1

Jak tam Getafe? Stawia się czy raczej gol dla mierdy to kwestia czasu?

9

Madryckie gazety jakoś bez entuzjazmu piszą o losowaniu, chyba już od dawna wiedzieli, że pary będą takie a nie inne

25

Ale kija z dupy to ty wyjmij

29

[HIT] Znalazł sposób żeby zarobić fortunę
Bukmacherzy go nienawidzą! [ZOBACZ MEMY]

1

A próbowałeś sprawdzić spójność plików gry w originie?

0

Albo po prostu wypnij i wepnij kabel hdmi

1

Pisałem o tym, że to zła decyzja Lucho, powinni zapierdzielać żeby wygrać wszystkie mecze do końca sezonu, Enrique trochę się pogubił od kilku tygodni

1

Chyba to już czas postawić, że mierda wygra LM. City przejdą, a w finale jak znam życie uda im się wygrać

2

Roma, Wolfsburg, City
Dla kontrastu my rok temu:
City, PSG, Bayern
To pierwsze to raczej liga ogórków a nie liga mistrzów

1

Ale stracimy 7mln które należały się xa awans

19

Każdy klub może ich wyeliminować
Dobry mecz z 8 drużyna Bundesligi o niczym nie przesądza, aczkolwiek nie chciałbym żeby trafili na city. Ale trafią, bo to Real "autostrada do finału" Madryt

2

Stwierdzasz po jednym dobrym meczu cr7 brawo

14

Odkąd oglądam mecze na nowym tv to Barca przegrała 3 razy i raz zremisowała (mecz z Atleti na Camp Nou obejrzałem w pubie). Ponadto Real wygrał wszystkie mecze (pierwsze spotkanie z Wolfsburgiem oglądałem u kumpla). Chyba wcisneli mi jakiś mierdawizor i trzeba jak najszybciej reklamować

0

Przydałoby się jakieś Getafe w lidze na podniesienie morale, a tutaj wjeżdża zawsze groźna Valencia.. W naszej obecnej formie może znowu być męczarnia

0

Z tym wolnym piątkiem to trochę przegina, powinni zapierdzielać i przygotowywać się na Valencie, żeby nie wypuścić z rąk pucharu mistrza Hiszpanii

0

Guardiola zmiażdżył xD

1

Nawet jakby było 3:1 to 2:0 na Calderon dawało Atleti awans

0

Gówno prawda
Strzelił z karnego w reprze i ma 360 minut bez gola

1

Ale ciąży na Leo ta klątwa 500 gola, strasznie przez to obniżył loty

0

Przynajmniej skończyły się ogóry i mierda już na żadnego nie trafi. Chociaż stawiam, że "wylosują" City

4

Cholo to pieprzony geniusz, oby wygrał LM w tym roku

0

Dalej potrzebujemy gola

16

Ładnie. Ukradli juz jakieś 5 minut

0

Wyszli z założeniem, że będą bronić wyniku, nie udało się, to czas na zmianę taktyki. Barca nie gra źle, po prostu realizowała założenia taktyczne, druga połowa będzie zgoła inna

0

Będzie 1-2

8

Co oni się tak ślizgają

3

Znowu Węgrzyn komentuje? Lecę zaparzyć meliskę

0


0

Mój brat swego czasu się taką woził, spalała jakieś 13 litrów na stówkę, przy oszczędnej jeździe może 10 litrów

2

Pytanie czy stać cię wydawać fortunę na paliwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?