0

niech ta chwila trwa wiecznie! co sie dzialo w pubie w ktorym bylem to po prostu nie do opisania! po wygranych widzewa sie tak nie cieszylismy :D

0

wypasiona zapowiedz :P final marzen.

0

obustronny mecz ofensywny z chelsea? ^^

0

tylko nie teraz...

0

tego sie nie da opisac slowami... euforia wieksza niz po gran derby!

0

tak wiec Manchester...

0

rozwaliles mnie pypec :D prawda :D

0

toure niech zostanie w pomocy, wpuscic sylvinho na flanke i bedzie dobrze. hiddink musi odkryc bramke chelsea, kazdy przy zdrowych zmyslach by to zrobil - 2 raz nie zagra na remis, atut wlasnego stadionu, oslabiona defensywa blaugrany. jesli tak sie stanie to wszystko bedzie zalezec od naszych napastnikow.

0

mam nadzieje, ze bedzie rownie kompetentny jak w meczu z lyonem. oby tez jego liniowi pomocnicy byli.

0

nerwusek :D

0

co on wyprawial w tej obronie to masakra. powinienen dostac 11 chyba za to. jeszcze gola strzelil ;] calkowicie bezbledny wystep.

0

Valdes zasluzyl na 7, apeluje o zmiane.

0

Było słychać aż w Polsce :D

0

nawet nie wiecie jak mi sie morda cieszy :D pomimo 2 strzelonych nam bramek Barca dominowala absolutnie przez caly mecz. Pique 100 bramka, 85 pkt, przewaga psychiczna nad chelsea, real na kolanach - piekne chwile. To zwyciestwo bedziemy wspominac jeszcze dluzej niz pamietne 0:3 z golami ronaldinho. dodam jeszcze, ze jest to PIERWSZE tak wysokie zwyciestwo na santiago bernabeu.

0

jest niedosyt niestety. najbardziej martwi mnie to, ze nie potrafilismy strzelic bramki. zawsze jak jakas druzyna sie bronila to predzej czy pozniej bylo 7 podan w polu karnym i gol, a teraz bylismy po prostu bezradni. oby nie powtorzyla sie historia z machesteru.

0

jak nie teraz to kiedy? jesli remis z valencia nie byl poczatkiem jakiegos malego kryzysu, zadyszki tylko wypadkiem przy pracy to chelsea dostanie porzadna lekcje futbolu. pozdro.

0

chyba jego lubie najbardziej z calej ekipy :)

0

to juz cos. Gratulacje sukcesu :)

0

Wg. mnie Gudjohnsen 6. nie bylo az tak zle jak w podsumowaniu. zrobil to co mial zrobic, czyli wejsc na zmeczonego przeciwnika, jakis powiew swiezosci byl, duzo biegal.

0

wiedzialem, ze zaraz bedzie nagonka na Valdesa! :[ przy pierwszej bramce zawalil, ale przy drugiej? dajcie spokoj. wina naszych stoperow.

0

narazie pojedynek wyrownany.

co za antydoping ze strony kibicow z walencji.

0

sevilla jest teraz bykiem, a real czerwona plachta na wietrze :)

beda mieli ciezka przeprawe "krolewscy". szkoda tylko, ze szpaleru nie bedzie na sb.

0

panowie trzeba to przyznac: nie fart tylko rajd hungaina zastrzymal 3pkt na santiago. i tak baca wygra lige ;:)

0

panowie trzeba to przyznac: nie fart tylko rajd hungaina zastrzymal 3pkt na santiago. i tak baca wygra lige ;:)

0

masakra :/

0

pepe red, w polu karnym?

0

sadze ze bedzie 3:1. na pewno nie przegramy.

0

KoksCules to moze powiesz, ze nic sie nie stalo przez II wojne swiatowa, ze wojna sie juz skonczyla, a niemcy robia fajne samochody i jest fajnie? szacunek do niemcow mam tylko z tego wzgledu, ze oni nas przeprosili, uderzyli sie w piers tak jak przytoczyl zibis, ruscy tego nie zrobili do dzisiaj, tak jak real nie przeprosil za swoje machlojki dawne.

0

rywal to rywal - jaki by nie byl szacunek trzeba miec. i respekt przed walka (chocby to bylo San Marino).

0

znowu błąd sędziego :o :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?