qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W najbliższych godzinach rm.pl ma umieścić oświadczenie i list otwarty w którym wyrazi swoje oburzenie tą bajką
4
Żaden
FutbolHD to piracka strona i w każdej chwili może zostać zablokowana
Player.pl i tam bierz pakiet
7
Arbeloa Ballon d'or
https://lh3.googleusercontent.com/-IYX7i_E6bqI/UpoWZIIPMRI/AAAAAAAAABI/P8D71QD1EKY/w426-h424/arb.jpg
1
Przecież to prima aprilisowy żart... Nie czaję dlaczego 90% użytkowników wzięło to na poważnie
1
Nie cierpię tego całego "Prima Aprilis", co roku wymyślane są jakieś niby to śmieszne rzeczy, które tak jak niestety pomysł moderacji bardziej denerwują niż rozbawiają. Tak, wiem, że pojutrze strona wróci do normalnej postaci ale dziś i jutro będzie trzeba się męczyć z tym nieczytelnym dziadostwem
2
Ciżemki prawilności
4
Już jest, ten o składach na Klasyk. Bo nie wierzę, że był on pisany na poważnie
53
Ten to ciekawe ma wspomnienia z Klasyków
0:3 i ośmieszający go Ronnie
2:6 i ta piękna obcinka
5:0 i babole i próba złamania nogi Leo
3:4 i kretyński faul na Neymarze
0:4 i machanie łapami łamiąc linie spalonego
W każdym z nich albo podpisywał się babolem albo wyłączał się i łapał czerwo za idiotyczne faule
To tak apropo jego wypowiedzi o błędach
6
No stary, mi się również dzisiaj śniło, że Barca wygra 3:0 po dublecie Luisito i jednym trafieniu Leo, także proszę się rozejść, to już pewne, że mamy 3pkt
1
Guardiola sam się wypowiadał, że nie będzie kupował nikogo z Barcy ani Bayernu, nie wierzę co piszą te pismaki
1
Pozornie spokojny, ale jestem gotów się założyć, że każdy z nas będzie czuł to napięcie przed meczem, niezależnie ile tych punktów przewagi byśmy mieli. Do mnie dopiero dzisiaj dotarło to specyficzne uczucie występujące przed ważnymi meczami
0
Musisz użyć serwera proxy i vpna żeby Player ci działał. Problem w tym, że ciężko znaleźć działające polskie proxy bez lagów za darmo. Wtyczka Chrome nie zadziała
1
Co za kacapoły to ja nawet nie
"Real nic nie musi" no właśnie, że jest zupełnie odwrotnie, "Barcelona ma mało do wygrania a dużo do stracenia" co prychłem z tego to moje xDD
1
Lekarze reprezentacji Francji stwierdzili, że Mathieu być może będzie musiał poddać się operacji. Dziś badania w Barcelonie. [md]
Wirus fifa jednak nas dosięgnął, ciekawe kto teraz wskoczy na pozycję 3 stopera w drużynie
9
Tymczasem w Madrycie http://hrabi.pl/index/foto/program-dracula/dracula/drak09.jpg
20
Kto z wymienionej dwójki jest najlepszym piłkarzem w historii? Lionel Messi czy Messi Lionel?
Czy zdajesz sobie sprawę, że w Polsce trwa ostra internetowa napinka między kibicami Barcy i Realu?
Czy Barca twoim zdaniem obroni LM i dlaczego tak?
0
Pany, dlaczego nie grał Dybala?
1
Zazdroszczę umiejętności
53
"Zidane chce walczyć z Barceloną o piłkę"
Przypomina się 2010 rok i podobny plan pewnego Portugalczyka na mecz z Barcą
Nie pogardzę powtórką z tamtego pamiętnego spotkania
3
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Brytania
9
Brytyjczyk w Hiszpanii - to nie może się udać
1
Małym nakładem sił nie oznacza spacerek, tylko wbicie 1 czy 2 bramek i "doklepanie" meczu do końca, jak to Barca ma w zwyczaju kiedy rozgrywa maratony
43
Mam nadzieję, że Perez zainterweniuje i nie pozwoli wystawić "taniochy" Casemiro (cytując klasyka z Crackovi), a zamiast niego biali wyjdą środkiem pola James-Kroos-Modric czyli bez typowego DP. Tak czy inaczej, uważam, że sobie z nimi poradzimy
20
W sumie niezły moment na Klasyk, w Madrycie przekonani, że Barca jest w słabszej dyspozycji (co oczywiście mija się prawdą), podjarani jak Pompeje w 79r. bo wyszedł im mecz z Sevillą. Był to mecz pomiędzy drużynami własnego podwórka, a że gospodarzem był Real to skończyło się jak się skończyło. Podjeżewam, że Barca będzie chciała wygrać ale małym nakładem sił więc spodziewał bym się raczej jakiegoś jedno-bramkowego zwycięstwa 2:1, 1:0, ewentualnie bez straty bramki, ale pogromu nie będzie. Piękne z naszej perspektywy jest to, że nawet przegrany Klasyk niewiele zmieni, ale nie oszukujmy się, Barca z tego sezonu powinna bez większych problemów poradzić sobie z białymi z tego sezonu
32
Ah ta atmosfera w szatni białych
1
Mój pierwszy film na którym zasnąłem w kinie to właśnie Grawitacja. Najnudniejszy film ever
2
Niefajnie. Mathieu może mieć problemy z Bejlem no ale się okaże co Lucho wymyśli
0
powtarzam cały czas: PC MASTER RACE
2
Wyrażam tylko swoją opinię, wypij meliskę
0
Komentarz usunięty