- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 773 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 773 Culés
33
Rihanna ma podobno romans... nie uwierzycie z kim!
https://x.com/TSBible/status/657176825236488192/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
26
@Adamski69 Pewnie był jej czwartym chłopakiem w życiu :D
1
@Adamski69 10/10 XD
28
@Adamski69 Hahaha... leżę i kwicę, albowiem co taki dziadzio z podagrą jak Wenger,to może robić z taką super-dupencią jak Rihanna, chyba tylko siąść na pępku i w pusi/kuciapce nogi moczyć... a poza tym, to zaś ją Chris Brown zlutuje na maksiora, w ogóle to z tymi wszystkimi Brownami, to jest coś nie halo, przecie Bobby Brown walił po masce Śp.Whitney Houston czy James Brown, no - ten muzyczny bóg muzy "Funky Drummer " - to się nie obcyndalał w tańcu,bowiem zlutował swoje trzy żony w sposób artystyczny i hiphopowy. Ciekawe, czy Czesław Niemen to nie pyknął plagiatu odnośnie Jego przeboju wszech-czasów "Dziwny jest ten świat... w Los Blancos ",bo bardzo podobny jest utwór Browna, czyli "It's Man's Man's Man's World "...dobra, to już było poza konkursem. Cipkozaur (czyt. Arsène Wenger) skończy niczym Strauss-Kahn :)Widzę, że tam na Twitterze to ktoś ma w swoim avku samego Lemmy'ego Kilmistera z Motörhead, Ohyeah i Yahoo!!!
6
@Don-Corleone A jednak Rysio Rynkowski miał rację śpiewając "dziewczyny lubią brown"
1
@Don-Corleone Taka drobna korekta. Rihanna jest brzydka.
4
@PheNOmeN Jakby co, to przynajmniej jest sto razy ładniejsza od mojego babsztyla i bździągwy, a to już jest wielgaśny "coś ",w moich snach erotycznych to zazwyczaj występuje Kate Moss, Adriana Lima, a zwłaszcza Gisele Bündchen oraz CR7!!! :)
1
@Don-Corleone Hahaha :D
1
@Don-Corleone CR7? O kurdę! To muszą być mokre sny xD Apropo Rihanny.. jak dla mnie jest to niezła lasencja!