qwerty10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sędziemu bocznemu trzeba kupić okulary :[
0
Henry zdecydowanie do zmiany. Komentator na goaltv ma fajny glos xD
0
bylo do przewidzenia po tym jak nie wzial hleba ;)
0
czy arsenal gra teraz w rezerwach w pucharze? bo ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski, nie maja szans z manchesterem w polfinale.
0
wszystko zalezy od Barcy, bo to my jestesmy liderem, a nie Real. Vamos.
0
tak naprawde to wlasnie w meczach z chelsea zobaczymy na ile nasza Blaugrane stac. bedzie widowisko oj bedzie ;)
0
jakby nie bylo, bedzie ciekawie - jesli przejdziemy chelsea - Barca - ManUtd, albo Barca - The Gunners :)
0
Puyola zastami Marquez, a Alvesa? No wlasnie, nikt.
0
Puyola zastami Marquez, a Alvesa? No wlasnie, nikt.
0
jednak dodam, ze zwyciezcow sie nie sadzi.
0
po bezbarwnym meczu jestesmy w polfinale :)
0
recre gra lepiej od bayernu xD
0
czy ten real straci wkoncu punkty? bo narazie pogon prowadza bezblednie.
0
dla zabawy moje typy:
barca - bayern
manu - villareal
arsenal - liverpool
chelsea - porto
:)
0
zgadzam sie z autorem artykulu, to dopiero cwiecfinal :) zostawmy najlepsze show na mecz finalowy :)
0
ale mnie wpienia chinski komentarz....
0
sorka za nieuwage
0
kiedy losowanie?
0
jasny gwint roma przegrala karne ;/ manchester, liverpool, chelsea, arsenal znowu...
0
bojan wejdzie.
0
alez bliski henry zdobycia trzeciego gola! pique pojechal wszystkich; d
0
masakryczna akcja lionela!!
0
dlaczego na sopcasta nic nie ma??
0
z kim mamy szanse zagrac w 1/4?
0
na kogo mozemy trafic w nastepnej fazie? czy bedzie losowanie moze?
0
moze na morale nie, ale na kondycje tak - my na 3 frontach, oni tylko w lidze. mialem nadzieje, ze dzisiaj wygraja i sie jeszcze troche pomecza w lm, a poza tym nie chcialem zeby angielska druzyna przeszla dalej. no coz taki jest futbol, pozazdroscic tylko realowi bramkarza. pzdr
0
ahhh gdyby miec takiego portero jak iker...
0
zagra zagra, ta wypowiedz tylko dla prasy.
0
keita najslabszy na boisku.
alves najlepszy.
0
messi our hero :D