qsiak85
Dołączył/a: kwiecień 2012
Sosnowiec
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie do tych zorientowanych w temacie. Czy El Clasico bedzie transmitowane przez jakas inna telewizje procz Canalu+ ???
0
tomski
Hahahahaha xD rozbiłłes mi konstrukcje:) ale i z toba sie zgadza w 100 % ;)
0
Kosmo
Święte słowa xD
0
o 16 troszke za wczesnie ale tez moze byc:)
0
Teraz tak szczerze poiwedziawszy pieron wie czy to lepiej czy to gorzej:) Mnie szczerze mowiac obojetne urlop na planowane niedzielne El Clasico juz załatwiony . Ale lepiej byloby troszke pozniej
0
Klaniam sie
0
VillaMaravilla5000
Ok to zaraz wysylam zapro
0
VillaMaravilla5000
To włączaj nasza czarnulke:)
0
VillaMaravilla5000 to włączaj Czarnulke:)
0
ok:) dzieki moj to qsiak85
0
VillaMaravilla5000 nie mam skypa to moze podaj mi nick PSN To cie dodam do znajomych i po meczu gramy ok?:):P
0
ggggggoooooooollllllllllllllllllllllllllllll
0
VillaMaravilla5000 nie mam skypa to moze podaj mi nick PSN To cie dodam do znajomych i po meczu gramy ok?:):P
0
VillaMaravilla5000 gg mam odpalone takze spoko moze byc za 10 min:)
0
VillaMaravilla5000, 6060798
0
VillaMaravilla5000 odezwij sie to sie zgadamy 6060798
0
Roura taki smiszny:)
0
Milan czuje sie dobrze. To się okaze w Lm xD
0
VillaMaravilla5000, xD
0
Villaaaaaa jak pieknie w koncu
0
VillaMaravilla5000,
To elegancko:) odezwij sie gg
6060798
0
VillaMaravilla5000, niestety 12:)
0
jak ktos chetny to po meczu zapraszam na pes-a na ps3:)
0
VillaMaravilla5000 wlasnie przez meczyki prawie kazda transmisja mi ciela :/ przy necie 120 Mb/s
0
The Special Five dzieki. Mmmm az milo sie teraz patrzy:) dzieki bardzo brovar dla ciebie:)
0
Plis o jakis link do transmisji w normalnej jakosci
0
macie transmisje live? jak tak to bardzo bym prosil
0
witam.Bylby ktos tak uprzejmy i mily i podal jakis link do transmisji radiowej dla pracujacych:( eccchhh . Z góry dziekuje pzdr VEB
0
Taka od ciekawostka i wypowiedz Benzemy na pytanie: "
Czy odczucie, że Barcelona jest faworytem może wam pomóc?
Barcelona nie jest faworytem. To świetna drużyna, ale my jesteśmy gotowi na ten mecz. Wiemy, że będzie trudny, ale postaramy się go wygrać...." Nawet 15 pkt przewagi w LaLiga nie daje im nic do myslenia,echh
0
witam . Mozna prosic o jakis link w ktorym nie tnie i jest jakas normalna jakosc. Tna wszystkie ktore posiadam:/ z gory dziekuje.