haha jak ja czytam te komentarze to sie mozna zeserac normalnie... I co z tego ze ktos byl za Niemcami? Ludzie, jestesmy w XXI wieku, nie zyjcie przeszloscia!! Pseudo Patrioci z PiSu!
thespecialfive ma racje. wg mnie za inieste powinien w trójce najlepszych powinien zastąpić go sneijder chociaż teraz nie idzie mu najlepiej a inieście wręcz przeciwnie. Złotą piłe powinien zgarnąć Xavi, należy mu się
Komentarze
0
przytył
0
lubie to :>
0
0
leo powinien wrocic do dawnego stylu i zapuscic wlosy.. Czy tylko ja uwazam ze wygladal wtedy lepiej?
0
haha jak ja czytam te komentarze to sie mozna zeserac normalnie... I co z tego ze ktos byl za Niemcami? Ludzie, jestesmy w XXI wieku, nie zyjcie przeszloscia!! Pseudo Patrioci z PiSu!
0
dobrze ze zaraz przerwa bo milan cisnie
0
MESSSSSSSSSSI
0
dopłacą 4 bańki i gitara
0
thespecialfive ma racje. wg mnie za inieste powinien w trójce najlepszych powinien zastąpić go sneijder chociaż teraz nie idzie mu najlepiej a inieście wręcz przeciwnie. Złotą piłe powinien zgarnąć Xavi, należy mu się
0
lepsza nazwa artykulu to -
"W finale z Bayernem/Realem."