0

sędziemu bocznemu trzeba kupić okulary :[

0

Henry zdecydowanie do zmiany. Komentator na goaltv ma fajny glos xD

0

bylo do przewidzenia po tym jak nie wzial hleba ;)

0

czy arsenal gra teraz w rezerwach w pucharze? bo ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski, nie maja szans z manchesterem w polfinale.

0

wszystko zalezy od Barcy, bo to my jestesmy liderem, a nie Real. Vamos.

0

tak naprawde to wlasnie w meczach z chelsea zobaczymy na ile nasza Blaugrane stac. bedzie widowisko oj bedzie ;)

0

jakby nie bylo, bedzie ciekawie - jesli przejdziemy chelsea - Barca - ManUtd, albo Barca - The Gunners :)

0

Puyola zastami Marquez, a Alvesa? No wlasnie, nikt.

0

Puyola zastami Marquez, a Alvesa? No wlasnie, nikt.

0

jednak dodam, ze zwyciezcow sie nie sadzi.

0

po bezbarwnym meczu jestesmy w polfinale :)

0

recre gra lepiej od bayernu xD

0

czy ten real straci wkoncu punkty? bo narazie pogon prowadza bezblednie.

0

dla zabawy moje typy:

barca - bayern

manu - villareal

arsenal - liverpool

chelsea - porto

:)

0

zgadzam sie z autorem artykulu, to dopiero cwiecfinal :) zostawmy najlepsze show na mecz finalowy :)

0

ale mnie wpienia chinski komentarz....

0

sorka za nieuwage

0

kiedy losowanie?

0

jasny gwint roma przegrala karne ;/ manchester, liverpool, chelsea, arsenal znowu...

0

bojan wejdzie.

0

alez bliski henry zdobycia trzeciego gola! pique pojechal wszystkich; d

0

masakryczna akcja lionela!!

0

dlaczego na sopcasta nic nie ma??

0

z kim mamy szanse zagrac w 1/4?

0

na kogo mozemy trafic w nastepnej fazie? czy bedzie losowanie moze?

0

moze na morale nie, ale na kondycje tak - my na 3 frontach, oni tylko w lidze. mialem nadzieje, ze dzisiaj wygraja i sie jeszcze troche pomecza w lm, a poza tym nie chcialem zeby angielska druzyna przeszla dalej. no coz taki jest futbol, pozazdroscic tylko realowi bramkarza. pzdr

0

ahhh gdyby miec takiego portero jak iker...

0

zagra zagra, ta wypowiedz tylko dla prasy.

0

keita najslabszy na boisku.

alves najlepszy.

0

messi our hero :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?