5

Na trybunach Madrid cabron saluda el campeon xD

9

Nie wierzę, Barca za 10 minut będzie mistrzem a i tak znajdą sie tacy co narzekają

1

Kartki zostawił w kiblu

1

3

Depor walczy xD

1

To było w jakimś hiszpańskim reportażu o końcówce tegorocznej ligi, przypominali jak to Guardiola celebrował majstra. Więcej niestety nie mam, pewnie należałoby oglądać ów program po takie perełki

1

Naprawdę uważasz, że wyjazd do Granady jest trudniejszy niż wyjazd do Sevilli, Valencii, Realu, Atletico, Celty, Villarealu?

3

Cóżże wyczerpująca odpowiedź

29

2

Jeśli jesteś atrakcyjną dziewczyną o ponętnych kształtach to nie polecam

2

To jest mecz o sezon, jeśli zwyciężymy to będziemy mogli uznać sezon za udany. Zostaje jeszcze finał CdR ale to raczej puchar pocieszenia i jeśli zgarnie go Sevilla to nic się nie stanie

2

Porteros: Andrés Fernández, Jesús Fernández.
- Defensas: Lombán, Biraghi, Babin, Dória, Miguel Lopes y Ricardo Costa.
- Centrocampistas: Fran Rico, Javi Márquez, Doucouré, Cuenca, Rubén Pérez, Rene Krhin y Rochina.
- Delanteros: El Arabi, Barral, Peñaranda

Powołani piłkarze Granady na mecz z Barcą. Wygląda na to że wyjdzie ich once de gala

1

Liverpool

2

Jest:

1

Ten napis Champions strasznie koślawy

19

Chyba raczej najlepszy sędzia: F. Perez

35

Festiwal żenady w Marce trwa w najlepsze, ciekawe co wymyślą jutro

6

Wczoraj kupiłem konsolę z samą grą i grałem do 4 rano. Na 6 poszedłem do pracy ale nie żałuję tej nieprzespanej nocy bo ta gra to arcydzieło

6

Ale się jaram Denisem, moim zdaniem gość będzie lepszy od Halilovicia, pomoc jest juz kompletna na kolejny sezon, chyba, że z tym Alabą to nie palenie frana. W takim przypadku konieczna będzie spdzedaż Turana

8

Jest błąd, powinno być manager of the year - Zidane

8

Uważasz, że w całym wszechświecie nie ma galaktyki której planeta byłaby blisko jakiejś gwiazdy i której struktura nie pozwalałaby na powstanie życia? To niemal niemożliwe z naukowego punktu widzenia. Ja jestem przekonany, że gdzieś daleko, miliardy lat świetlnych od Ziemi istnieje życie

4

100% racji
Liga ZAWSZE powinna być priorytetem, a minimalnie ale jednak za nią LM. Kiedyś bodaj Xavi o tym mówił to wylano tutaj na niego wiadro pomyj

2

Ronaldo nie zwrócił się z koszulek, nie jest wyjątkiem, o tym właśnie jest ten artykuł.

5

Czytałem gdzieś o plotce, jakoby to prezesi Sevilli i Granady - nomen omen dobrzy znajomi ustawili się co do ostatnich kolejek, mianowicie Sevilla miała oddać mecz Granadzie, żeby ta się utrzymała, a w zamian za to Granada ma nie stawiać większego oporu Barcy i pozwolić nam zgarnąć majstra. Przez to, niezależnie od tego kto zgarnie CdR, Sevilla będzie grała w super pucharze końcem sierpnia

6

Jak mizernym i żałosnym klubem trzeba być żeby uciekać się do premiowania innej drużyny tylko po to by zagrała na 200% przeciwko największemu rywalowi... Nie potrafią w sportowy sposób zdobyć mistrza więc kombinują jak koń pod górę jak to zrobić poza boiskiem. Ten temat wciąż jest aktualny i madryckie pismski tylko go podsycają. Typowe myślenie Pereza - za pieniądze może wszystko

0

W Canal+

2

A w sumie to zaczęło się od tego, gdy zapytany kto jest najlepszym napastnikiem na świecie to absolutnie poważnie powiedział, że on sam.

1

Wlepił czerwo Masche za brzydkie słówko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?