1

Borussia ,która jest na spadku ? Live? No zresztą dobra ale jest Benefica a gdzie Porto.Barcelona na 6(jako fan RM) wiem,że są lepsi niż City.Gdzie Roma i Napoli nawet olympique marsylia

0

Ból dupy jest bo Xavi powiedział ,że powinna wygrać osoba za mundial a wytypował
1.Leo
2.Neuer

0

Zatem, jak tak mówisz niech tak się stanie.

0

kto to?

0

Nie zakładaj czarnych scenariuszy :D Zresztą jak by coś takiego było to Suarez na środek Pedro( w tej formie) na skrzydło i dacie rade.

0

Po co wam pomoc , przecież Messi (w tej formie) gra za pomoc i dodatkowo ciągnie atak. życzę wam żeby na PSG to starczyło (tak nie lubię PSG zresztą tak samo jak Man City no i z wiadomych względów Atletico).

0

Kaka czy Torres też się odnaleźli a byli to bez wątpienia piłkarze klasy światowej.

0

dobra mój błąd

2

No właściwie też masz racje jedna i druga strona w zależności która przegra będzie miała wymówki (szczególnie tacy jak Xavi-Pepe Ramos-Alves itp )

1

No tak bo to Madryt na stan murawy narzekał

0

No racja a na liści znalazł się Ney

0

ta 11 podstawowych zawodników czyli bramkarz też strzelił.

0

Tylko wiesz , że Napoli było 3 w tym sezonie?

5

Serio jestem kibicem Realu ale to co robią kibice mojej drużyny to jest po prostu nie do przyjęcia już dawno na tamtej stronie czytam tylko tekst nie komentarze bo jak widzę sprzedać Ronaldo to porostu krew zalewa i jeszcze to głosowanie no co ich do licha ciężkiego obchodzi co będzie w TV (mówię do tych 90% co tego meczu nawet nie obejrzą ).

1

Chciałbym zobaczyć że jednak Suarez w Liverpoolu i wasze komentarze że powinni mu jednak za takie zachowanie dołożyć...

0

Tello on akurat jeżeli by dostawał szans to byłby bardzo dobry kiedyś był dobry jokerem teraz przez brak minut to widzisz co jest.

Affelay akurat jak przychodził to był w dobrym wieku i większość mówiła że to kolejny talent Barcy więc...

Roberto podania na 5 metrów jedno słowo Tiki Taka gole ma strzelać Messi i Ney ew. Sanchez Pedro a nie Sergio zobacz na Busiego.

0

Roberto,Tello,Affelay,Cuenca a Casemiro to każdy wiedział ,że będzie w razie jakby co

0

A Isco co z nim przecież może to doprowadzić do konfliktu najpierw di Maria ok można to zrozumieć ale teraz James w podobnym wieku który także musi być w 1-szym składzie.

0

Okienko w Hiszpanii trwa do 1 września (dokładnie do 31 sierpnie o 00:00) Lecz nie wszystkim krają kończy się jeszcze okienko transferowe o tej samej porze np. Szwecja Finlandia Rosja Usa oczywiście jest też opcja z wolnym piłkarzem kiedy może dołączyć do klubu kiedy mu się podoba (zazwyczaj robią to jak najszybciej dla tego żeby mieć przepracowany pre-sezon i być w formie na najważniejsze mecze).

0

Kroos ten który chce odejść z Bayernu bo stracił pierwszy skład przez taktykę zwaną tiki-taką (środek Bayernu to Schweinsteiger i Thiago)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?