qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Perisić z czwórką
Ivan ma nr 7 w reprezentacji
7
Acestream lepszy. Nie zacina, jakość świetna, angielski komentarz, popinasz laptopa do tv i hula jak babula
1
Gol Giroud to jednak była duża kontrowersja warta 3 punktów
7
Trener ruskich widzę nie jedną flachę w życiu zrobił
37
Oby Anglicy rozpoczęli dzisiaj odsyłanie ruskich do matuszki Rasiji już dzisiaj
2
Jak ktoś nie trawi niemieckiego komentarza:
http://tvplayer.com/watch/bbcone
3
Wiedzieli, że pół Polski wypieło dupsko na Solorza i będą oglądać w ich telewizja, to wzięli kobitke do komentowania, żeby uczynić język niemiecki trochę mniej "groźnym" :p
2
jaki nr kanału ma zdf w cyfrowym polsacie?
0
ZP juz jest przyznana ale obym się mylił
1
Coś czuje, ze tu będzie pogrom
1
Za to ty niezbyt kumaty bo nie zrozumiałeś :p
Sprawdź składy
5
Stawiam, że dla Szwajcarii trafi Xhaka
Stawiam, że dla Albanii trafi Xhaka
Pozdro dla kumatych
1
W niedzielę wszystko się okaże. Dwa scenariusze:
1. Wygrywamy z Irlandią - mamy awans
2. Przegrywamy albo remisujemu - nie ma awansu
Drugiego cudu z Niemcami nie będzie, a Ukraina też zapewnie nas pyknie
14
Messi 3:0 Panama Papers
33
-Panama jest 58 w rankingu FIFA a Estonia 96
-2 gole to nie hat-trick, poza tym genialna brama z wolnego i na 3:0
-Portugalia grała mecz towarzyski a Argentyna turniejowy czyli zupełnie inne nastawienie i motywacja piłkarzy jednego i drugiego zespołu
-zobaczymy co pokaże Ronaldo na Euro, grupę mają najłatwiejszą (jakoś mnie to nie dziwi) ale zapewne to co zwykle - zniknie
0
Komentarz usunięty
9
Postawiłem 4-0 dla Argentyny...
Aguero w 90' nosz kur..
1
Portugalia 0:0 moim zdaniem. Islandia się zamuruje i heja
3
W trzeciej zwrotce jest jeszcze żyto
0
A najlepszy był?
1
http://s33.postimg.org/etdlk169r/13414458_1068679489885808_1232328336_n_jpg_oh_87.jpg
No to kogo podwieźć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Vasquez xDD
1
Gary Lineker?
3
Byłoby super, mega uniwersalny grajek
1
Mundo jest wiarygodne jak wróżbita Maciej
4
Kto tam pracuje? Już kolejny raz dają się nabrać na takie bujdy
2
http://apollo-na-uploads.s3.amazonaws.com/1441722551/itsajoke.jpg
5
Najbardziej oderwane od rzeczywistości w tej reklamie jest to, że Barca przegrywa z City
39
„Chcę stać się legendą” - tymi słowami Pogba dał do zrozumienia, że do Realu na pewno nie przejdzie
6
To największy gimbofan na tej stronie