jedna drużyna lub żadna (0:0)
22
Akurat strata Ramosa w Klasyku byłaby dla nas złą wiadomością, gość zawsze popełnia babole
0
Ostatni zakład na kuponie to bramka Leo i wygrana Argentyny także #LeoMusisz
23
Wszystko już zostało napisane, ja więc tylko zostawię tutaj słowa Johana jakże pasujące do sytuacji: "W pewnym sensie jestem prawdopodobnie nieśmiertelny"
Żegnaj Legendo
2
Yhy, wysyłanie internetowych zniczy na pewno wystarczy
7
Isla, Medel, Jara, Diaz... Czyli cały poczet chilijskich rzeźników, oby tylko nic nie zrobili Leo
1
Może to być procesor, może to być dysk. Pobierz sobie programy do monitorowania temperatury dysku i proca, sprawdź jakie temperatury osiągają te podzespoły podczas pracy i w tzw idle. Nie czekaj więcej tylko dawaj kompa do serwisu, niech go wyczyszczą, zmienią pastę termoprzewodzącą itp. Chyba, że to dysk jest kopnięty wtedy czeka cię wymiana tego podzespołu
10
Niech on się lepiej zajmie klejeniem skrótów dla beki bo takie smuty jakie teraz nagrywa nie da się oglądać
4
Sherlock
9
Prawda. Nie powinno to nikogo dziwić, przecież to Madryt
7
Z Madrytu
6
Już niedługo te koszulki treningowe Brazylii będą całe w reklamach niczym kombinezony kolarskie czy rajdowców. Naród brazylijski ma straszny ciąg do hajsu
0
Ah ten Dudi i jego wiatr
1
Szkoda tylko, że to był faul i Krycha powinien dostać żółtko (a byłoby to drugie żółtko w tamtym meczu) gdyby nie hiszpański sędzia
1
Ucz się programowania