qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
30 mln za Coco to chyba jakiś żart, jeśli Real potrafił za tyle sprzedać Moratę do Juve kiedy ten grał słabiutko. Po takim sezonie jaki zaliczył algierski Francuz to pewnie jeśli już zarządają za niego co najmniej 80 baniek
1
na dłuższą metę to na pewno praca nie jest, no ale jakoś trzeba zacząć
2
w PL czy na emigracji?
2
Kogo on mi przypomina?! Chyba jakiegoś aktora
15
Radzę się już teraz pogodzić, że Cristiano ma już ZP w kieszeni. Dlaczego? Dlatego, że zdobył 2 najważniejsze trofea jakie były w tym sezonie do zdobycia. Do tego został królem strzelców LM - oczywiście, nabił staty na ogórkach ale w styczniu nikt z oceniających nie będzie tego pamiętał. Zagrał tylko 10 minut w finale Euro? To nic, podczas meczu zrobił taki show, że tylko podbiło mu to notowania
15
To drugie jak dla mnie. Nic złego w tym nie widziałem, wręcz przeciwnie
2
Nowa reklama z R10 we własnej osobie
33
Jestem jednym z większych hejterów Ronaldo, ale muszę przyznać, że nie zabolał mnie wczoraj ten tryumf Portugalii na Euro. Widok płaczącego CR7 ze względu kontuzji a nie przegranej złapał nawet trochę za serce, bo takich rzeczy nie życzy się żadnemu piłkarzowi. Nawet podświadomie czułem lekką satysfakcję, że udało mu się wywalczyć ten puchar, bo w sumie to za całokształt należało mu się. Jego zachowanie podczas meczu też jakoś dziwnie sympatyczne się zdawało.
Nie zmienia to oczywiście faktu, że zawsze będzie tym drugim za Messim, no i pewnie z początkiem ligi znowu coś odwali i będę czuł do niego to samo obrzydzenie co zawsze, jednak gratulacje i szacunek za ukoronowanie pięknej kariery mu się należą
3
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/294/980/6b5.jpg
6
On po prostu odwala popisówkę, żeby zabłysnąć. Holuje piłkę idiotycznie długo, tylko po to żeby popisać się jakąś sztuczką techniczną, która najczęściej nic nie daje. Sissoko z Newcastle wczoraj go zakrył czapą i pokazał jak grać ma na jego pozycji
11
paczcie jaki śmieszny jestem, napisze MVP: Messi xD no ale beka XD miszcz riposty normalnie xDDD
1
W sumie to coś w tym jest, Leo ciągnął za uszy tą mizerną Argentynę do 3 finałów, a kiedy na kogoś innego spadła odpowiedzialność za strzelenie gola czy posłania asysty to każdy zawodził. Nie tylko Higuain ale też Aguero, Palacio, di Maria... Jeszcze finał MŚ z Niemcami można przeboleć, patrząc na klasę rywala, ale te 2 finały z Chile i sytuacje jakie marnowali napastnicy Argentyny to piłkarski kryminał
11
Kij z tym mecze, ja czekam na dalsze informacje na temat Carrasco
2
Ale o co chodzi? Francja zagrała jedno wielkie gówno i na swoje własne życzenie przegrali, w stu procentach zasłużenie. Ogrywanie słabszych im wychodzi bardzo dobrze, z Niemcami pomógł sędzia a Portugalia taktycznie ich zjadła i wypluła dupą. Samo za siebie mówi to, że największy wiatr robił gość grający w Newcastle - które jest w Championship.
PS Pogba fatalnie
4
Dobrze, że Leo nie na takiego podejścia jak ty bo byśmy nie zdobyli tylu pucharów w jego erze
6
Da się
0
nie wiem
spałem
1
AFA wiesz co masz robić
11
Szanuje Pepa najbardziej za profesjonalizm, pojechał do Niemiec trenować Bayern - nauczuł się niemieckiego, pojechał do Anglii - zasuwa po angielsku
0
Edit: nie tutaj
38
To jak zagazowanie Mustanga
0
Raczej jak z nieudolnym pracownikiem, którego CV wygląda świetnie, na rozmowie kwalifikacyjnej też się spisał bardzo dobrze, a już w pracy jest beznadziejny. I teraz, pracodawca ma czekać, a nóż widelec za jakiś czas nauczy się fachu i będzie jednym z lepszych, czy zwolnić i dać szansę innemu?
49
Arda out, Carrasco in. Płakać za Turkiem nie będę, a argumenty, że uuu nie grał pół roku możecie sobie oszczędzić. Przez pół roku nie zapomina się gry w piłkę a Ardzie widocznie to się przytrafiło patrząc na jego występy w Barcy czy na Euro
61
Jak to mówi szpaku
Mark klattenburgbergburg
0
To ten słynny Lord of Light
4
No tak 500+ które ruszyło pół roku temu, a dzieci po 4 czy tam 5 lat
Na Wenus je wychowali
37
Bartomeuszu kochany sięgnij do barcelońskiej kieszeni i zapłać te 30 lub 40 baniek za Carrasco
2
4.75 na Portugalię, 2 na Francję, 3.2 remis
Oj chyba czas postawić większy hajs na Portugalię, ślizgali się przez całe mistrzostwa, a z gigantycznym fartem jakiego ma Krysztianu w tym sezonie to nic mnie już nie zdziwi, a i zarobić można
1
Użytkownik kubasuarez przed wyborami na prezydenta Barcelony "jak wygra Bartomeu to usuwam konto"
Ładnie to tak innym wypominać?
19
Podziękujmy uefie za rozszerzenie ilości drużyn występujących w turnieju