0

To byl minimalny fart. Dozym można nazwać mecz z Valencia

0

Tez go zglosiem.

0

Odsyłam do mecz z Celta

0

Ty mówisz o czym inni mają pisać?

0

Q barca-celta........,.,.

1

Ciekawa wyobraźnia........

0

Bo Atleti takie w formie

0

Przychodze pacze i Parma 2 kupon mi psuje (i to z rzedu)

0

Dzieki już wiem jak u bukmachera postwaić weź opisz inne mecz i jakimi wynikami się skończy ...

0

Wg mnie zasłużył Messi

0

Pamiętasz 1-0 Barcy na CN

0

Co ty 6 przecież jest

0

Komentarz usunięty

0

Dokładnie.

1

Wiesz dobrze,że oceniasz tylko połowe oceniasz tamtych kibiców ,ale tych tutaj już nie.Chociaż nie wiem czy ty to wiesz po tym komentarzu to...

0

Bayern 10 albo 11 Real ma 1 mniej

2

A Marcin Robak i jego 5 goli.

3

Większy niż tu ból dupy

2

Wiesz,że trzeba punktować z każdym jak się chce walczyć o mistrza (przykład Atletico przegrywali z "ogórami" stracili ligę).

0

Jako kibic RM muszę powiedzieć,że moim zdaniem nie jest.

1

O h.. Inter remisuje. Jak można remisować z Parmą

0

Moglem postawc Lazio,Milan i Torino zamiast Fiorentiny i Lyonu.

0

Mam nadzieję, że nie bo nie lubię Arsenalu.

0

A tam Arsenal ważne, że Inter wygrywa i mi kupon wchodzi.

0

Inter akurat gra z Parmą więc...

0

Tak serio to najbardziej się boję o Fiorentina-Sampdoria

0

Ciiiiiiii. Xd.

0

700zł.

0

Komentarz usunięty

1

Ale z 1 składu nie ma nikogo nawet na rezerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?