0

Próbowałem i tak jak mówię, jakość transmisji się liczy jeśli chodzi o zużycie danych a nie rozdzielczość ekranu

4

Strach to śledzika mlekiem popić

0

Ruskie sopcasty są nawet w 4k60fps. Ogólnie HD to standard

0

Tyle samo.. To zależy od jakości transmisji a nie ustawionej rozdzielczości ekranu

0

Tak, jest wszystko

6

1. http://www.sopcast.org/
2. Instalacja
3. Najlepsza
4. Raczej nie
5. http://www.rojadirecta.me/ http://lfootball.ws/
6. Nie

32

"Ramos podchodzi do spotkania z urazem, a ja nie mam zamiaru szukać jego barku. To samo tyczy się nogi Messiego, której nikt nie będzie szukał."

Nie byłbym taki pewny co do drugiego zdania z tego cytatu

2

Hiszpańską na player.pl, LM i CdR na Sopcast

1

Okazuje się, że Carvajal, Marcelo i Ramos na 100% mogą wystąpić w Klasyku.
Navas i Benzema nie mają jeszcze zielonego światła. Kamerzysta-amator raczej na pewno dostanie pozwolenie na grę w klasyku i zostaje jedyna niewiadoma czyli Navas, który jeszcze nie odbył żadnego treningu z piłką od czasu kontuzji

2

100% pewności że admin futblohd nie zwróci ci hajsu kiedy zablokują mu ten piracki stream i 100% niepewności, że mecze nie będą się przycinać

3

Mało mu hajsu z przekrętów, czy zdążył już wszystko przewalić na orgie? Jeśli ta żmija naprawdę chce dobrze dla syna to lepiej żeby przestał go reprezentować i zatrudnił profesjonalistę. Ale znając go to rozchodzi się o siano którego zawsze mu mało

5

Żeby tylko Rakitić nie grał, żeby tylko Rakitić nie grał, żeby tylko Rakitić nie grał...

2

Jak się wejdzie do Madrytu to Madryt zostanie w człowieku na całe życie ;)

Edit: miało być do FafitFCB

7

Barca:
Nie wystąpią: Rafinha, Douglas
Występ niepewny: Messi, Rakitić
Real Madryt:
Występ niepewny: Ramos, Marcelo, Carvajal, Benzema, Navas

0

No raczej nie da rady

0

Słabszym, znaczy ile? Odpalałem minimalnie na 10mb/s i chodziło w HD. Jakość dopasowuje się do prędkości łącza oglądającego, no ale na pewno są jakieś dolne granice od ilu mb/s można oglądać bez zacinania

0

Nie można. Tylko przelew

0

Wszystko działa bez zacinania w HD. Do tej pory oczywiście, nie wiadomo jak to będzie z Klasykiem, czy serwery podołają ogromniej ilości użytkowników, ale na pewno to pewniejsze niż jakieś futbolehd czy inne nielegalne streamy

17

Jak gra Benzema?
.
.
.
.
.
W kratkę

1

Messi gotowy na Klasyk?
#JeSuisMadrid

11

Oby tylko nie wyszedł w pierwszym składzie kosztem Roberto...

1

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,19199350,euro-2016-skandal-w-dublinie-bosniacy-wygwizdali-minute-ciszy.html

Pytanie za 100 punktów - jakiego wyznania byli Bośniacy?
Wykluczyć tą śmieszną reprezentację z jakichkolwiek rozgrywek

12

O w mordę, w Mundo mają bardzo słabego gościa od photoshopa

1

Dwóch lub jednego, mówię tutaj o prawdziwym piwie a nie koncernowych sikach ;) Nie można chyba wykupić na pół roku za jednym zamachem

2

Czuję, że to będzie nasz klasyk. Ani sędziowie ani Perez ani nieograny Leo ani Tebas mierdzie nie pomoże

3

Nie działa... Kolego to kosztuje 11zl, wystarczy odmówić sobie dwóch piw i masz hajs żeby opłacić miesięczny dostęp

1

1

Wie ktoś co z Busim? Kontuzja, czy zszedł tylko z ostrożności

5

Tylko czekam na komentarze lewaków: "religia niemiała z tym nic wspólnego" albo "wyznawcy islamu są dyskryminowani, nie można zakładać że to oni dokonali rzezi" albo "islam to religia pokoju"

1

Chodziło mi o to, że końcówka filmu najgorsza. A ogólnie to Skyfall > Casino Royal > Spectre > QoS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?