0

@BarcaInfo mógł się skończyć 3:2 XDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Blanco16 nie prawda, jego brat został ojcem

2

@AmigoBlancos przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy...

0

@Hanok on jedzie dur

0

@Volk oj ty taki mądry i kulturalny

1



:(

1

ah gdyby świat był tak czarno-biały jak opcje w tej ankiecie

0

a wódeczka gdzie

0

bo do tanga trzeba dwojga

2

Czy ktoś wytłumaczy mi sens wymiany Arthura, który na początku tego sezonu ładnie grał do momentu kontuzji, na Pjanicia? Oczywiście nie ujmuje klasy Bośniakowi, lecz powoli będziemy mieli w Barcelonie dom starców. Po co ściągamy takich Arthurów, jak wywalamy ich praktycznie po sezonie. Bo umówmy się, ale tego sezonu do normalnych zaliczyć nie można. Na początku grał dobrze, później kontuzja, później przerwa z powodu wirusa i teraz jak większość jest wybity z rytmu meczowego. My musimy zbroić się zawodnikami młodymi i dawać im czas, a nie co chwilę wywalać na śmieci zawodników którzy nie zostali nowym Iniestą, Messim, Xavim czy Ronaldinho. Dla mnie ta wymiana jest totalnie nielogiczna i absurdalna. Jak Messi odejdzie, to równolegle z nim większość naszego podstawowego składu i będziemy musieli powołać calą Barcelonę B żeby mieć kimkolwiek grać.

2

@krzychu1526 XDDDD Twierdzisz że za porażkę z Liverpoolem winę ponosi Dembele bo nie strzelił jednej 200% sytuacji, a nie drużyna która straciła 4 bramki jak frajerzy?

0

Jest tu ktoś kompetentny na temat wiedzy o tym naszym nowym Ronaldo i mógłby się tą wiedzą podzielić? Bo nie ukrywam pierwszy raz słyszę o tym chłopaku

0

@ViscaBarca123 Jak przewidujesz pozycje Pedriego w Barcelonie w przyszłym sezonie?

1

@Kompletny sorka zapomniałem że wywodzi się z Espanyolu

0

Pochettino do Barcy zapraszam serdecznie

0

@Grzesior667 O działa, dzięki wielkie

0

Czy tylko ja posiadając Ea Access basic nie mogę pobrać fify 20? Nigdzie nie mogę znaleźć opcji pobrania gry

0

Żeby zagrać kilka dni przed premierą Fify 20 na PC trzeba mieć EA access premier czy basics wystarczy?

0

jest piątek w podstawie!!!!1

0

2

@xVENUMx przecież nic nie strzelił

0

aż się sama japa cieszy:D

0

@Q55 Nie mam zielonego pojęcia, może ten mecz jest jak towarzyski.

0

Czy to nie była 5 zmiana Liverpoolu?

1

@Colon przepraszam :(

1

@Colon nie do końca rozumiem jakiej odpowiedzi oczekujesz bo Nostradamusem nie jestem. Wydaje mi się ze na tym polega cywilizacja, że zapewnione są potrzeby różnej maści, społeczeństwo jest wykształcone i młynek rozwoju się kręci. Zgaduje że gdyby nagle tych 2 rzeczy zabrakło to byłoby jak w dzikich krajach w Afryce.

1

@FC1899Barca Racja, racja, jako świat miałem na myśli te bardziej cywylizowane miejsca na ziemi. Wiem co dzieje się aktualnie na świecie, jak bardzo są łamane prawa człowieka.

19

Właśnie obejrzałem Wołyń, dla mnie jako człowieka który urodził się w czasach wolności jest to totalnie abstrakcyjny świat. A te wszystkie makabryczne sceny zdarzyły się tak na prawdę całkiem niedawno, niemożliwe jak bardzo świat się rozwinął, a jak średniowieczny był wtedy...

1

@Thiago83 przepraszam :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?