qwerty10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
naprawde fajna kompilacja :)
0
grzaniem lawy u nas raczej nie bedzie wartosciowym zawodnikiem.
0
jestem kibicem fcb od bardzo dawna. zle mnie zrozumiales - chcialem wyrazic swoja opinie nt. obecnej sytuacji. wiem, ze barca bedzie walczyc do konca, ale naprawde boje sie ze widmo kryzysu jednak dotknie. jesli kogos zdenerwowalem to przepraszam.
0
powiem tak: nie mamy obrony jak narazie, stracone bramki w LM nas pogrzebia, a sprawa mistrzostwa PD jest ciagle otwarta. i nie sadze abysmy wygrali na santiago bernabeu niestety...
0
Hleb i Bojan powinni dostac szanse. Szczegolnie mlodzian, dlatego ze jakby wyszedl na plyte boiska w tym meczu to dalby z siebie 110% zeby tylko sie pokazac. Victor pomimo swojego bledu i tak zagral dobry mecz gdyby nie on to porazka bylaby wyzsza.
0
tylko nie on... calkowicie nie pasuje do hiszpanskiego stylu gry, nie wpasuje sie w druzyne.
0
gdyby gran derby bylyby w nastepnej kolejce to dostalibysmy niezly lomot od realu...
0
takiego szczupaka dawno nie widzialem :)
0
barca gra slabo, ale lyon tez nie popelnia bledow.
0
z glowami w piasku ;]
0
przedluzac kontrakt z nim i to juz :P
0
za lekko.
0
zamurali ta bramke jak nie wiem co...
0
BRAWO Victor!
0
co za glupoty ;] as=fakt
0
do nastepnego kryzysu na pewno nie ;]
0
ale Samuel sie cieszyl po zdobyciu gola :o piekne chwile.
widziec zawistne kometarze na stronie realu - bezcenne :)
0
w tym silverze usiade bez rezerwacji stolika?
0
obysmy sie tylko nie rozczarowali.
0
ja to bym chcial juz dzisiaj ;]
0
kurde to bardzo tanio Ci te przeloty wychodza. Jakimi liniami? Jakas promocja swiateczna, ze przelot do Barcelony w obie strony tylko 2 euro? bilet na sektor za bramke?
0
@zulugula prywatnie?? ile Cie to wynosi? ($$)
0
wlasnie kasuja zenit. dobrze sie prezentuja.
0
chcialbym MU. bylaby zemsta :)
0
a ja sadze, ze bedzie skromny wynik. real zamuruje bramke i stawiam, ze bedzie 1:0 albo 2:1. Real nawet slaby jest grozny!! szczegolnie, ze to sa GRAN DERBY EUROPA. Pozdro
0
widzialem polski transparent za bramka ;))
0
gol 1-1
0
rotfl ;D
0
W sumie to racingowi tez, no bo karnego Messi musial wykorzystac. Nic z akcji...
0
nie ma mowy o porazce!