Barca111234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.
0
Z bayernem lub realem 5:0
0
Ogar ludzie ! Barcelona jest najlepszym klubie na świecie daliśmy radę z każdym nie przegraliśmy od 38 meczy a z atletico bedzie cieżko pod względem tym zd oni nie grają w Polkę tylko bronią ! Ledwo co wygrali z psv bedzie dobrze jesteśmy Barcelona !!!! O awans jestem spokojny !!
0
Wszytko było by dobrze gdyby nie skuteznosc było duzo akcji ale to przyjdzie z czasem to był bardzo dobry mecz czas na sobote.Xd
0
CHłopaki dali z siebie wszytko to na co było ich stac zdarza sie trudno teraz czas na sobote .XD
0
spokojnie mecz był dobry teraz trzeba się skupić na realu i powtórzyć manite 5:0 XD