O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4628
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

Z bayernem lub realem 5:0

0

Ogar ludzie ! Barcelona jest najlepszym klubie na świecie daliśmy radę z każdym nie przegraliśmy od 38 meczy a z atletico bedzie cieżko pod względem tym zd oni nie grają w Polkę tylko bronią ! Ledwo co wygrali z psv bedzie dobrze jesteśmy Barcelona !!!! O awans jestem spokojny !!

0

Wszytko było by dobrze gdyby nie skuteznosc było duzo akcji ale to przyjdzie z czasem to był bardzo dobry mecz czas na sobote.Xd

0

CHłopaki dali z siebie wszytko to na co było ich stac zdarza sie trudno teraz czas na sobote .XD

Zobacz wszystkie

0

0

spokojnie mecz był dobry teraz trzeba się skupić na realu i powtórzyć manite 5:0 XD

0

CHłopaki dali z siebie wszytko to na co było ich stac zdarza sie trudno teraz czas na sobote .XD

0

Wszytko było by dobrze gdyby nie skuteznosc było duzo akcji ale to przyjdzie z czasem to był bardzo dobry mecz czas na sobote.Xd

0

Z bayernem lub realem 5:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?