qruczek
Dołączył/a: lipiec 2018
Bydgoszcz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie rozumiem
2
Ci komentatorzy dzisiaj to jakaś masakracja
0
Co ty gaworzysz
17
Ale oni pier&@%# farmazony na temat Coutinho... Uszy mi krwawią
1
Dla mnie ten Suso jest tak irytującym, niekreatywnym bytem który cały czas holuje piłkę, po czym wrzuca na oślep albo oddaje ją do tylu.
0
ale im obijemy sraciatelly
3
Ale wy sracie żarem niektórzy
101
dla mnie osobiście ten Smalling to atencyjny pajac, offensive
1
Co ty gadasz? Jest to typowa zagrywka marketingowa, w ogóle nie ma dźwięku na tym streamie i w prawym górnym rogu jest adres do strony Fame MMA żeby można było kupić subskrypcję.
0
Kochani jeżeli uda nam się wyciągnięcie De Ligta i Luki Jovicia to myślicie że nasza kadra będzie potrzebowała jakiś wzmocnień? Oczywiście na potrzeby tego pytania przyjmijmy że nasza kadra na przyszły sezon będzie nieruszona oprócz usunięcia Deniska i Rafinhy itp.
0
Cały soundtrack Swiss Army Mana
2
Suárez kontuzja VALVERDE OUT
1
mam ale nie podam
0
Tyle że u Bojana to nie był ten problem co u większości piłkarzy, czyli imprezy i ogólny brak dyscypliny. Nie pamiętam dokładnie, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tu chodziło po prostu o stres. Nie mógł go przezwyciężyć. Czasami nawet mdlał przed jakimiś stresuącymi sytuacjami. Ale nie dałbym ręki uciąć bo gdzieś czytałem o tym i pamiętam jak przez mgłę.
0
Liczę dzisiaj na dobry mecz Coutinho, w meczu z Lyonem było widać poprawę. Oby chłopak w końcu się rozpędził na dobre w końcówce sezonu bo jest dla nas bezwzględnie potrzebny.
84
'Ter Stegen to Messi z rękawicami' - Mateusz Święcicki
Piękne słowa ;)
0
Panowe z Foot Trucka (Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski) nagrali materiał z powrotu Józefa Młynarczyka do Porto po 20 latach!
1
o eldoka braciszku
0
Plus taki że polak rodak w kolejnej rundzie
3
jestem ciekawy co się stało w twoim mózgu że doszedłeś do takiej konkluzji
1
I cyk tytuł niepodważalnie najlepszego w historii na kolejne kilka lat.
1
Otóż teraz wyraziłeś opinię
0
solidarność to rzecz bardzo ważna
0
A więc chcecie mi powiedzieć że to ten moment kiedy chłopaki w twoim wieku zaczynają wchodzić w poważną piłkę i czujesz niespełnione ambicje:(
0
P$G to najwięksi frajerzy ostatnich lat. Change my mind.
1
Marquinhos ŚPD.
0
Ale kremówka poszła od Todibo, palce lizać.
39
Ale mi się ten Wague podoba, biega szybko jak Bolt kiedy gej go gonił.
43
Są przecieki że Solari już poza burtą a Kepe widziano na lotnisku w Madrycie.
0
Mam dziwne wrażenie że odbije nam się czkawką w meczu z Lyonem :P