qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sochaczew
0
Pany jak tam Real gra?
79
Jutro w Asie: Afera przed meczem z Villareal, Neymarowi grozi rok zawieszenia i 10 lat więzienia
2
Gwizdali na sędziego.. Nie słuchaj tych patałachów
8
ale strollowali Ronaldo XD
1
jak mawia Majdan xD
0
no panowie 30 minut
7
Ten pina to straszny cwaniaczek
0
To mi przypomniałeś, od razu również zasysam i wracam do czasów dzieciaka
2
Liczę na wygrane gospodarzy w każdym dzisiejszym spotkaniu Primera
2
Ostatnie dwa wyniki z nimi w lidze na Camp Nou to 3:2 i 3:2. Tym razem liczę na spokojniejszy meczyk i obstawiam 2:0 dla nas
3
Derby Manchesteru
0
0
stoke levante i valencie stawiałem podwójną szansę kolego. Buk Millenium
0
O panie, szacun za dokładne wyniki. Kusiło mnie żeby postawić dokładny dla Bayernu 4-0 i Stoke 1-0 ale zbyt dużo ostatnio traciłem i speniałem
0
100zł
0
Valencia, Stoke, over 3.5 Bayernu i remisik Levante i 1157zł do kieszeni
2
Infiltracja
0
A z czym masz dylemat?
2
Legenda głosi, że tacy istnieją
0
Incepcja zdecydowanie najlepsza z bajek Nolana
68
Co się będziemy pięścić, niech od razu UEFA rozwiąże klub a wszystkie puchary przekaże białym
7
Po Antonelli widać, że karmi :>
4
Nawet bez oglądania pozostałych bramek jestem w stanie stwierdzić, że bramka Messiego jest najpiękniejsza i najgenialniejsza ze wszystkich
4
Haha, co za freudowska pomyłka, tak się kończy pisanie z autokorektą
2
Mam nadzieję że del Bosque mimo powołania Busiego nie wystawi go od pierwszej minuty w żadnym z tych meczów o złote gacie. Po 30 minut w każdym by wystarczyło aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji i utraty rytmu moczowego
3
GD to nie czas na eksperymenty. Lucho już raz się o tym przekonał wystawiając Mathieu na lewej obronie na Bernabeu
2
Mam 7 lat
A Macierewicz to mój tata dziękuję bardzo
2
Komentarz usunięty
2
A czy ja napisałem, że James czy Bale udają?
Kontuzja Marcelo za to MOIM ZDANIEM podejrzana