quantetVEB
Dołączył/a: wrzesień 2010
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przytył
0
lubie to :>
0
0
leo powinien wrocic do dawnego stylu i zapuscic wlosy.. Czy tylko ja uwazam ze wygladal wtedy lepiej?
0
haha jak ja czytam te komentarze to sie mozna zeserac normalnie... I co z tego ze ktos byl za Niemcami? Ludzie, jestesmy w XXI wieku, nie zyjcie przeszloscia!! Pseudo Patrioci z PiSu!
0
mario2004
on powiedzial puta madre co w naszym jezyku znaczy kur*a ma*
0
nie no 10 razy lepszy to moze nie, ale z 7 to juz tak
0
siorka 3 x szersza od Isaaaca
0
dopłacą 4 bańki i gitara
0
1. Alba
2.Thiago Silva
= najważniejsi
0
1-1 chelsea, 2-6 real, 2-0 i 3-1 z manu, 5-0 real - to byly mecze, które na zawsze pozostaną mi w pamięci ;)
0
no, derby katalonii w urodzinky, to ma byc wygrana!
0
drogba cos odwala jakby na fazie
0
nie śmiać się z pepe, chłopak nie ma mózgu, kieruje się instyktem przetrwania, ale to nie powód do wyzwisk
0
dzicz dzicz powraca na boisko
0
ronaldo jaki jajcarz xd
0
lepsza nazwa artykulu to -
"W finale z Bayernem/Realem."
0
haha lloret de mar, jezdze tam na wakacje :D
0
Arthix - talentu to ty nie masz...
0
czy tylko mnie się wydaje ze pique poczynia sobie coraz smielej?
0
te pieniądze wydawane i wyplacane pilkarzom i ogolnie sportowcom sa chore, rozumiem ze aby byc kims w tej dziedzinie to trzeba poswiecic kupe czasu ale bez przesady! 56 mln za jakiegos gowniarza 20letniego
+ jeszzcze pewnie bedzie zarabial 5mln euro rocznie,
0
mysle, ze on tak mowi specjalnie aby zrzucic presje, wtedy latwiej sie gra zawodnikom
0
zgadzam się z przedmowcami, trafny artykul. rowniez czulem niedosyt, mimo ze to barca przeszla do polfinalu.
0
panowie nie przesadzajmy, karny to tez nie takie "nic". Po pierwsze trzeba go wywalczyć, a po drugie wykorzystać co jest często trudniejsze niż np. trafienie do pustej bramki po podaniu kolegi z druzyny.
0
ja pierdziele jak on to zmarnowal a by bylo juz ciezko realowi ;/. ale i tak bd zadowolony z remisu.
0
ja go tam lubie
0
co? sahin? thiago? garay? jakies bledne chyba te informacje ^^
0
thiago cos dzisiaj strzeli zobaczycie
0
MESSSSSSSSSSI
0
alez messi to zrobil a thiago nie ;d