0

naprawde fajna kompilacja :)

0

grzaniem lawy u nas raczej nie bedzie wartosciowym zawodnikiem.

0

jestem kibicem fcb od bardzo dawna. zle mnie zrozumiales - chcialem wyrazic swoja opinie nt. obecnej sytuacji. wiem, ze barca bedzie walczyc do konca, ale naprawde boje sie ze widmo kryzysu jednak dotknie. jesli kogos zdenerwowalem to przepraszam.

0

powiem tak: nie mamy obrony jak narazie, stracone bramki w LM nas pogrzebia, a sprawa mistrzostwa PD jest ciagle otwarta. i nie sadze abysmy wygrali na santiago bernabeu niestety...

0

Hleb i Bojan powinni dostac szanse. Szczegolnie mlodzian, dlatego ze jakby wyszedl na plyte boiska w tym meczu to dalby z siebie 110% zeby tylko sie pokazac. Victor pomimo swojego bledu i tak zagral dobry mecz gdyby nie on to porazka bylaby wyzsza.

0

tylko nie on... calkowicie nie pasuje do hiszpanskiego stylu gry, nie wpasuje sie w druzyne.

0

gdyby gran derby bylyby w nastepnej kolejce to dostalibysmy niezly lomot od realu...

0

takiego szczupaka dawno nie widzialem :)

0

barca gra slabo, ale lyon tez nie popelnia bledow.

0

z glowami w piasku ;]

0

przedluzac kontrakt z nim i to juz :P

0

za lekko.

0

zamurali ta bramke jak nie wiem co...

0

BRAWO Victor!

0

co za glupoty ;] as=fakt

0

do nastepnego kryzysu na pewno nie ;]

0

ale Samuel sie cieszyl po zdobyciu gola :o piekne chwile.

widziec zawistne kometarze na stronie realu - bezcenne :)

0

w tym silverze usiade bez rezerwacji stolika?

0

obysmy sie tylko nie rozczarowali.

0

ja to bym chcial juz dzisiaj ;]

0

kurde to bardzo tanio Ci te przeloty wychodza. Jakimi liniami? Jakas promocja swiateczna, ze przelot do Barcelony w obie strony tylko 2 euro? bilet na sektor za bramke?

0

@zulugula prywatnie?? ile Cie to wynosi? ($$)

0

wlasnie kasuja zenit. dobrze sie prezentuja.

0

chcialbym MU. bylaby zemsta :)

0

a ja sadze, ze bedzie skromny wynik. real zamuruje bramke i stawiam, ze bedzie 1:0 albo 2:1. Real nawet slaby jest grozny!! szczegolnie, ze to sa GRAN DERBY EUROPA. Pozdro

0

widzialem polski transparent za bramka ;))

0

gol 1-1

0

rotfl ;D

0

W sumie to racingowi tez, no bo karnego Messi musial wykorzystac. Nic z akcji...

0

nie ma mowy o porazce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?