0

bez milanu ;p

0

Hehe no pewnie ze nie ;)

0

Samu!!!!

0

I niech ktos powie, ze Pinto odwalal.

0

Zabojczy usmiech Guardioli - bezcenne :)

0

Gooooooooooooooool!!!!

0

Es Thierry Henry, es Thierry Henry sialalala ;d

0

Tak więc Wisła Kraków rywalem Barcy.

0

szkoda ze messi 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?