qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żadne wizy, ograniczą zasiłki, socjale i nie będą wpuszczać wszystkich do UK. A imigrantom przebywających w UK każą się określić, czy zostają na dłużej czy wracają. Dla uczciwie pracujących i płacących podatki to nie będzie miało wpływu
1
Tata Martino? A to nie jest tak, że trenerem kadry olimpijskiej jest ktoś inny?
1
Kurs na wyjście był 5.50 a na pozostanie 1.15
Więc raczej nie wyjdą
8
xD
Wybitny i Ronaldo - wybierz jedno
2
W tym cały szkopuł, że się nie wypowiedział o przyszłości. Zamiast tego jakieś idiotyczne wypowiedzi typu "nie wiem gdzie zagram za rok, życie jest długie". Powinien się określić jasno, a najsampierw niech zatrudni agenta z prawdziwego zdarzenia a staremu podziękuję i odeśle do Brazylii
14
Dlaczego niby nie?
23
"Neymar postawił Barcelonę pod ścianą. Katalończycy poinformowali Brazylijczyka, że złożyli mu ostateczną ofertę kontraktu wartego 15 milionów euro netto rocznie. Decyzja o tym, czy piłkarz ją przyjmie i pozostanie w Barçy, czy odrzuci i odejdzie należy teraz do samego 24-latka."
Szczerze, to wnerwia mnie zachowanie tego gwiazdora. Niech PSG daje to 200 baniek i niech oni znoszą fochy Neymara i jego ojczulka. Z takim podejściem to on za 3 lata przejdzie do Chin bo mu kitajce dadzą 100 baniek za sezon
1
najmniej zwycięstw: Rumunia, Rosja, Ukraina, Czechy, Szwecja, Portugalia, Austria - 0
I tylko Portugalia z tej siódemki gra dalej. Ehh
7
raz na rok to i kura pierdnie
1
Gol Cristiano na 1:1:
http://i.imgur.com/A0gMDfY.gif
99
Have no fear, El Jarek is here.
Na fiolecie już powstaje artykuł, że to Krysztianu jest tym napastowanym i zachował się w iście honorowy sposób i pokazał, jaki on odważny. Oczywiście, w artykule nie zabraknie informacji o Messim, który kopnął piłką w trybuny i Busim, który 76 lat temu perfidnie zasymulował. No i jedenasta la decima
1
Beznadziejny dobór zdjęcia
2
Ramos co za padaka. Ale co to zmienia, na pewno i tak znajdzie się w każdej możliwej 11 sezonu/roku
0
Mów za siebie
Mam Portugalię i Austrię na kuponie
14
Gareth Bale obok Iniesty to jak na razie mvp turnieju
Wieczna beka z Angoli, szkoda, że Słowacja nie wtoczyła jakiegoś kartofla żeby Angole wylądowali na 3 miejscu
0
Kupon jak kupon, stawiam, że jakiś remis padnie dzisiaj. Ale w sumie to ja się nie znam bo z 10 kuponów jakie puściłem do tej pory na Euro nie wszedł żaden
19
Z czym?
0
Szczerze to jakby PSG albo ManU dawali 200mln za Neymara to chętnie bym przyjął ofertę. Za hajs z transferu kupić Pogbę i Carrasco i byłbym zadowolony
0
Dzisiaj liczę na Słowację i Walię, oby Angole wylądowali na 3 miejscu
33
Okaże się niedługo co dla Neymara znaczy przywiązanie do Barcy i szacunek jej kibiców. I czy hajs nie stoi na pierwszym miejscu w jego życiu (bo wiadomo, że dla jego kochanego ojczulka jest najważniejszy)
PSG gra w słabej L1, ze słabym współczynnikiem goli, mistrzostwo Francji nie mając żadnego poważnego konkurenta to faktycznie sukces
W United jest Mourinho, a jego taktyka totalnie nie pasuje do stylu gry Neymara
A Real wiadomo, przechodząc tam zostanie chyba jeszcze bardziej znienawidzonym niż Figo
Reasumując: Bajońskie sumy na koncie ale sportowo krok w tył
1
Obawa to jest śledzika mlekiem popić
0
Mam na kuponie. Weszły dwa X wczoraj, Mam jeszcze zwycięstwa Francji i Rumunii
0
4 gole z Arsenalem
0
Ale Goal.com a nie oficjalnej 11 UEFA
10
Od razu przypominają się męczarnie na zaoranym kartoflisku Osasuny... szkoda Girony
1
Rudobrody bezapelacyjnie mvp spotkania
A tak w ogóle to Austria gra słabiutko, znacznie poniżej oczekiwań
6
Omujborze no popacz kto by pomyślał, że Euro 2016 może wyłonić zwycięzcę już w lipcu
40
Jak Iniesta w taki sposób poprowadzi Hiszpanię do mistrzostwa i jeszcze jak strzeli gola w finale, to znajdzie się wysoko w notowaniach o ZP. Świetnie by było, gdyby po trzydziestce Andres odebrał tą nagrodę, która należała mu się dużo wcześniej
2
Udział Turków w turnieju to jakieś nieporozumienie... Nawet nie próbują czegoś zrobić, Turan fatalnie tak jak cała jego drużyna
30
Oby i z PSG wygrał Ligę Europy