1

Ale Leo ma kozacką kufaje

5

Obstawiam, że złapie żółtko jeszcze w pierwszej połowie

65

Messi na zdjęciu mina pokroju "trzymajcie mnie w pięciu bo roz*ebie dziesięcu"

62

Jak już wygram te 60 baniek to kupię fcbarca.com i odbanuje Mikiego

2

Na obiedzie też będą faulować?

1

Od odpadnięcia Barcy czuje w kościach, że mierda wygra ten finał

2

Czy wiesz, że z Madrytu do Mediolanu prowadzi autostrada? Co ciekawe, jechać ją może tylko biała część stolicy Hiszpanii

1

To powinno być czerwo jak nic

1

Ostatnio mecz Levante - Malaga był 3x ciekawszy niż ten shit

7

Narzekający na Suareza jak mu nie idzie niech lepiej popatrzą teraz co gra Aguero. Dno dna

5

Zkażdopozycjostzelny Ceer

8

City w mega formie
Toure biega z plecakiem
De Bruyne nie potrafi piłki przyjąć
Aguero założył czapkę niewidkę

8

Aguero gra niczym w reprezentacji

7

Brzmi jak Flip i Flap

39

PSG (które nawet to mizerne City ograło)
Malmoe
Szahtar
Roma
Wolfsburg
City

I finał xDD
"Liga Mistrzów"

7

Gol z dupska ale City słabe jak sik pająka

10

Komentarz usunięty

12

Pogba to przekozak, ale mentalnością i stylem bycia przypomina mi Neymara, a dwóch piłkarzy z takim charakterkiem w jednej drużynie to za dużo

17

Szkoda, że w pierwszym meczu zapomniał, że to nie wojna. Oby sędzia był ogarnięty bo ostatnia rzecz jaką nam trzeba to kontuzja któregoś z kluczowych graczy spowodowana skopaniem przez tego dzikusa lub jego kolegów

1

Postawione na Real over 2.5
Nie ma się co do oszukiwać, City nie da rady białym

8

Ostatnio Mallenco sędziuje bardzo dobrze, nie można mu nic zarzucić

18

Podejrzewam, że w przypadku Barcy, Marca zrobiłaby zdjęcie pod mikroskopem elektronowym i pokazała, że sznurówka zdobywcy gola była za obrońcami i był spalony o 0,17 nanometra

11

"Barcelona w każdym z trzech spotkań miała większe posiadanie piłki od Espanyolu." - no sorry, to ma być najważniejsza informacja? A z kim Barca nie ma takich statystyk...
"Mascherano oraz Messi to jedyni zawodnicy, którzy rozegrali pełne 90 minut w trzech meczach z Espanyolem." - no i? Kolejna super ważna informacja

A dlaczego nie ma np. kto z Espanyolu nie wystąpi przez kontuzje lub kartki albo który z graczy najbardziej nękał Barcę w poprzednich meczach (bramki, asysty)?

Oj redakcjo ostatnio zaniżyliście poziom i to widać

38

Wyobraźmy sobie taką sytuację, że to Barca grała wczoraj z Bayernem. I że to Barca strzela gola po stykowej sytuacji (bo ja nadal nie wiem czy tam był spalony Griezmanna, czy nie) i, że to Barca dostaje karnego za faul przed polem karnym zawodnika Bayernu. Marca i As by wybuchły, a w internecie aż huczałoby słynne "Uefalona" i masa innych wyzwisk w stronę Barcelony i ich piłkarzy. Nie wiem jak wy, ale ja jakoś nie przeczytałem nigdzie UEFAtleico, czy to po meczu z nami (w którym Atleti było lepsze ALE karny nam się na końcu należał i nie wiadomo jakby się sprawy potoczyły) czy to po wczorajszej potyczce z Bayernem. Za to komentarzy wyśmiewających Guardiolę jest multum.

Podwójne standardy pełną gębą, niesamowite to jest ilu zawistnych kibiców jest w tym kraju, którzy wszystko i wszystkich związanych z Barceloną mieszają z błotem przy każdej okazji, to tylko moim zdaniem potwierdza, że Barca zdominowała futbol w 21 wieku, gdyż kibice wszystkich najlepszych drużyn świata mają do niej uraz

3

Chyba żartujesz

6

Ehh..Wolałem Bayern bo uważam, że Atletico nie da rady mierdzie... Szkoda

2

Lewy oszczędza się na Euro

1

Miałem na myśli, że co sezon kupuje koszulkę domową ale z logiem sponsora. Teraz jak mają wyjść oficjalne trykoty bez tego loga to pewnie kupię wszystkie 3 żeby uczcić tą chwilę. A kupuję na futbolero.pl, czasem na oficjalnej stronie Nike jak chcę własny nadruk czy coś w tym guście

1

nie

14

Selekcja przed wejściem - sprawdzają czy nie jesteś łysy i czy potrafisz odmienić słowo glebogryzarka przez przypadki, jeśli nie to zakaz stadionowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?