- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 532 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 532 Culés
1
Według was, najlepszy mecz Messiego w Barcelonie? :)
1
@N11 6-2 na Bernabeu. Był to też najlepszy mecz Barcelony, który widziałem.
1
@N11 Ciężko wybrać, było wiele genialnych spotkań np. z City rok temu u siebie zagrał przegenialny mecz mimo, że nawet bramki nie strzelił.
1
@Kettger Według mnie ten:
1
@N11 3:0 z Bayernem
5:0 z Realem
Tak naprawde to cieżko powiedziec bo Leo w każdym meczu jest genialny,ale te co powyżej wypisałem najbardziej mi utkwiły w pamieci.
0
@N11 Ja bym podał 3 spotkania :
Z arsenałem w 1/4 LM i 4 gole
Z Bayernem w 1/2 LM i 2 gole i asysta
Z Realem w sezonie 2006/2007
Ten mecz co było 6-2 był świetny w wykonaniu Leo ale Messi był tam tez trochę nieskuteczny i do tego Ja bym powiedział ze to był najlepszy mecz Xaviego i jego 4!!! Asysty.
0
@N11 Z bayernem lub realem 5:0
0
@N11 Mi najbardziej utkwił w pamięci z kolei mecz z City gdzie Messi patrzał się na harta jakby coś nie tak z nim było.Ale wtedy widziałem w nim ten instynkt,on był gotów zjeść zawodnika wzrokiem i już było widać,że będzie umiał z piłką zrobić wszystko.No i oczywiście mecz z Bayernem 3 0.Wtedy był również nie do zatrzymania przez nikogo.
0
@N11 4 gole z Arsenalem
0
@mekston Twoje mecze to (wg. mnie) patrzenie tylko na niesamowite statystyki, mnie statystyki nie interesują zbytnio. Nawet gdyby w 5:0 tych dwóch asyst nie zaliczył dalej bym twierdził, że to był jego najlepszy mecz. Tym meczem pokazał, że dla niego zespół jest najważniejszy, tym meczem również pokazał przepaść dzielącą jego a Ronaldo. To był również najlepszy mecz Barcelony, tamta drużyna (z sezonu 10/11) zmiotła by każdego z powierzchni ziemi, to był kolektyw, żadna wersja Barcelony nie zrobiła na mnie takiego wrażenia.
0
@N11 3:0 z Bayernem to był jego mecz i jego wieczór.
0
@N11 A wg mnie nie :) pisałem jego osiągnięcia tych spotkan - ale. Bayernem wg mnie jego bramki to trz była perfekcja a nie tylko statystyki - do tego zagrał kapitalna piłkę do suareza w tym spotkaniu - wiec nie tylko ale TEZ a to duża różnica. Akurat w spotkaniu na Bernabeu 2-6 Messi tez miał 2 gole i asystę wiec tez mógłbym powiedzieć ze tylko statystyki :) po cześci one tworzą genialny występ ale w tych meczach było coś więcej. Oczywiście występ na Bernabeu był rownież genialny ale tam jednak było pare mankamentów (skuteczność), genialny występ Xaviego ( odbiory , kołeczka, świetnie piłki i 4!!!! Asysty co najmniej niezłej urody mówią mi ze to nie był ten mecz Leo )
0
@mekston Stary, ale mam wrażenie, że ty myślisz, że wg. mnie najlepszy mecz Messiego to ten 6:2, a nie jest tak, bo jak pisałem niejednokrotnie, wg. mnie to ten na Camp Nou (5:0) :)
0
@N11 A co do meczu z Arsenałem - to był genialny występ ( gol za 16, gol prawa, lobik , indywidualna akcja na koniec), wkręcanie obrońców Arsebalu - pamietam 2-3 akcje i jeszcze strzelał gdy przegrywaliśmy 1-0 co podnosi rangę - wiec znowu nie tylko statystki ale tez gole co najmniej ładne i rożne.
Jakbym podawał statystyki to bym powiedział ze mecz z Leverkusen to ten ale ja go nawet nie dałbym w Top 6. Z kilkoma zespołami Leo tez strzelił 4 gole ale wlabie były to sam na sam + jakiś karny a sam rywal nie był takiej klasy - wiec sorry ale mylisz sie ze swoją ocena. Wszystkie te mecze widziałem i po prostu w nich Leo był genialny.
Oczywiście rozważyłbym mecz z City ale właśnie tam rownież zabrakło skuteczności - bo akcje tworzył genialne i jego siatki ale jak mam oceniać mecz i ma to byc najlepszy występ to trzeba brać wszystko pod uwagę.
0
@N11 W ogóle nie brałem tego pod uwagę :) napisałem Ci dlaczego uważam ze te mecze a nie inne - jeśli chodzi o 5-0 to był świetny ale ten mecz miał wielu bohaterów i jako indywidualny występ nie byl to jego Top.
0
@mekston Nie był to jego top? To chyba inaczej rozumujesz futbol niż ja. Ja bym chciał oglądać cały czas tą wersję Messiego z 5:0.
0
@N11 To nie był Top. W sensie ze nie top3 - oczywiście to byl Top ale Messi miał wiele topów ale przyjmuje Twoje zdanie. Chciałem napisać jedynie ze moja ocena to jego gra w tych spotkaniach a gole i asysty sa jego częścią - a nie tylko statystyki co mi zarzuciłes.