3

Pamiętam taki mecz Rayo z Realem (bodaj z sezonu gdzie biali mieli nazwiska na koszulkach czcionką comic sans) gdzie było 2:3 dla Realu, ale co tam się działo... święty Iker w całej okazałości, Rayo miało chyba z 5 poprzeczek i słupków, do tego minimalnie niecelnie strzały jak i również napastnik Rayo spudłował z 2 metrów na pustą bramkę... Ale byłem wku*wiony tym fartem mierdy

Rayo u siebie zawsze sprawia problemy Realowi i chwała im za to

0

Dla początkujących tylko FBW lub upper/lower body

4

Espanyol raczej wyślizgnie się spod topora.. 5 punktów zaliczki na ostatnie 3 kolejki im wystarczy niestety

2

Również w temacie: http://i.imgur.com/23vAjYF.gif

19

Ciekawe czemu na fiolecie nie wspomnieli o tych niepodyktowanych karnych dla Barcy, szczególnie z początku sezonu - w meczu z Malagą 3, w meczu z Atleti 4 (!!!) ewidentne karniaki których nie widzieli sędziowie. Albo o tych spalonych widmo które również nam serwowali, choćby ten absolutnie kuriozalny w meczu z Levante. Do tego płacz o czerwone kartki, no Grażyna zaraz nie wytrzymie, meczu z Espanyolem też już nie pamiętają. Śmietankowi hipokryci, artykuł leci do mojej kolekcji perełek z fioletu

2

Okuhwa XD Oni tak na serio
Wrzucają jakiś totalnie idiotyczny artykuł na tą ich stronę napisaną w COBOLu (pozdro dla kumatych) a podsumowują go tak "Nie chcemy rozstrzygać, czy decyzje arbitrów były prawidłowe czy też nie i jaki miały wpływ na obecny wygląd tabeli."

Ale spuchłem XDDD

2

Ten 3 karny z kapelusza był, ALE obrońca Sportingu lekko oparł rękę na ramieniu Neymara a z perspektywy sędziego nie było tego dobrze widać, Gomez tylko zobaczył pracę ręką by uniemożliwić Neymarowi pełny wyskok i tak to zinterpretował.

No alr wiadomo UEFALONA XD

1

Pytanie za 100 punktów: który ekspert piłkarski wypowiedział te słowa: "Suarez no es un gran jugador"

2

1.Suarez 15
2. Messi 13
3. Koke 13

5

Wyczuwam ostre granie pod Krysztianu za tydzień

0

ale wszystkie mecze o tej samej godzinie
czyli multiliga na eleven

34

Oszczędzają się na trening

0

Nie ma żadnego sensu go teraz odgrywać, niech się ogarnie w przyszłym sezonie

9

Jakby miesiąc temu ktoś powiedział, że będziemy przystępowali do meczu z 3 miejsca to bym go wyśmiał

2

Komentarz usunięty

3

Zawodnicy z czarnej listy. Zamykam.

Piszę poprawnie po polsku.

0

Jedno czyli co?

1

W sumie to za czasów Tottenhamu grywał na LO

14

Alves dycha za akcję z bandą reklamową

20

Eh Ramos i jego jednocyfrowe IQ

0

Seat leon to straszny wsiowóz coś jak civic

Do 20k masz dość spore możliwości jeśli chodzi o używane auto, ja osobiście mogę polecić volvo s40/s60
Ewentualnie Astra GTC ale tani w utrzymaniu on raczej nie jest

1

I totalny ćpun

36

Pytanie czy Griezmann chce robić krok w tył w swojej karierze

1

Śmietany wczoraj nie oglądałem, ale coś czytałem, że najpiękniejszy znowu nie trafił przewrotką, niefortunnie upadł i coś sobie zrobił. A później sfochowany tym, że skończył bez gola po prostu zszedł z boiska podczas meczu, prawda to?

2

I jakieś 5 błędów ;) niestety w obronie to nadal przeciętniak

5

Zachwyty nad Bartrą trochę przesadzone, na tle Depor wypadł nieźle (choć i tak kilka błędów popełnił) ale przyjdzie jakiś lepszy rywal i znowu zapewne zagra na swoim standardowym poziomie. Nadal jestem za tym, żeby go wypożyczyć

1

Nie ma co zwracać uwagi na tych zakompleksionych kołków

0

Gramy jak Real:
>Gol z różnego
>przeciwnik ma setkę ale nie wykorzystuje
>druga setka przeciwnika i fura szczęścia
>drugi gol i zabicie meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?