qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Miesiąc bez punktów, smutne
2
Po co mu rura od odkurzacza
9
3xTAK
Żadne szklane Hummelsy czy inne sfochowane Markiniosy, Mustafi powinien być priorytetem Barcy jeśli chodzi o ŚO
1
55 dolców za podróbe, gość szuka jeleni
1
Lucho stawia Douglasa przed Vidalem
Grubo
9
W bukmacherce jakbym kierował się wiarą w dany zespół to nic nigdy bym nie wygrał
0
Depor Barca X
Real Villareal X
Bilbao Atleti X
Taki kuponik na dziś
1
Roberto nota 4,5 za zawalenie 2 bramek, nieźle
Rakiticia to w ogóle nie można winić za utratę bramki, próbował naprawić błąd Sergiego, a w ataku mało brakło i dałby remis (gdyby nie świetny Alves)
10
Czeka na serwis?
1
Goal.com to piłkarski pudelek, nie ma co się sugerować tym portalem
1
Zagrają autobusem ale pytanie czy uda nam sie go zezłomować
2
Czyli Verma out
Hummels przejmie jego funkcję testowania sprzętu medycznego
1
Komentarz usunięty
0
PHP5?
1
nie zagra też Lopo, pauzuje za kartki
9
"Na dzisiejszym treningu nie było żadnej odprawy taktycznej. Analiza wideo odbędzie się jutro, dzień przed meczem z Deportivo."
Mamy przez to rozumieć, że przyszli pokopać w dziadka? Czy może w końcu pracowali nad tym co najbardziej kuleje czyli skutecznością?
1
Najsłabsza Valencia od lat
Co za frajerstwo..
11
Na ławę tą brazylijską księżniczkę i niech siedzi, może coś dotrze. Naród brazylijski to straszne cwaniaki i nieroby
1
Otóż to. Skuteczność. Alves miał 2 świetne interwencje, reszta to nieporadność naszej drużyny, jak się wykorzystuje 1 na 10 setek to taki jest efekt. Aż chciałoby się rzec, że takimi meczami przegrywa się ligę, choć ta nadal jest w zasięgu. Jak wtopią choć w jednym z ostatnich 5 meczów to śmiem twierdzić, że pożegnamy się z dubletem
1
To były cytaty, nie zauważyłeś cudzysłowów? To słowa piłkarzy. Zresztą, to nie kibice grają tylko piłkarze i proszę nie podważać mojej sympatii bo swoje już z Barcą przeżyłem i zaryzykuję stwierdzenie, że kibicuje dłużej niż 80% ludzi na tej stronie. Takiego frajerstwa jednak nie pamiętam, 11 punktów jak krew w piach
2
Albo to "wciąż jesteśmy liderami" - no jak można tak gadać, ratuje nas tylko bilans meczów bezpośrednich, a zamiast uderzyć się w pierś i powiedzieć, że spieprzyli ten mecz i 3 wcześniejsze i że teraz choćby płuca wypluli to wygrają wszytskie spotkania do końca sezonu to lepiej dalej słodko pierdzieć "zależymy od siebie"
1
Nie rozumiem jak można ich jeszcze bronić po takim meczu? Bla bla bla szczęście Valencii bla bla bla Alves dzień konia bla bla bla.. Przecież to jest dramat jeśli ma się 10 setek a wykorzystuje się jedną.. Skuteczność na poziomie 10%, ma-sa-kra
Druga sprawa, czy Enrique zapomniał, że w meczu piłkarskim ma 3 zmiany do wykorzystania? Przecież taki Rakitić po 30 minutach już oddychał rękawami, Roberto zapomniał, że grał na prawej obronie a nie w środku pomocy i dwa razy zapomniał się wrócić. I z tego padły te dwa kartofle dla Valencii... Trzecia sprawa - Neymar, nie wierzę własnym oczom jak on w ciągu 4 miesięcy z faworyta do ZP stał się irytującym przecietniakiem... Wczoraj chyba chciał nabić trzycyfrową ilość strat..
Ale dajcie im teraz ze 2 dni wolnego bo przecież zasłużyli, przepieprzyć 11 (SIC!) punktów przewagi w 4 kolejkach... Tak utrudnić sobie końcówkę sezonu to frajerstwo stulecia, teraz każda drużyna będzie maksymalnie walczyła o 3 punkty, bo gramy głównie z kandydatami do spadku. Zresztą, nie wierzę, że wygrają wszystko do końca, choćby ten mecz w środę z Depor może być gwoździem do trumny o nazwie La Liga
Wszystko zaczęło się na Anoeta a teraz wszystko się tam skończyło, przewrotny jest ten los
0
Nie wygramy z Deportivo
3
Najgorszy był nie Rakitić i nie Neymar a ROBERTO
Alves nie zagrał za durne zachowanie a z nim Valencia nie miałaby autostrady do bramki po prawej stronie
0
Dajcie im jeszcze ze 2 dni wolnego, niech sobie gwiazdki odpoczną
3
Posadzić Alvesa!!11 Skończył się11!!! Roberto sobie poradzi!!1
0
Pięknie. W 3 kolejki stracić 9 punktów przewagi. Po prostu frajerstwo
0
Przypomina się mecz z Celtą z poprzedniego sezonu..
70
To już nie kryzys tylko zajebisty niefart
0
Myślę, że jak zwykle zresztą komentatorzy 11 najpierw mówią, potem myślą. W ogóle to strasznie nieprofesjonalnie wyrażać swoją własną opinię nie popartą jakimikolwiek argumentami - bo nie wierzę, że Mirosławski stał na meczu z decybelomierzem i zapisywał pomiary a w tej chwili Ćwiąkała przegladal blueprintsy Camp Nou i zaznaczał mierzony obszar...