qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten łysy bałwan jeszcze robi na boisku
3
To jest czerwo. Niech jeszcze rsz któryś gimbus od halowcow wspomni o uefalonie
0
JESTTTTTTTTTTTttttttgttgtt
0
Serio, wole już żeby biali wygrali 5:0 a nie takie gówno.. Tylko ciśnienie podnosi
6
Przecież Real jest tak słaby, że aż oczy bolą...to jest wręcz nieprawdopodobne jakiego farta można mieć
6
Nie. Po prostu nie
1
Klattenburgbergburgbergburg drukuj co
0
To Real czy Chelsea?
3
Czekamy na 93 minute
0
Tzw dobre błędy
6
Kula i Omen
20
Nadal nie wiem jak on to wydarł
2
To jest asysta sezonu:
1
Stwierdzam tylko fakty
I nie wrzucaj mnie do wora o nazwie "wy". Mam swoje własne zdanie o tym i zawsze swędzi mnie pod plecami jak Krysztianu odbiera jakąś nagrodę
4
Jutrzejszy mecz będzie nie tylko o puchar LM, również o Złotą Piłkę. Jak Real wygra mecz, a Krysztianu jeszcze strzeli, to sprawa będzie jasna i niezależnie od CA/Euro to najpiękniejszy zgarnie Złotego Laczka. Jeśli to Atletico będzie zwycięskie, szale przeważą się w stronę Leo i Luisa, wtedy już CA i Euro będą miały znaczenie.
Vamos Atleti
3
2
co
2
Eh miałem szczerą nadzieję, że Dani jednak zostanie ale wszystko wskazuje na to, że kończy sie jego przygoda z Barcą... Wielka szkoda, nie będzie drugiego takiego piłkarza, który będzie tak zgrany z Leo.. nigdy nie zawiódł w ważnym meczu, żadnego złego słowa na Barcę nie powiedział. Życzę najlepszego
33
Nawet redaktorzy nie zauważyli, że Douglasa też powołał
242
Alves: "Poza tym dzisiaj tytuł, o który walczą Real i Atlético, jest w posiadaniu Barcelony. Do końcowego gwizdka możemy się tym chwalić, jeśli tylko chcemy, bo to my jesteśmy mistrzami. Od czasu do czasu jesteśmy tak dobrymi ludźmi, że dzielimy się z innymi."
Po tej wypowiedzi Daniego dupska na rm.pl pękają
1
Ekstraklapowe kluby już drżą
2
Wolski zraził mnie do swojego komentarza po tym słynnym meczu Barcy z Atletico w LM, chyba najgorszy i najmniej obiektywny komentarz do meczu jaki była mi nieprzyjemność słyszeć. Nadal uważam, że to świetny komentator, ale jednak stracił w oczach wielu cules
3
Wynegocjuj rekordowy kontrakt z Nike
"Barca to najlepsza drużyna świata i taki kontrakt już dawno powinna mieć"
Puść Sandro za darmo
"Co ten zarząd nieporadny, Barto out, Laporta in, od opyli Bayernowi Sandro za Alabe i Thiago o jeszcze dopłacą 30mln xD"
1
Ja oglądałem, ale podejrzewam, że wiele osób nie. Gardzę takimi bezczelnymi spoilerami
2
Przeżyjmy to jeszcze raz, od tego wszystko się zaczęło
78
MARCA: Mięsień dwugłowy wysłał Cristiano ostrzeżenie xD
Znając życie, to ostrzeżenie brzmi: "Zwal winę na mnie jak zagrasz padake w finale"
2
Neymar przegapi superpuchar, na to wygląda. Ciekawe, czy zdąży na pierwszą kolejkę ligową
5
Patrz Bożenko, zaraz czerwiec, lato zleci, wszystkich świętych i znów święta
2
Roncero to hiszpański eljarek
9
Podziękujmy Cheryshevowi, od niego wszystko się zaczęło