1

Neymar jest beznadziejny

3

"Guza będzie miał dużego" - trochę śmiesznie to brzmi z ust Orłowskiego xD

1

Masche robił co musiał, to Pique obciał się i nie przeciął tej świecy

11

Neymara powinien zdjąć w cholerę i zagrać 3-4-2 z Rafą w pomocy

15

Neymar zaliczył nie dół a rów mariański formy. Co się z tym piłkarzem stało to wręcz groteska

0

Na VC na meczu jeszcze nie byłem, ale czytając ten artykuł i oglądając zdjęcia chyba będzie trzeba się wybrać w następnym sezonie. Zazdroszczę, Majerr

3

Czyżby nawiązanie do Krysztianu?

1

Prada Luna Rosa
a z tańszych CK Euphoria, CK Eternity Now albo Hugo Boss czarny

1

2

Nie liczę tego katarskiego pseudokubka

18

Bayern z dubletem, Juve z dubletem, PSG z dubletem, to teraz czas na Barcelonę

16

Przy okazji wyjmij kija z dupy

16

I to przez sędziego, który będzie rozjemcą finału LM

1

Wydało się

1

duża czarna rano i od razu lepiej

0

Gratulacje, nie przepierdziel wszystkiego na głupoty

16

Cały Andrzej, zawsze skromnie i dyplomatycznie.
Tych dywagacji o udanym sezonie by nie było gdyby nie fakt, że Real zagra w finale LM z Atletico. Bo zdobycie Ligi to świetny sezon, to oczywista oczywistość

2

Nie tyle że odbija, tylko nie może znieść, że Leo 2 razy pozbawił United pucharu LM. Poza tym, to on przypisuje sobie "odkrycie" CR7 i zawsze będzie sie upierał, że Krysztianu jest lepszy od Messiego

2

Z Argentyną Taty bez Messiego i tak by wygrali

40

Komentarz usunięty

4

Zacny artykuł
Władza zawsze była jest i będzie przeciwko Barcelonie i Katalonii, niegdyś Franco (którego tak walecznie redaktorzyny z fioletowej próbują wybielić), dziś rząd hiszpański a nawet prezes LFP. Mimo wszelakich przeciwności Barca i tak odnosi niebywałe sukcesy, i w myśl swojego motto "więcej niż klub" walczy o swoje również poza boiskiem

67

Mam nadzieję, że wszystkie hiszpańskie kluby skończą sezon z trofem:
Barca z Ligą i CdR
Sevilla z LE
Atletico z LM
Real z ligą Zidana

4

Sevilla grała już z Realem i z Barcą w superpucharze, teraz pora na Atletico

2

Fafnaście od razu
Jeden oczywisty, jeden naciągany mocno, a sędzia musiałby mieć ładnie zryty beret jakby gwizdnął karnego po tej przypadkowej ręce Ramiego kiedy piłka leciała poza boisko

0

Jak na razie jest dokładnie odwrotnie

5

W piątek wychodzi bardzo ciekawa książka sądząc po tytule i opisie: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,9562,Barcelona-stolica-Polski

0

Gra super ale nie na przestarzałą konsolę

2

Ja używałem ale zrezygnowałem. W Polsce się to po prostu nie opłaca, bo baza filmów i seriali to kropla w morzu porównując do bazy filmów i seriali do jakiej mają dostęp użytkownicy netflixa w Stanach czy UK. Polska przez netflix jest traktowana śmiesznie i nie warto płacić za te kilkanaście seriali z których może 4 są dobre a reszta to średniaki

26

Dziennikarze Marki mają już dość pisania tych głupot typu "Real największy klub na świecie" albo "CR najlepszy w historii" narzuconych przez Floresa i strajkują.
Szanuję.

1

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Palenie trawki nie ma nic wspólnego z twardymi narkotykami, niektórzy to właśnie mają takie głupie przekonanie, że jak ktoś pali zieleń to lada moment przerzuci się na koks, fete, lsd a potem to już krokodyl i kaplica. Spalenie grubaska nie spowoduje pociągu so twardych dragów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?