qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pamiętam taki mecz Rayo z Realem (bodaj z sezonu gdzie biali mieli nazwiska na koszulkach czcionką comic sans) gdzie było 2:3 dla Realu, ale co tam się działo... święty Iker w całej okazałości, Rayo miało chyba z 5 poprzeczek i słupków, do tego minimalnie niecelnie strzały jak i również napastnik Rayo spudłował z 2 metrów na pustą bramkę... Ale byłem wku*wiony tym fartem mierdy
Rayo u siebie zawsze sprawia problemy Realowi i chwała im za to
0
Dla początkujących tylko FBW lub upper/lower body
4
Espanyol raczej wyślizgnie się spod topora.. 5 punktów zaliczki na ostatnie 3 kolejki im wystarczy niestety
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/13062057_1263187007042651_3022257590355952441_n.jpg?oh=7517053de264555ca54c220d86dc7aa2&oe=57B7B23F
1
Marc z Legendą: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/13062057_1263187007042651_3022257590355952441_n.jpg?oh=7517053de264555ca54c220d86dc7aa2
2
Również w temacie: http://i.imgur.com/23vAjYF.gif
19
Ciekawe czemu na fiolecie nie wspomnieli o tych niepodyktowanych karnych dla Barcy, szczególnie z początku sezonu - w meczu z Malagą 3, w meczu z Atleti 4 (!!!) ewidentne karniaki których nie widzieli sędziowie. Albo o tych spalonych widmo które również nam serwowali, choćby ten absolutnie kuriozalny w meczu z Levante. Do tego płacz o czerwone kartki, no Grażyna zaraz nie wytrzymie, meczu z Espanyolem też już nie pamiętają. Śmietankowi hipokryci, artykuł leci do mojej kolekcji perełek z fioletu
2
Okuhwa XD Oni tak na serio
Wrzucają jakiś totalnie idiotyczny artykuł na tą ich stronę napisaną w COBOLu (pozdro dla kumatych) a podsumowują go tak "Nie chcemy rozstrzygać, czy decyzje arbitrów były prawidłowe czy też nie i jaki miały wpływ na obecny wygląd tabeli."
Ale spuchłem XDDD
2
Ten 3 karny z kapelusza był, ALE obrońca Sportingu lekko oparł rękę na ramieniu Neymara a z perspektywy sędziego nie było tego dobrze widać, Gomez tylko zobaczył pracę ręką by uniemożliwić Neymarowi pełny wyskok i tak to zinterpretował.
No alr wiadomo UEFALONA XD
1
Pytanie za 100 punktów: który ekspert piłkarski wypowiedział te słowa: "Suarez no es un gran jugador"
2
1.Suarez 15
2. Messi 13
3. Koke 13
5
Wyczuwam ostre granie pod Krysztianu za tydzień
0
ale wszystkie mecze o tej samej godzinie
czyli multiliga na eleven
34
Oszczędzają się na trening
0
Nie ma żadnego sensu go teraz odgrywać, niech się ogarnie w przyszłym sezonie
9
Jakby miesiąc temu ktoś powiedział, że będziemy przystępowali do meczu z 3 miejsca to bym go wyśmiał
2
Komentarz usunięty
3
Zawodnicy z czarnej listy. Zamykam.
Piszę poprawnie po polsku.
0
Jedno czyli co?
1
W sumie to za czasów Tottenhamu grywał na LO
14
Alves dycha za akcję z bandą reklamową
20
Eh Ramos i jego jednocyfrowe IQ
0
Seat leon to straszny wsiowóz coś jak civic
Do 20k masz dość spore możliwości jeśli chodzi o używane auto, ja osobiście mogę polecić volvo s40/s60
Ewentualnie Astra GTC ale tani w utrzymaniu on raczej nie jest
1
I totalny ćpun
36
Pytanie czy Griezmann chce robić krok w tył w swojej karierze
1
Śmietany wczoraj nie oglądałem, ale coś czytałem, że najpiękniejszy znowu nie trafił przewrotką, niefortunnie upadł i coś sobie zrobił. A później sfochowany tym, że skończył bez gola po prostu zszedł z boiska podczas meczu, prawda to?
2
I jakieś 5 błędów ;) niestety w obronie to nadal przeciętniak
5
Zachwyty nad Bartrą trochę przesadzone, na tle Depor wypadł nieźle (choć i tak kilka błędów popełnił) ale przyjdzie jakiś lepszy rywal i znowu zapewne zagra na swoim standardowym poziomie. Nadal jestem za tym, żeby go wypożyczyć
1
Nie ma co zwracać uwagi na tych zakompleksionych kołków
0
Gramy jak Real:
>Gol z różnego
>przeciwnik ma setkę ale nie wykorzystuje
>druga setka przeciwnika i fura szczęścia
>drugi gol i zabicie meczu