qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
6/10
Zaczyna się wybornie, scena w Meksyku robi wrażenie, bo nie było tam green screena, mieli rozmach. Później opening moim zdaniem świetny a później już tylko gorzej. Końcówka absurdalna, najgorsza chyba jeśli chodzi o filmy z Craigiem w roli double-o seven
4
Tez się zastanawiam, może chodzi o 50 mecz w tym roku?
9
Niezależnie czy Leo wyleczy kontuzję do Klasyku czy nie, wolałbym żeby (przynajmniej) zaczął na ławce. Po pierwsze, powroty po kontuzji bywają ciężkie a i piłkarze mierdy na pewno by Messiego nie oszczędzali. A po drugie, to bardzo chciałbym zobaczyć jak poradzą sobie piłkarze bez najlepszego zawodnika z odwiecznym rywalem, chociażby 1 połowę.
0
Określ co według ciebie oznacza "trochę" doświadczony?
5
Jeśli wszyscy od nas wrócą cali i zdrowi to i 2 tygodnie odpoczynku mierdzie nie pomoże
5
Prędzej spotkasz Neymara w osiedlowej biedronce niż trafisz na jego IFa
66
Ileż można?
Rok 2024
Zbigniew Wodecki: "Uważam, że gdyby piłkarze Barcelony bawili się przy mojej muzyce nie doszłoby do sytuacji z ubrudzeniem szatni"
11
A jak pisałem, że mierda jest cwana i załatwia, że jej gracze nie jadą na repre to mnie zjechali, że szukam spisków
0
Jakim Zanettim?
0
W samsunga s3 można pchnąć nowe życie wgrywając custom roma np cyjana albo archidroida
0
Do tej pory nie, nie wiem jak będzie w klasyku
3
Player.pl
Przelew bankowy
Dostęp do kanałów Eleven w HD przez 30 dni
Cena 11zł
4
nie może dzisiaj zabraknąć klasyka:
0
O ile się orientuję to żonka. Wygrał życie z tą Sofią, zdecydowani mój typ urody, jak dla mnie lepsza niż Shaq
1
futbol.hd to stream prywatny od jakiegoś typa z łączem które nie wytrzymuje ogromnej ilości oglądających. Na player.pl nikt nie wie czy będą lagi w Klasyku, bo to pierwszy raz kiedy można go oglądać na playerze. Do tej pory śmiga miodnie, więc jest i spora szansa, że w GD będzie podobnie.
Zresztą to tylko 11zł, a nie majątek, a na pewno pewniejsze niż futbol.hd no i na miesiąc a nie na kilka godzin
1
Jasne, że mieści
Przykład: http://allegro.pl/laptop-lenovo-gamer-i7-8gb-1tb-radeon-2gb-500zl-i4807094530.html
1
dlatego ze grają kupę w tym sezonie a spinają się tylko na Barce i Real
1
Tak jaj kolega powiedział wszystko śmiga w hd, zero zacięć. Jest jednak jeden minus - transmisja na player.pl ma jakąś minutę opóźnienia w porównaniu do transmisji telewizyjnej. Innymi słowy podczas oglądania na player nie czytaj komentarzy na tej stronce - spoiler alert
10
Masz rację, jednak nie należy popadać w huraoptymizm. Rok temu sytuacja była dokladnie odwrotna i wydawało się że Real jest nie do zatrzyma i pewnie zmierza po tryplet, a jak się skończyło wszyscy bardzo dobrze pamiętamy
5
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_XSQuolAY0nYijgDbuEazz23tToAARj16.gif
5
Z całym szacunkiem dla Neymara, Ronaldinho miał niemożliwą technikę dla zwykłego śmiertelnika i drugiego takiego magika nie ma i nie będzie. Jeśli miałbym wybierać to jednak gol Ronniego
2
I ten filmujący Benzema z czarnym paskiem
1
Oczywiście film trzymał odpowiedni poziom - w końcu to Bond ;) Ale po niezwykle udanym Skyfallu oczekiwałem czegoś więcej. No ale opening z tym pochodem truposzy w Meksyku to jak to mówią Brytyjczycy masterpiece
26
Żenujące już są te żarty z nadwagi Beniteza... Ciekawe jak wy tutaj żartujący będziecie wyglądać w wieku 55 lat
6
Ja go lubię za jego malutki móżdżek dzięki któremu nie raz nie dwa, nie trzy sabotował białych idiotycznymi faulami i prokurowaniem karnych. Przyjemniaczek!
0
Oglądnął ktoś Spectre? Moim zdaniem pierwsze pół godziny filmu to istne arcydzieło pod względem wizualnym włącznie z openingiem wkomponowanym w genialną balladę Sama Smitha. Natomiast później z każdą minutą było coraz gorzej, aż do kompletnie żenującej końcówki. Jakieś opinie tych co widzieli nowego Bonda?
2
Dla nas lepiej żeby jednak zagrał bo prezentuje zerowy poziom
4
Ale po co płacić 7zl za kilka godzin i to jeszcze zacinajacej się transmisji. Na player.pl płacisz 11zl i możesz przez miesiąc oglądać kanały eleven w hd bez zacinania
31
Nie zgadzam się, że Real ma łatwiejszy terminarz od nas. W sumie to Real zawsze ma trudniejszy bo ma dwumecz z Barcą
13
Właśnie obejrzałem skrót meczu Realu. Konoplyanka jest świetny, długo w tej Sevilli to on nie pogra