qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po cenie można stwierdzić, że podróba. Jakby dali real foto to można by było więcej powiedzieć
4
PS4 ma o niebo lepsze exclusivy od xboxa
27
Jeśli to prawda to byłoby przezajebiście
20
Messi był decydujący w każdym meczu swojej drużyny na MŚ 2 lata temu. To on poprowadził Argentynę do finału. Ronaldo jak na razie na 6 meczy był decydujący w dwóch - z Węgrami i Walią. Zobaczymy jak mu pójdzie w finale, Niemcy i Francja to drużyny o klasę wyższe od Walii czy Węgier, znając CR7 zniknie na 90 minut
5
Ten klaun to największa chorągiewka polskiego dziennikarstwa, zmienia upodobania klubowe i jednostkowe w zależności jaki klub i piłkarz są obecnie na fali wznoszącej. Jak go widzę to aż się we mnie gotuje, nic tylko tłuc pp twarzy i patrzeć czy równo puchnie
1
Słaby. Twórcy "boją się" odważnych scen przemocy i nie ukazują prawdziwej brutalności świata ery wikingów. Aktorzy za wyjątkiem dwóch czy trzech głównych postaci też raczej z łapanki, kompletnie nie mogę się przekonać do ich gry
18
Nie
16
Portugalia - Niemcy to najgorszy możliwy finał jak dla mnie...Z dwojga złego wolę Niemców ale odkąd Portugalia wygrała z Chorwacją mam dziwne przeczucie, że Portugalia wygra ten turniej...
4
Spodobało się naszym w tej Francji, oj spodobało
2
Było info w przeglądzie prasy
6
Czemu dobra? Jakby mógł podpiąć Higuaina do pada i nim posterować to miałby 2 puchary w 2 lata. Szczerze wątpię, że Argentyna znajdzie kogoś lepszego
57
Andre Gomes na celowniku Realu xD
Barca powinna ich strollować i zacząć interesować się np. takim Kucharczykiem, a skończy się na tym że Real go kupi. Profit
2
Tjaaa, a za 2 miesiące znowu coś odwali i będzie jechany przez wszystkich
Ot cały Krisu
6
Czasem powie coś mądrego (ale raz na rok to i kura pierdnie)
5
http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/ale-bym-obejrzal-podbeskidzkie-takie-z-leczna-ekstraklasa.jpg
3
Putin posmarował
2
Zdradzę ci najwiekszy sekret dzięki któremu poderwiesz każdą laskę, uwaga uwaga:
. . . . .
Nie bądź brzydki
19
Vietto czy Gameiro? Nad czym tutaj się zastanawiać? Argentyńczyk ma papiery na dobrego napadziora, ale żeby nim się stać musi dostawać dużo minut. Gameiro natomiast to idealny joker doświadczony w La Liga jak i również w europejskich pucharach. Gość, który potrafi wejść na ostatnie 10 minut i strzelić decydującego gola. Jak dla mnie wybór jest prosty - Francuz to zmiennik idealny dla Barcy
1
Czytam tą dyskusję i dalej nie wiem o kim mowa
1
Wszyscy tylko nie Portguale. Jakbym miał wybierać to chciałbym żeby Walia została mistrzem
1
Taa na necie dostępne tylko pikselozy nagrywane kamerką
1
Szwagier mnie chciał wyciągnąć ale miałem już coś innego zaplanowane na dzisiaj
11
W sumie to chciałbym, żeby Walia wygrała to Euro. Do Bejla nic nie mam mimo, że gra dla białych.
19
Teraz to w półfinale będą "rozdarte serca" na fiolecie
Żartuje, oczywiste, że wszyscy będą za Krysztianu
15
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13592735_1353379578024054_3275662301929703805_n.jpg?oh=8da2d54852008753f5fcd862d77a37f4&oe=58047784
Ta koszulka Leo XD
4
Jakim cudem ta oferma spudłowała w takiej sytuacji...
17
Tragedią dla futbolu byłby awans Portugalii do finału, a widząc farta tych pyszałków nic mnie już nie zdziwi
1
Jak słyszę Mchitarjan to przed oczami mam te jego zmarnowane dwustu procentowe sytuacje w ćwierćfinale LM przeciwko Realowi w sezonie 13/14
24
Dżentelmen w każdym calu
1
Ale w sumie też 0 porażek