qsiak85
Dołączył/a: kwiecień 2012
Sosnowiec
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
alez pieknie
0
Xavi love you!!!! ale pieknie:)
0
jebne z okna zaraz. co tu sie dzieje
0
Kurwaaaaa!!!!!
0
Poprostu ogień z dupy
0
Chodzcie bo ni mom do kogo kląc:D
0
hahaha kur.... pijemy:D kto pije?! ;)
0
mamy karny:)
0
Pest hahahahha:) Madrycka Pręga śmierdzi na kilometr:D
0
Kpiny jakies:)
0
jaja z powaznych ludzi
0
ja pierd..!!!!
0
cl dokladnie:) mamy to samo:) i modlmy sie o zgube pkt Madrytu:)
0
kiper09 dokaldnie zgadzam sie w pelni. Uparł sie moim zdaniem na tego Tello. a Villa siedzi:/
0
Parufka- Dzięki patrzac na ten filmik szczerze można powiedziec-ŁZA KRĘCI SIĘ W OKU ;) Piękny film polecam wszystkim
0
Kamimax jakoś dziwnie o tym samym pomyślałem:D
0
Krysia sra żarem . Chłopina nie bardzo wie co mówi bo to co zrobił nasz Leo nawet jemu sie we łbie nie zmieścilo. W szoku chłopaczyna i tyle...A że się tą wypowiedzią ośmieszył?! Cóż jego wybór. Veb
0
Bardzo mi się podobały te z tego sezonu. Ale nowe nie powiem też są ładne. Fajnie się będą prezentowały na ulubieńcach zapewne:)Stroje ogólnie sa jak najbardziej spoko - szczególnie domowe :) VeB
0
Ciekawe jaki jest powód ze nie gra Alexix wielka szkoda....
0
Trzymajmy kciuki :) Ludziska nakrecmy sie:) a melanz trwaaa VeB :)
0
Opium tylko Canal + chyba ze net :) Ludziskaaaa jestesmy z nimi ?!!! nakrecajmy temat :)
0
Witam sympatyków :)Panowie mam pytanko czy ktos ma jakis link do transmisji w pozadnej jakosci? Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory oczywiscie dziekuje. Trzymajmy kciuki za naszych pupilów:) Sosnowiec z Baca ;) pozdrawiam