qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żelazna. Jak twój bożek Krysztianu proponował Lahozowi fellatio po meczu to wszystko było ok, nawet kartki nie dostał, a teraz każdy (psycho)fan realu krzyczy, że kartka zasłużona za pyskówki
0
Jednak bez Andresa
47
No nieźle, piłkarz Celty dostał drugie żółtko za powiedzenie do sędziego cytuję: "zasrany mięczak". Nie użył nawet niecenzuralnego słowa, nie podbiegł do arbitra i nie rzucił mu tego ze złością w twarz. Moim zadaniem druk ewidentny bo gol dla Celty wisiał na włosku. Przypomina mi się sezon 11/12 kiedy to sędziowie byli ślepi na wszelkie faule, siatkówkę ramosa i alonso, cwaniackie zagrania ze strony realu, a na przeciwników mierd to gwiazdali często i gęsto, w wielu przypadkach niesłusznie. Cóż, mam nadzieję że to już się nie powtórzy, ale sytuacje takie jak z Granadą czy Celtą skutecznie utrzymały białych na pozycji lidera. Tak jak śpiewali kibice Celty: asi asi asi gana el Madrid
13
Ja mam:
.
.
.
.
a jednak nie, chciałem tylko napomnieć że rapu muzyka nazwać nie można
92
Jeśli nic się nie zmieni w Europie to za 10 lat koszulki będą wyglądały mniej więcej tak:
http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1868755527_1/Wholesale-White-Long-Sleeve-Robes-Dubai-Kaftan-Abayas-font-b-Islamic-b-font-font-b-Clothing.jpg
0
To był książkowy przykład meczu Realu Madryt. Przeciwnik gra, Real strzela gole
4
Proszę
http://www191.lunapic.com/do-not-link-here-use-hosting-instead/144570646672477?4649990
9
Myślałem, że Sport przeprowadził jakiś obszerniejszy i ciekawy wywiad z Luisito a tutaj raptem kilka zdań
5
Jakby nie wydrukowali tego czerwa ten mecz mógłby się zupełnie inaczej skończyć
6
Komentarz usunięty
2
Najlepszy z Celty, robi obronę Realu jak dzieci
1
Jaką obroną? To nie obrona tylko Navas ich ratuje
4
Cały czas liczę że skończy sie forma Navasa, a pomyśleć że kilka minut dzieliło go od przejścia do United...
0
Typowy mecz dla realu
7
Hahaha pisałem wczoraj, że Celta będzie gniotła i gniotła, real będzie miał ze 2 kontry i będzie po meczu
1
Który raz już ratuje mierdy...
11
Celta jak na razie beznadziejnie. Dlaczego mnie to nie dziwi
1
Do tej pory były opóźnienia wizji do fonii. Przed 2 godzinami wykupiłem ten pakiet i wydawało się, że chodziło już normalnie. Nie wiem jak to będzie podczas meczu na żywo, za 2 godziny się przekonam
13
Komentarz usunięty
4
Mi się zdaję, że jednak Real wygra. Dużo będzie zależało jak zagra Celta, a pewnie wyjdą odważnie i ofensywnie, ciężko będzie jednak coś wbić tak dysponowanej obronie Realu. Pewnie będzie typowy mecz mierd - rywal będzie cisnął i cisnął cały mecz, pójdą ze 2 kontry, Real zapakuje 2 bramy i arrivederci roma, a raczej Celta.
3
Źródło: The Sun
To coś jak nasz fakt albo super express
0
"kazdy kto nie zyje na garnuszku rodzicow zrozumie ze nie ma racji bytu"
Od 5 lat żyję na swoim i głosuje na Korwina. Wytłumacz proszę dlaczego uważasz, że program partii Janusza (bo zakładam, że go przeczytałeś) nie ma racji bytu
3
Swetru godny zaufania XD zgniłem XD
Chodzi ci o tego samego Petru, który uważał się za "znafce" i wmawiał wszystkim, że ich kredyty we frankach są bezpieczne, kiedy on sam przewalutował swój zanim zaczął głosić te swoje mądrości? Frank poszybował w górę a swetru siedzi i kręci bekę z wszystkich frankowiczów, godny zaufania, nie ma co
1
Po latach wychodzi, że i Kaczyński i Macierewicz mieli sporo racji w wielu sprawach, a to media szkalowały ich i wylewały na nich wiadra pomyj przy każdej możliwej okazji.
0
http://www.docinek.com/upload/images/medium/2015/05/ryszard-swetru.jpg
5
Z czystym sumieniem i poczuciem spełnionego obowiązku obywatelskiego na partię KORWiN
0
Darude - sandstorm
42
Malutka wzmianka w Marce i brak jakiejkolwiek informacji w asie dotyczącej afery sędziowskiej. Słynny madrycki obiektywizm
1
Tylko, że to może być broń obusieczna. W innym przypadku, przyjmijmy, że sędzia ani razu nie pomaga Realowi w GD a Barcy uznaje np. gola ze spalonego albo dyktuje karnego z kapelusza. Wtedy madrole krzyczeliby, że to otoczenie Barcy wypuściło plotkę o aferze sędziowskiej żeby narzucić presję na arbitrów w klasyku
6
A jednak Rysio Rynkowski miał rację śpiewając "dziewczyny lubią brown"