34

Minuta ciszy dla wszystkich którym Atleti i/lub City uwaliły kupony
.
.
.

2

Wygląda na to, że masz przykurcz kulszowo goleniowy. Mięsień dwugłowy uda nie pozwala ci zdobić poprawnego skłonu na prostych nogach. Musisz go rozciągać, najlepiej codzienne i najlepiej przy użyciu gumy - poszukaj rozciągania dwójek na YouTube. Ile ci zajmie żeby pozbyć się problemu? To zależy jak bardzo przykurczony masz ów mięsień, ale kilka miesięcy to takie minimum. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mi osobiście zajęło to około roku, miałem bardzo duże przykurcze.

1

Co rozumiesz przez "gibkość"?

55

Szpiedzy Wengera !!111

7

"Była legenda Barcelony" jak to była?

2

Cała litania na jednym kuponie?

47

W redakcji asa ktoś podmienił cukier na koke - As: Czy Keylor Navas może wygrać ZP? Uznają, że choć zasłużył to nie, bo nie jest medialny XD

Grażyna co ja czytam

1

Zgadzam się, Arsenal jest zbyt nieobliczalny

2

Prawo Zemsty to jeden z lepszych trillerów i ogląda się go wybornie. Nie rozumiem do czego się przypierdzielasz

Najbardziej przereklamowany oczywiście Avatar, cóż to jest za gniot. Albo Grawitacja na której zasnąłem w kinie, najnudniejszy film jaki widziałem

6

Elementarna zasada nr 1: Nigdy nie obstawiaj Ekstraklapy

2

Tabela na fioletowej to bardzo skomplikowany algorytm oparty na sieciach neuronowych i logice rozmytej, El Jarosław mistrz programowania

10

I bardzo dobrze, większego sabotazysty w Realu nie ma, w każdym klasyku zawala bramki

1

Goal.com to sportowy internetowy tabloid, więc radzę nie brać na poważnie co ono piszą. Kiedyś informowali, że Kurtuła przechodzi do Barcy i bierze ze sobą Hazarda

180

Casemiro: krytykują nas bo jesteśmy najlepszą drużyną świata

CO XD

2

Kac jest skutkiem przedawkowania alkoholu, nie ma znaczenia czy zawartego w JD czy w Amarenie.. Co do Danielsa to moim zdaniem przeciętna whiskey nie warta swojej ceny

1

O ile pamiętam to mecz z Sevillą był w listopadzie 2014 a z RSSS w styczniu 2015

6

Samobója chyba Alba w pamiętnym meczu z RSSS na Anoeta, a czerwo Masche w meczu z Eibar na Camp Nou za obrazę sędziego

0

wejdzie

1

oooo panie
Za dychę można to puścić

3

Bo zmienił się naczelny

1

To mało w życiu oglądałeś seriali

1

"La zabawa" ale prychłem XD

2

Ale słabe...

1

1

Andrzej dzisiaj miażdży

3

Idealnych drużyn dla rezerwowych jest co najmniej kilka, a Getafie to paziowie Pereza, niech spadają, skończą się darmowe punkty dla Realu i bramki dla Krysztianu

3

Klasyk z Deppem - Jeździec bez głowy

0

Tylko pc
#pcmasterrace

1

Biedne Getafe, jak mi przykro...
A tak na serio to niech Barca strąca tych paziów Pereza na sam dół tabeli i niech razem z Espanyolem się z niego nie podnoszą

1

Podejrzewam, że nie tylko mnie Sevilla skusiła wysokim kursem i nie tylko mi uwaliła kupon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?