qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13076608_1619636175026084_4773928387934212420_n.jpg?oh=f9bd6d417811ef649d54e042f8dd5cbf&oe=57D3BA3D
5
Na trybunach Madrid cabron saluda el campeon xD
9
Nie wierzę, Barca za 10 minut będzie mistrzem a i tak znajdą sie tacy co narzekają
1
Kartki zostawił w kiblu
1
http://biophobia.tv/rojadirectahd.php
nie dziekuj
3
Depor walczy xD
1
To było w jakimś hiszpańskim reportażu o końcówce tegorocznej ligi, przypominali jak to Guardiola celebrował majstra. Więcej niestety nie mam, pewnie należałoby oglądać ów program po takie perełki
1
Naprawdę uważasz, że wyjazd do Granady jest trudniejszy niż wyjazd do Sevilli, Valencii, Realu, Atletico, Celty, Villarealu?
3
Cóżże wyczerpująca odpowiedź
29
https://mobile.twitter.com/loreabakero/status/731210219116711936/video/1
Pep: przykumaj te kocie ruchy
2
Jeśli jesteś atrakcyjną dziewczyną o ponętnych kształtach to nie polecam
2
To jest mecz o sezon, jeśli zwyciężymy to będziemy mogli uznać sezon za udany. Zostaje jeszcze finał CdR ale to raczej puchar pocieszenia i jeśli zgarnie go Sevilla to nic się nie stanie
2
Porteros: Andrés Fernández, Jesús Fernández.
- Defensas: Lombán, Biraghi, Babin, Dória, Miguel Lopes y Ricardo Costa.
- Centrocampistas: Fran Rico, Javi Márquez, Doucouré, Cuenca, Rubén Pérez, Rene Krhin y Rochina.
- Delanteros: El Arabi, Barral, Peñaranda
Powołani piłkarze Granady na mecz z Barcą. Wygląda na to że wyjdzie ich once de gala
1
Liverpool
2
Jest:
1
Ten napis Champions strasznie koślawy
19
Chyba raczej najlepszy sędzia: F. Perez
35
Festiwal żenady w Marce trwa w najlepsze, ciekawe co wymyślą jutro
6
Wczoraj kupiłem konsolę z samą grą i grałem do 4 rano. Na 6 poszedłem do pracy ale nie żałuję tej nieprzespanej nocy bo ta gra to arcydzieło
6
Ale się jaram Denisem, moim zdaniem gość będzie lepszy od Halilovicia, pomoc jest juz kompletna na kolejny sezon, chyba, że z tym Alabą to nie palenie frana. W takim przypadku konieczna będzie spdzedaż Turana
8
Jest błąd, powinno być manager of the year - Zidane
8
Uważasz, że w całym wszechświecie nie ma galaktyki której planeta byłaby blisko jakiejś gwiazdy i której struktura nie pozwalałaby na powstanie życia? To niemal niemożliwe z naukowego punktu widzenia. Ja jestem przekonany, że gdzieś daleko, miliardy lat świetlnych od Ziemi istnieje życie
4
100% racji
Liga ZAWSZE powinna być priorytetem, a minimalnie ale jednak za nią LM. Kiedyś bodaj Xavi o tym mówił to wylano tutaj na niego wiadro pomyj
2
Ronaldo nie zwrócił się z koszulek, nie jest wyjątkiem, o tym właśnie jest ten artykuł.
2
Tak: http://www.sport.pl/pilka/56,64946,16408133,czy-transfer-ronaldo-mogl-sie-splacic-w-koszulkach,,4.html
5
Czytałem gdzieś o plotce, jakoby to prezesi Sevilli i Granady - nomen omen dobrzy znajomi ustawili się co do ostatnich kolejek, mianowicie Sevilla miała oddać mecz Granadzie, żeby ta się utrzymała, a w zamian za to Granada ma nie stawiać większego oporu Barcy i pozwolić nam zgarnąć majstra. Przez to, niezależnie od tego kto zgarnie CdR, Sevilla będzie grała w super pucharze końcem sierpnia
6
Jak mizernym i żałosnym klubem trzeba być żeby uciekać się do premiowania innej drużyny tylko po to by zagrała na 200% przeciwko największemu rywalowi... Nie potrafią w sportowy sposób zdobyć mistrza więc kombinują jak koń pod górę jak to zrobić poza boiskiem. Ten temat wciąż jest aktualny i madryckie pismski tylko go podsycają. Typowe myślenie Pereza - za pieniądze może wszystko
0
W Canal+
2
A w sumie to zaczęło się od tego, gdy zapytany kto jest najlepszym napastnikiem na świecie to absolutnie poważnie powiedział, że on sam.
1
Wlepił czerwo Masche za brzydkie słówko