0

Co ten łysy bałwan jeszcze robi na boisku

3

To jest czerwo. Niech jeszcze rsz któryś gimbus od halowcow wspomni o uefalonie

0

JESTTTTTTTTTTTttttttgttgtt

0

Serio, wole już żeby biali wygrali 5:0 a nie takie gówno.. Tylko ciśnienie podnosi

6

Przecież Real jest tak słaby, że aż oczy bolą...to jest wręcz nieprawdopodobne jakiego farta można mieć

6

Nie. Po prostu nie

1

Klattenburgbergburgbergburg drukuj co

0

To Real czy Chelsea?

3

Czekamy na 93 minute

0

Tzw dobre błędy

6

Kula i Omen

20


Nadal nie wiem jak on to wydarł

2

To jest asysta sezonu:

1

Stwierdzam tylko fakty
I nie wrzucaj mnie do wora o nazwie "wy". Mam swoje własne zdanie o tym i zawsze swędzi mnie pod plecami jak Krysztianu odbiera jakąś nagrodę

4

Jutrzejszy mecz będzie nie tylko o puchar LM, również o Złotą Piłkę. Jak Real wygra mecz, a Krysztianu jeszcze strzeli, to sprawa będzie jasna i niezależnie od CA/Euro to najpiękniejszy zgarnie Złotego Laczka. Jeśli to Atletico będzie zwycięskie, szale przeważą się w stronę Leo i Luisa, wtedy już CA i Euro będą miały znaczenie.
Vamos Atleti

3

2

co

2

Eh miałem szczerą nadzieję, że Dani jednak zostanie ale wszystko wskazuje na to, że kończy sie jego przygoda z Barcą... Wielka szkoda, nie będzie drugiego takiego piłkarza, który będzie tak zgrany z Leo.. nigdy nie zawiódł w ważnym meczu, żadnego złego słowa na Barcę nie powiedział. Życzę najlepszego

33

Nawet redaktorzy nie zauważyli, że Douglasa też powołał

242

Alves: "Poza tym dzisiaj tytuł, o który walczą Real i Atlético, jest w posiadaniu Barcelony. Do końcowego gwizdka możemy się tym chwalić, jeśli tylko chcemy, bo to my jesteśmy mistrzami. Od czasu do czasu jesteśmy tak dobrymi ludźmi, że dzielimy się z innymi."

Po tej wypowiedzi Daniego dupska na rm.pl pękają

1

Ekstraklapowe kluby już drżą

2

Wolski zraził mnie do swojego komentarza po tym słynnym meczu Barcy z Atletico w LM, chyba najgorszy i najmniej obiektywny komentarz do meczu jaki była mi nieprzyjemność słyszeć. Nadal uważam, że to świetny komentator, ale jednak stracił w oczach wielu cules

3

Wynegocjuj rekordowy kontrakt z Nike
"Barca to najlepsza drużyna świata i taki kontrakt już dawno powinna mieć"

Puść Sandro za darmo
"Co ten zarząd nieporadny, Barto out, Laporta in, od opyli Bayernowi Sandro za Alabe i Thiago o jeszcze dopłacą 30mln xD"

1

Ja oglądałem, ale podejrzewam, że wiele osób nie. Gardzę takimi bezczelnymi spoilerami

2



Przeżyjmy to jeszcze raz, od tego wszystko się zaczęło

78

MARCA: Mięsień dwugłowy wysłał Cristiano ostrzeżenie xD
Znając życie, to ostrzeżenie brzmi: "Zwal winę na mnie jak zagrasz padake w finale"

2

Neymar przegapi superpuchar, na to wygląda. Ciekawe, czy zdąży na pierwszą kolejkę ligową

5

Patrz Bożenko, zaraz czerwiec, lato zleci, wszystkich świętych i znów święta

2

Roncero to hiszpański eljarek

9

Podziękujmy Cheryshevowi, od niego wszystko się zaczęło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?