0

przytył

0

lubie to :>

0

0

leo powinien wrocic do dawnego stylu i zapuscic wlosy.. Czy tylko ja uwazam ze wygladal wtedy lepiej?

0

haha jak ja czytam te komentarze to sie mozna zeserac normalnie... I co z tego ze ktos byl za Niemcami? Ludzie, jestesmy w XXI wieku, nie zyjcie przeszloscia!! Pseudo Patrioci z PiSu!

0

mario2004
on powiedzial puta madre co w naszym jezyku znaczy kur*a ma*

0

nie no 10 razy lepszy to moze nie, ale z 7 to juz tak

0

siorka 3 x szersza od Isaaaca

0

dopłacą 4 bańki i gitara

0

1. Alba
2.Thiago Silva
= najważniejsi

0

1-1 chelsea, 2-6 real, 2-0 i 3-1 z manu, 5-0 real - to byly mecze, które na zawsze pozostaną mi w pamięci ;)

0

no, derby katalonii w urodzinky, to ma byc wygrana!

0

drogba cos odwala jakby na fazie

0

nie śmiać się z pepe, chłopak nie ma mózgu, kieruje się instyktem przetrwania, ale to nie powód do wyzwisk

0

dzicz dzicz powraca na boisko

0

ronaldo jaki jajcarz xd

0

lepsza nazwa artykulu to -
"W finale z Bayernem/Realem."

0

haha lloret de mar, jezdze tam na wakacje :D

0

Arthix - talentu to ty nie masz...

0

czy tylko mnie się wydaje ze pique poczynia sobie coraz smielej?

0

te pieniądze wydawane i wyplacane pilkarzom i ogolnie sportowcom sa chore, rozumiem ze aby byc kims w tej dziedzinie to trzeba poswiecic kupe czasu ale bez przesady! 56 mln za jakiegos gowniarza 20letniego
+ jeszzcze pewnie bedzie zarabial 5mln euro rocznie,

0

mysle, ze on tak mowi specjalnie aby zrzucic presje, wtedy latwiej sie gra zawodnikom

0

zgadzam się z przedmowcami, trafny artykul. rowniez czulem niedosyt, mimo ze to barca przeszla do polfinalu.

0

panowie nie przesadzajmy, karny to tez nie takie "nic". Po pierwsze trzeba go wywalczyć, a po drugie wykorzystać co jest często trudniejsze niż np. trafienie do pustej bramki po podaniu kolegi z druzyny.

0

ja pierdziele jak on to zmarnowal a by bylo juz ciezko realowi ;/. ale i tak bd zadowolony z remisu.

0

ja go tam lubie

0

co? sahin? thiago? garay? jakies bledne chyba te informacje ^^

0

thiago cos dzisiaj strzeli zobaczycie

0

MESSSSSSSSSSI

0

alez messi to zrobil a thiago nie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?