jest niedosyt niestety. najbardziej martwi mnie to, ze nie potrafilismy strzelic bramki. zawsze jak jakas druzyna sie bronila to predzej czy pozniej bylo 7 podan w polu karnym i gol, a teraz bylismy po prostu bezradni. oby nie powtorzyla sie historia z machesteru.
toure niech zostanie w pomocy, wpuscic sylvinho na flanke i bedzie dobrze. hiddink musi odkryc bramke chelsea, kazdy przy zdrowych zmyslach by to zrobil - 2 raz nie zagra na remis, atut wlasnego stadionu, oslabiona defensywa blaugrany. jesli tak sie stanie to wszystko bedzie zalezec od naszych napastnikow.
jestem kibicem fcb od bardzo dawna. zle mnie zrozumiales - chcialem wyrazic swoja opinie nt. obecnej sytuacji. wiem, ze barca bedzie walczyc do konca, ale naprawde boje sie ze widmo kryzysu jednak dotknie. jesli kogos zdenerwowalem to przepraszam.
Komentarze
0
niech ta chwila trwa wiecznie! co sie dzialo w pubie w ktorym bylem to po prostu nie do opisania! po wygranych widzewa sie tak nie cieszylismy :D
0
wypasiona zapowiedz :P final marzen.
0
obustronny mecz ofensywny z chelsea? ^^
0
tylko nie teraz...
0
tego sie nie da opisac slowami... euforia wieksza niz po gran derby!
0
gol 1-1
0
mam nadzieje, ze bedzie rownie kompetentny jak w meczu z lyonem. oby tez jego liniowi pomocnicy byli.
0
jest niedosyt niestety. najbardziej martwi mnie to, ze nie potrafilismy strzelic bramki. zawsze jak jakas druzyna sie bronila to predzej czy pozniej bylo 7 podan w polu karnym i gol, a teraz bylismy po prostu bezradni. oby nie powtorzyla sie historia z machesteru.
0
toure niech zostanie w pomocy, wpuscic sylvinho na flanke i bedzie dobrze. hiddink musi odkryc bramke chelsea, kazdy przy zdrowych zmyslach by to zrobil - 2 raz nie zagra na remis, atut wlasnego stadionu, oslabiona defensywa blaugrany. jesli tak sie stanie to wszystko bedzie zalezec od naszych napastnikow.
0
jestem kibicem fcb od bardzo dawna. zle mnie zrozumiales - chcialem wyrazic swoja opinie nt. obecnej sytuacji. wiem, ze barca bedzie walczyc do konca, ale naprawde boje sie ze widmo kryzysu jednak dotknie. jesli kogos zdenerwowalem to przepraszam.