qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Minuta ciszy dla wszystkich którym Atleti i/lub City uwaliły kupony
.
.
.
2
Wygląda na to, że masz przykurcz kulszowo goleniowy. Mięsień dwugłowy uda nie pozwala ci zdobić poprawnego skłonu na prostych nogach. Musisz go rozciągać, najlepiej codzienne i najlepiej przy użyciu gumy - poszukaj rozciągania dwójek na YouTube. Ile ci zajmie żeby pozbyć się problemu? To zależy jak bardzo przykurczony masz ów mięsień, ale kilka miesięcy to takie minimum. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mi osobiście zajęło to około roku, miałem bardzo duże przykurcze.
1
Co rozumiesz przez "gibkość"?
55
Szpiedzy Wengera !!111
7
"Była legenda Barcelony" jak to była?
2
Cała litania na jednym kuponie?
47
W redakcji asa ktoś podmienił cukier na koke - As: Czy Keylor Navas może wygrać ZP? Uznają, że choć zasłużył to nie, bo nie jest medialny XD
Grażyna co ja czytam
1
Zgadzam się, Arsenal jest zbyt nieobliczalny
2
Prawo Zemsty to jeden z lepszych trillerów i ogląda się go wybornie. Nie rozumiem do czego się przypierdzielasz
Najbardziej przereklamowany oczywiście Avatar, cóż to jest za gniot. Albo Grawitacja na której zasnąłem w kinie, najnudniejszy film jaki widziałem
6
Elementarna zasada nr 1: Nigdy nie obstawiaj Ekstraklapy
2
Tabela na fioletowej to bardzo skomplikowany algorytm oparty na sieciach neuronowych i logice rozmytej, El Jarosław mistrz programowania
10
I bardzo dobrze, większego sabotazysty w Realu nie ma, w każdym klasyku zawala bramki
1
Goal.com to sportowy internetowy tabloid, więc radzę nie brać na poważnie co ono piszą. Kiedyś informowali, że Kurtuła przechodzi do Barcy i bierze ze sobą Hazarda
180
Casemiro: krytykują nas bo jesteśmy najlepszą drużyną świata
CO XD
2
Kac jest skutkiem przedawkowania alkoholu, nie ma znaczenia czy zawartego w JD czy w Amarenie.. Co do Danielsa to moim zdaniem przeciętna whiskey nie warta swojej ceny
1
O ile pamiętam to mecz z Sevillą był w listopadzie 2014 a z RSSS w styczniu 2015
6
Samobója chyba Alba w pamiętnym meczu z RSSS na Anoeta, a czerwo Masche w meczu z Eibar na Camp Nou za obrazę sędziego
0
wejdzie
1
oooo panie
Za dychę można to puścić
3
Bo zmienił się naczelny
1
To mało w życiu oglądałeś seriali
1
"La zabawa" ale prychłem XD
2
Ale słabe...
1
Dzisiejszy sędzia https://memecrunch.com/image/52c09d5b1605fb361f00000f.jpg?w=400
1
Andrzej dzisiaj miażdży
3
Idealnych drużyn dla rezerwowych jest co najmniej kilka, a Getafie to paziowie Pereza, niech spadają, skończą się darmowe punkty dla Realu i bramki dla Krysztianu
3
Klasyk z Deppem - Jeździec bez głowy
0
Tylko pc
#pcmasterrace
1
Biedne Getafe, jak mi przykro...
A tak na serio to niech Barca strąca tych paziów Pereza na sam dół tabeli i niech razem z Espanyolem się z niego nie podnoszą
1
Podejrzewam, że nie tylko mnie Sevilla skusiła wysokim kursem i nie tylko mi uwaliła kupon