qwerty10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech ta chwila trwa wiecznie! co sie dzialo w pubie w ktorym bylem to po prostu nie do opisania! po wygranych widzewa sie tak nie cieszylismy :D
0
wypasiona zapowiedz :P final marzen.
0
obustronny mecz ofensywny z chelsea? ^^
0
tylko nie teraz...
0
tego sie nie da opisac slowami... euforia wieksza niz po gran derby!
0
tak wiec Manchester...
0
rozwaliles mnie pypec :D prawda :D
0
toure niech zostanie w pomocy, wpuscic sylvinho na flanke i bedzie dobrze. hiddink musi odkryc bramke chelsea, kazdy przy zdrowych zmyslach by to zrobil - 2 raz nie zagra na remis, atut wlasnego stadionu, oslabiona defensywa blaugrany. jesli tak sie stanie to wszystko bedzie zalezec od naszych napastnikow.
0
mam nadzieje, ze bedzie rownie kompetentny jak w meczu z lyonem. oby tez jego liniowi pomocnicy byli.
0
nerwusek :D
0
co on wyprawial w tej obronie to masakra. powinienen dostac 11 chyba za to. jeszcze gola strzelil ;] calkowicie bezbledny wystep.
0
Valdes zasluzyl na 7, apeluje o zmiane.
0
Było słychać aż w Polsce :D
0
nawet nie wiecie jak mi sie morda cieszy :D pomimo 2 strzelonych nam bramek Barca dominowala absolutnie przez caly mecz. Pique 100 bramka, 85 pkt, przewaga psychiczna nad chelsea, real na kolanach - piekne chwile. To zwyciestwo bedziemy wspominac jeszcze dluzej niz pamietne 0:3 z golami ronaldinho. dodam jeszcze, ze jest to PIERWSZE tak wysokie zwyciestwo na santiago bernabeu.
0
jest niedosyt niestety. najbardziej martwi mnie to, ze nie potrafilismy strzelic bramki. zawsze jak jakas druzyna sie bronila to predzej czy pozniej bylo 7 podan w polu karnym i gol, a teraz bylismy po prostu bezradni. oby nie powtorzyla sie historia z machesteru.
0
jak nie teraz to kiedy? jesli remis z valencia nie byl poczatkiem jakiegos malego kryzysu, zadyszki tylko wypadkiem przy pracy to chelsea dostanie porzadna lekcje futbolu. pozdro.
0
chyba jego lubie najbardziej z calej ekipy :)
0
to juz cos. Gratulacje sukcesu :)
0
Wg. mnie Gudjohnsen 6. nie bylo az tak zle jak w podsumowaniu. zrobil to co mial zrobic, czyli wejsc na zmeczonego przeciwnika, jakis powiew swiezosci byl, duzo biegal.
0
wiedzialem, ze zaraz bedzie nagonka na Valdesa! :[ przy pierwszej bramce zawalil, ale przy drugiej? dajcie spokoj. wina naszych stoperow.
0
narazie pojedynek wyrownany.
co za antydoping ze strony kibicow z walencji.
0
sevilla jest teraz bykiem, a real czerwona plachta na wietrze :)
beda mieli ciezka przeprawe "krolewscy". szkoda tylko, ze szpaleru nie bedzie na sb.
0
panowie trzeba to przyznac: nie fart tylko rajd hungaina zastrzymal 3pkt na santiago. i tak baca wygra lige ;:)
0
panowie trzeba to przyznac: nie fart tylko rajd hungaina zastrzymal 3pkt na santiago. i tak baca wygra lige ;:)
0
masakra :/
0
pepe red, w polu karnym?
0
sadze ze bedzie 3:1. na pewno nie przegramy.
0
KoksCules to moze powiesz, ze nic sie nie stalo przez II wojne swiatowa, ze wojna sie juz skonczyla, a niemcy robia fajne samochody i jest fajnie? szacunek do niemcow mam tylko z tego wzgledu, ze oni nas przeprosili, uderzyli sie w piers tak jak przytoczyl zibis, ruscy tego nie zrobili do dzisiaj, tak jak real nie przeprosil za swoje machlojki dawne.
0
rywal to rywal - jaki by nie byl szacunek trzeba miec. i respekt przed walka (chocby to bylo San Marino).
0
znowu błąd sędziego :o :o