qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar jest beznadziejny
3
"Guza będzie miał dużego" - trochę śmiesznie to brzmi z ust Orłowskiego xD
1
Masche robił co musiał, to Pique obciał się i nie przeciął tej świecy
11
Neymara powinien zdjąć w cholerę i zagrać 3-4-2 z Rafą w pomocy
15
Neymar zaliczył nie dół a rów mariański formy. Co się z tym piłkarzem stało to wręcz groteska
0
Na VC na meczu jeszcze nie byłem, ale czytając ten artykuł i oglądając zdjęcia chyba będzie trzeba się wybrać w następnym sezonie. Zazdroszczę, Majerr
3
Czyżby nawiązanie do Krysztianu?
1
Prada Luna Rosa
a z tańszych CK Euphoria, CK Eternity Now albo Hugo Boss czarny
1
W HD i z angielskim komentarzem: http://videa.hu/videok/sport/bclsevfhl-EHqFdY5z8coL0Sc3?start=7.545238
2
Nie liczę tego katarskiego pseudokubka
18
Bayern z dubletem, Juve z dubletem, PSG z dubletem, to teraz czas na Barcelonę
16
Przy okazji wyjmij kija z dupy
16
I to przez sędziego, który będzie rozjemcą finału LM
1
Wydało się
1
duża czarna rano i od razu lepiej
0
Gratulacje, nie przepierdziel wszystkiego na głupoty
16
Cały Andrzej, zawsze skromnie i dyplomatycznie.
Tych dywagacji o udanym sezonie by nie było gdyby nie fakt, że Real zagra w finale LM z Atletico. Bo zdobycie Ligi to świetny sezon, to oczywista oczywistość
2
Nie tyle że odbija, tylko nie może znieść, że Leo 2 razy pozbawił United pucharu LM. Poza tym, to on przypisuje sobie "odkrycie" CR7 i zawsze będzie sie upierał, że Krysztianu jest lepszy od Messiego
2
Z Argentyną Taty bez Messiego i tak by wygrali
40
Komentarz usunięty
4
Zacny artykuł
Władza zawsze była jest i będzie przeciwko Barcelonie i Katalonii, niegdyś Franco (którego tak walecznie redaktorzyny z fioletowej próbują wybielić), dziś rząd hiszpański a nawet prezes LFP. Mimo wszelakich przeciwności Barca i tak odnosi niebywałe sukcesy, i w myśl swojego motto "więcej niż klub" walczy o swoje również poza boiskiem
67
Mam nadzieję, że wszystkie hiszpańskie kluby skończą sezon z trofem:
Barca z Ligą i CdR
Sevilla z LE
Atletico z LM
Real z ligą Zidana
4
Sevilla grała już z Realem i z Barcą w superpucharze, teraz pora na Atletico
2
Fafnaście od razu
Jeden oczywisty, jeden naciągany mocno, a sędzia musiałby mieć ładnie zryty beret jakby gwizdnął karnego po tej przypadkowej ręce Ramiego kiedy piłka leciała poza boisko
0
Jak na razie jest dokładnie odwrotnie
5
W piątek wychodzi bardzo ciekawa książka sądząc po tytule i opisie: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,9562,Barcelona-stolica-Polski
0
Gra super ale nie na przestarzałą konsolę
2
Ja używałem ale zrezygnowałem. W Polsce się to po prostu nie opłaca, bo baza filmów i seriali to kropla w morzu porównując do bazy filmów i seriali do jakiej mają dostęp użytkownicy netflixa w Stanach czy UK. Polska przez netflix jest traktowana śmiesznie i nie warto płacić za te kilkanaście seriali z których może 4 są dobre a reszta to średniaki
26
Dziennikarze Marki mają już dość pisania tych głupot typu "Real największy klub na świecie" albo "CR najlepszy w historii" narzuconych przez Floresa i strajkują.
Szanuję.
1
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Palenie trawki nie ma nic wspólnego z twardymi narkotykami, niektórzy to właśnie mają takie głupie przekonanie, że jak ktoś pali zieleń to lada moment przerzuci się na koks, fete, lsd a potem to już krokodyl i kaplica. Spalenie grubaska nie spowoduje pociągu so twardych dragów