qwerty1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Giżycko
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To byl minimalny fart. Dozym można nazwać mecz z Valencia
0
Tez go zglosiem.
0
Odsyłam do mecz z Celta
0
Ty mówisz o czym inni mają pisać?
0
Q barca-celta........,.,.
1
Ciekawa wyobraźnia........
0
Bo Atleti takie w formie
0
Przychodze pacze i Parma 2 kupon mi psuje (i to z rzedu)
0
Dzieki już wiem jak u bukmachera postwaić weź opisz inne mecz i jakimi wynikami się skończy ...
0
Wg mnie zasłużył Messi
0
Pamiętasz 1-0 Barcy na CN
0
Co ty 6 przecież jest
0
Komentarz usunięty
0
Dokładnie.
1
Wiesz dobrze,że oceniasz tylko połowe oceniasz tamtych kibiców ,ale tych tutaj już nie.Chociaż nie wiem czy ty to wiesz po tym komentarzu to...
0
Bayern 10 albo 11 Real ma 1 mniej
2
A Marcin Robak i jego 5 goli.
3
Większy niż tu ból dupy
2
Wiesz,że trzeba punktować z każdym jak się chce walczyć o mistrza (przykład Atletico przegrywali z "ogórami" stracili ligę).
0
Jako kibic RM muszę powiedzieć,że moim zdaniem nie jest.
1
O h.. Inter remisuje. Jak można remisować z Parmą
0
Moglem postawc Lazio,Milan i Torino zamiast Fiorentiny i Lyonu.
0
Mam nadzieję, że nie bo nie lubię Arsenalu.
0
A tam Arsenal ważne, że Inter wygrywa i mi kupon wchodzi.
0
Inter akurat gra z Parmą więc...
0
Tak serio to najbardziej się boję o Fiorentina-Sampdoria
0
Ciiiiiiii. Xd.
0
700zł.
0
Komentarz usunięty
1
Ale z 1 składu nie ma nikogo nawet na rezerwie