0

No nie rozumiem

2

Ci komentatorzy dzisiaj to jakaś masakracja

0

Co ty gaworzysz

17

Ale oni pier&@%# farmazony na temat Coutinho... Uszy mi krwawią

1

Dla mnie ten Suso jest tak irytującym, niekreatywnym bytem który cały czas holuje piłkę, po czym wrzuca na oślep albo oddaje ją do tylu.

0

ale im obijemy sraciatelly

3

Ale wy sracie żarem niektórzy

101

dla mnie osobiście ten Smalling to atencyjny pajac, offensive

1

Co ty gadasz? Jest to typowa zagrywka marketingowa, w ogóle nie ma dźwięku na tym streamie i w prawym górnym rogu jest adres do strony Fame MMA żeby można było kupić subskrypcję.

0

Kochani jeżeli uda nam się wyciągnięcie De Ligta i Luki Jovicia to myślicie że nasza kadra będzie potrzebowała jakiś wzmocnień? Oczywiście na potrzeby tego pytania przyjmijmy że nasza kadra na przyszły sezon będzie nieruszona oprócz usunięcia Deniska i Rafinhy itp.

0

Cały soundtrack Swiss Army Mana

2

Suárez kontuzja VALVERDE OUT

1

mam ale nie podam

0

Tyle że u Bojana to nie był ten problem co u większości piłkarzy, czyli imprezy i ogólny brak dyscypliny. Nie pamiętam dokładnie, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tu chodziło po prostu o stres. Nie mógł go przezwyciężyć. Czasami nawet mdlał przed jakimiś stresuącymi sytuacjami. Ale nie dałbym ręki uciąć bo gdzieś czytałem o tym i pamiętam jak przez mgłę.

0

Liczę dzisiaj na dobry mecz Coutinho, w meczu z Lyonem było widać poprawę. Oby chłopak w końcu się rozpędził na dobre w końcówce sezonu bo jest dla nas bezwzględnie potrzebny.

84

'Ter Stegen to Messi z rękawicami' - Mateusz Święcicki

Piękne słowa ;)

0

Panowe z Foot Trucka (Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski) nagrali materiał z powrotu Józefa Młynarczyka do Porto po 20 latach!

1

o eldoka braciszku

0

Plus taki że polak rodak w kolejnej rundzie

3

jestem ciekawy co się stało w twoim mózgu że doszedłeś do takiej konkluzji

1

I cyk tytuł niepodważalnie najlepszego w historii na kolejne kilka lat.

1

Otóż teraz wyraziłeś opinię

0

solidarność to rzecz bardzo ważna

0

A więc chcecie mi powiedzieć że to ten moment kiedy chłopaki w twoim wieku zaczynają wchodzić w poważną piłkę i czujesz niespełnione ambicje:(

0

P$G to najwięksi frajerzy ostatnich lat. Change my mind.

1

Marquinhos ŚPD.

0

Ale kremówka poszła od Todibo, palce lizać.

39

Ale mi się ten Wague podoba, biega szybko jak Bolt kiedy gej go gonił.

43

Są przecieki że Solari już poza burtą a Kepe widziano na lotnisku w Madrycie.

0

Mam dziwne wrażenie że odbije nam się czkawką w meczu z Lyonem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?