qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Próbowałem i tak jak mówię, jakość transmisji się liczy jeśli chodzi o zużycie danych a nie rozdzielczość ekranu
4
Strach to śledzika mlekiem popić
0
Ruskie sopcasty są nawet w 4k60fps. Ogólnie HD to standard
0
Tyle samo.. To zależy od jakości transmisji a nie ustawionej rozdzielczości ekranu
0
Tak, jest wszystko
6
1. http://www.sopcast.org/
2. Instalacja
3. Najlepsza
4. Raczej nie
5. http://www.rojadirecta.me/ http://lfootball.ws/
6. Nie
32
"Ramos podchodzi do spotkania z urazem, a ja nie mam zamiaru szukać jego barku. To samo tyczy się nogi Messiego, której nikt nie będzie szukał."
Nie byłbym taki pewny co do drugiego zdania z tego cytatu
2
Hiszpańską na player.pl, LM i CdR na Sopcast
1
Okazuje się, że Carvajal, Marcelo i Ramos na 100% mogą wystąpić w Klasyku.
Navas i Benzema nie mają jeszcze zielonego światła. Kamerzysta-amator raczej na pewno dostanie pozwolenie na grę w klasyku i zostaje jedyna niewiadoma czyli Navas, który jeszcze nie odbył żadnego treningu z piłką od czasu kontuzji
2
100% pewności że admin futblohd nie zwróci ci hajsu kiedy zablokują mu ten piracki stream i 100% niepewności, że mecze nie będą się przycinać
3
Mało mu hajsu z przekrętów, czy zdążył już wszystko przewalić na orgie? Jeśli ta żmija naprawdę chce dobrze dla syna to lepiej żeby przestał go reprezentować i zatrudnił profesjonalistę. Ale znając go to rozchodzi się o siano którego zawsze mu mało
5
Żeby tylko Rakitić nie grał, żeby tylko Rakitić nie grał, żeby tylko Rakitić nie grał...
2
Jak się wejdzie do Madrytu to Madryt zostanie w człowieku na całe życie ;)
Edit: miało być do FafitFCB
7
Barca:
Nie wystąpią: Rafinha, Douglas
Występ niepewny: Messi, Rakitić
Real Madryt:
Występ niepewny: Ramos, Marcelo, Carvajal, Benzema, Navas
0
No raczej nie da rady
0
Słabszym, znaczy ile? Odpalałem minimalnie na 10mb/s i chodziło w HD. Jakość dopasowuje się do prędkości łącza oglądającego, no ale na pewno są jakieś dolne granice od ilu mb/s można oglądać bez zacinania
0
Nie można. Tylko przelew
0
Wszystko działa bez zacinania w HD. Do tej pory oczywiście, nie wiadomo jak to będzie z Klasykiem, czy serwery podołają ogromniej ilości użytkowników, ale na pewno to pewniejsze niż jakieś futbolehd czy inne nielegalne streamy
17
Jak gra Benzema?
.
.
.
.
.
W kratkę
1
Messi gotowy na Klasyk?
#JeSuisMadrid
11
Oby tylko nie wyszedł w pierwszym składzie kosztem Roberto...
1
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,19199350,euro-2016-skandal-w-dublinie-bosniacy-wygwizdali-minute-ciszy.html
Pytanie za 100 punktów - jakiego wyznania byli Bośniacy?
Wykluczyć tą śmieszną reprezentację z jakichkolwiek rozgrywek
12
O w mordę, w Mundo mają bardzo słabego gościa od photoshopa
1
Dwóch lub jednego, mówię tutaj o prawdziwym piwie a nie koncernowych sikach ;) Nie można chyba wykupić na pół roku za jednym zamachem
2
Czuję, że to będzie nasz klasyk. Ani sędziowie ani Perez ani nieograny Leo ani Tebas mierdzie nie pomoże
3
Nie działa... Kolego to kosztuje 11zl, wystarczy odmówić sobie dwóch piw i masz hajs żeby opłacić miesięczny dostęp
1
1
Wie ktoś co z Busim? Kontuzja, czy zszedł tylko z ostrożności
5
Tylko czekam na komentarze lewaków: "religia niemiała z tym nic wspólnego" albo "wyznawcy islamu są dyskryminowani, nie można zakładać że to oni dokonali rzezi" albo "islam to religia pokoju"
1
Chodziło mi o to, że końcówka filmu najgorsza. A ogólnie to Skyfall > Casino Royal > Spectre > QoS