0

alez pieknie

0

Xavi love you!!!! ale pieknie:)

0

jebne z okna zaraz. co tu sie dzieje

0

Kurwaaaaa!!!!!

0

Poprostu ogień z dupy

0

Chodzcie bo ni mom do kogo kląc:D

0

hahaha kur.... pijemy:D kto pije?! ;)

0

mamy karny:)

0

Pest hahahahha:) Madrycka Pręga śmierdzi na kilometr:D

0

Kpiny jakies:)

0

jaja z powaznych ludzi

0

ja pierd..!!!!

0

cl dokladnie:) mamy to samo:) i modlmy sie o zgube pkt Madrytu:)

0

kiper09 dokaldnie zgadzam sie w pelni. Uparł sie moim zdaniem na tego Tello. a Villa siedzi:/

0

Parufka- Dzięki patrzac na ten filmik szczerze można powiedziec-ŁZA KRĘCI SIĘ W OKU ;) Piękny film polecam wszystkim

0

Kamimax jakoś dziwnie o tym samym pomyślałem:D

0

Krysia sra żarem . Chłopina nie bardzo wie co mówi bo to co zrobił nasz Leo nawet jemu sie we łbie nie zmieścilo. W szoku chłopaczyna i tyle...A że się tą wypowiedzią ośmieszył?! Cóż jego wybór. Veb

0

Bardzo mi się podobały te z tego sezonu. Ale nowe nie powiem też są ładne. Fajnie się będą prezentowały na ulubieńcach zapewne:)Stroje ogólnie sa jak najbardziej spoko - szczególnie domowe :) VeB

0

Ciekawe jaki jest powód ze nie gra Alexix wielka szkoda....

0

Trzymajmy kciuki :) Ludziska nakrecmy sie:) a melanz trwaaa VeB :)

0

Opium tylko Canal + chyba ze net :) Ludziskaaaa jestesmy z nimi ?!!! nakrecajmy temat :)

0

Witam sympatyków :)Panowie mam pytanko czy ktos ma jakis link do transmisji w pozadnej jakosci? Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory oczywiscie dziekuje. Trzymajmy kciuki za naszych pupilów:) Sosnowiec z Baca ;) pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?