qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak tam Getafe? Stawia się czy raczej gol dla mierdy to kwestia czasu?
9
Madryckie gazety jakoś bez entuzjazmu piszą o losowaniu, chyba już od dawna wiedzieli, że pary będą takie a nie inne
25
Ale kija z dupy to ty wyjmij
29
[HIT] Znalazł sposób żeby zarobić fortunę
Bukmacherzy go nienawidzą! [ZOBACZ MEMY]
1
A próbowałeś sprawdzić spójność plików gry w originie?
0
Albo po prostu wypnij i wepnij kabel hdmi
1
Pisałem o tym, że to zła decyzja Lucho, powinni zapierdzielać żeby wygrać wszystkie mecze do końca sezonu, Enrique trochę się pogubił od kilku tygodni
1
Chyba to już czas postawić, że mierda wygra LM. City przejdą, a w finale jak znam życie uda im się wygrać
2
Roma, Wolfsburg, City
Dla kontrastu my rok temu:
City, PSG, Bayern
To pierwsze to raczej liga ogórków a nie liga mistrzów
1
Ale stracimy 7mln które należały się xa awans
19
Każdy klub może ich wyeliminować
Dobry mecz z 8 drużyna Bundesligi o niczym nie przesądza, aczkolwiek nie chciałbym żeby trafili na city. Ale trafią, bo to Real "autostrada do finału" Madryt
2
Stwierdzasz po jednym dobrym meczu cr7 brawo
14
Odkąd oglądam mecze na nowym tv to Barca przegrała 3 razy i raz zremisowała (mecz z Atleti na Camp Nou obejrzałem w pubie). Ponadto Real wygrał wszystkie mecze (pierwsze spotkanie z Wolfsburgiem oglądałem u kumpla). Chyba wcisneli mi jakiś mierdawizor i trzeba jak najszybciej reklamować
0
Przydałoby się jakieś Getafe w lidze na podniesienie morale, a tutaj wjeżdża zawsze groźna Valencia.. W naszej obecnej formie może znowu być męczarnia
0
Z tym wolnym piątkiem to trochę przegina, powinni zapierdzielać i przygotowywać się na Valencie, żeby nie wypuścić z rąk pucharu mistrza Hiszpanii
0
Guardiola zmiażdżył xD
1
Nawet jakby było 3:1 to 2:0 na Calderon dawało Atleti awans
0
Gówno prawda
Strzelił z karnego w reprze i ma 360 minut bez gola
1
Ale ciąży na Leo ta klątwa 500 gola, strasznie przez to obniżył loty
0
Przynajmniej skończyły się ogóry i mierda już na żadnego nie trafi. Chociaż stawiam, że "wylosują" City
4
Cholo to pieprzony geniusz, oby wygrał LM w tym roku
0
Dalej potrzebujemy gola
16
Ładnie. Ukradli juz jakieś 5 minut
0
Wyszli z założeniem, że będą bronić wyniku, nie udało się, to czas na zmianę taktyki. Barca nie gra źle, po prostu realizowała założenia taktyczne, druga połowa będzie zgoła inna
0
Będzie 1-2
8
Co oni się tak ślizgają
3
Znowu Węgrzyn komentuje? Lecę zaparzyć meliskę
0
0
Mój brat swego czasu się taką woził, spalała jakieś 13 litrów na stówkę, przy oszczędnej jeździe może 10 litrów
2
Pytanie czy stać cię wydawać fortunę na paliwo