4

6/10
Zaczyna się wybornie, scena w Meksyku robi wrażenie, bo nie było tam green screena, mieli rozmach. Później opening moim zdaniem świetny a później już tylko gorzej. Końcówka absurdalna, najgorsza chyba jeśli chodzi o filmy z Craigiem w roli double-o seven

4

Tez się zastanawiam, może chodzi o 50 mecz w tym roku?

9

Niezależnie czy Leo wyleczy kontuzję do Klasyku czy nie, wolałbym żeby (przynajmniej) zaczął na ławce. Po pierwsze, powroty po kontuzji bywają ciężkie a i piłkarze mierdy na pewno by Messiego nie oszczędzali. A po drugie, to bardzo chciałbym zobaczyć jak poradzą sobie piłkarze bez najlepszego zawodnika z odwiecznym rywalem, chociażby 1 połowę.

0

Określ co według ciebie oznacza "trochę" doświadczony?

5

Jeśli wszyscy od nas wrócą cali i zdrowi to i 2 tygodnie odpoczynku mierdzie nie pomoże

5

Prędzej spotkasz Neymara w osiedlowej biedronce niż trafisz na jego IFa

66

Ileż można?

Rok 2024
Zbigniew Wodecki: "Uważam, że gdyby piłkarze Barcelony bawili się przy mojej muzyce nie doszłoby do sytuacji z ubrudzeniem szatni"

11

A jak pisałem, że mierda jest cwana i załatwia, że jej gracze nie jadą na repre to mnie zjechali, że szukam spisków

0

Jakim Zanettim?

0

W samsunga s3 można pchnąć nowe życie wgrywając custom roma np cyjana albo archidroida

0

Do tej pory nie, nie wiem jak będzie w klasyku

3

Player.pl
Przelew bankowy
Dostęp do kanałów Eleven w HD przez 30 dni
Cena 11zł

4

nie może dzisiaj zabraknąć klasyka:

0

O ile się orientuję to żonka. Wygrał życie z tą Sofią, zdecydowani mój typ urody, jak dla mnie lepsza niż Shaq

1

futbol.hd to stream prywatny od jakiegoś typa z łączem które nie wytrzymuje ogromnej ilości oglądających. Na player.pl nikt nie wie czy będą lagi w Klasyku, bo to pierwszy raz kiedy można go oglądać na playerze. Do tej pory śmiga miodnie, więc jest i spora szansa, że w GD będzie podobnie.

Zresztą to tylko 11zł, a nie majątek, a na pewno pewniejsze niż futbol.hd no i na miesiąc a nie na kilka godzin

1

1

dlatego ze grają kupę w tym sezonie a spinają się tylko na Barce i Real

1

Tak jaj kolega powiedział wszystko śmiga w hd, zero zacięć. Jest jednak jeden minus - transmisja na player.pl ma jakąś minutę opóźnienia w porównaniu do transmisji telewizyjnej. Innymi słowy podczas oglądania na player nie czytaj komentarzy na tej stronce - spoiler alert

10

Masz rację, jednak nie należy popadać w huraoptymizm. Rok temu sytuacja była dokladnie odwrotna i wydawało się że Real jest nie do zatrzyma i pewnie zmierza po tryplet, a jak się skończyło wszyscy bardzo dobrze pamiętamy

5

Z całym szacunkiem dla Neymara, Ronaldinho miał niemożliwą technikę dla zwykłego śmiertelnika i drugiego takiego magika nie ma i nie będzie. Jeśli miałbym wybierać to jednak gol Ronniego

2

I ten filmujący Benzema z czarnym paskiem

1

Oczywiście film trzymał odpowiedni poziom - w końcu to Bond ;) Ale po niezwykle udanym Skyfallu oczekiwałem czegoś więcej. No ale opening z tym pochodem truposzy w Meksyku to jak to mówią Brytyjczycy masterpiece

26

Żenujące już są te żarty z nadwagi Beniteza... Ciekawe jak wy tutaj żartujący będziecie wyglądać w wieku 55 lat

6

Ja go lubię za jego malutki móżdżek dzięki któremu nie raz nie dwa, nie trzy sabotował białych idiotycznymi faulami i prokurowaniem karnych. Przyjemniaczek!

0

Oglądnął ktoś Spectre? Moim zdaniem pierwsze pół godziny filmu to istne arcydzieło pod względem wizualnym włącznie z openingiem wkomponowanym w genialną balladę Sama Smitha. Natomiast później z każdą minutą było coraz gorzej, aż do kompletnie żenującej końcówki. Jakieś opinie tych co widzieli nowego Bonda?

2

Dla nas lepiej żeby jednak zagrał bo prezentuje zerowy poziom

4

Ale po co płacić 7zl za kilka godzin i to jeszcze zacinajacej się transmisji. Na player.pl płacisz 11zl i możesz przez miesiąc oglądać kanały eleven w hd bez zacinania

31

Nie zgadzam się, że Real ma łatwiejszy terminarz od nas. W sumie to Real zawsze ma trudniejszy bo ma dwumecz z Barcą

13

Właśnie obejrzałem skrót meczu Realu. Konoplyanka jest świetny, długo w tej Sevilli to on nie pogra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?