0

Coś pięknego! Po dwóch suchych latach Triplete w najlepszym z możliwych stylów. Ten sezon będą wspominały pokolenia.....

0

Piękne! Amen.

0

Powiedzmy sobie szczerze. LM schodzi na psy. Pamiętam czasy, w których tylko Mistrz danego kraju grał w Pucharze Europy. A nazwa Liga Mistrzów staje się śmieszna, gdy gra w niej 4. drużyna Premiership. Tylko przywrócenie starej formuły, pomoże uchronić te rozgrywki przed totalnym osiągnięciem dna. Mecze ManU - Chelsea, czy Chelsea-Arsenal są dobre w Premiership, ale nie w LM! UEFie chodzi jednak tylko o kasę i jak słysze, że chcą zrobić Ligę (normalne ligowe rozgrywki o charakterze europejskim) na 20 drużyn to gotuje się we mnie. Jeśli UEFA postawiłaby na stary system rozgrywki może miałyby trocę niższy poziom, ale byłyby bardziej nieprzewidywalne i ciekawe. Te zawody nabrałyby wtedy głęboki sens. Cały kraj kibicował by swojemu mistrzowi. A tak co roku czeka nas to samo. Nuda i monotomia. I kto się ze mną nie zgodzi?

0

dla rozluźnienia:

Jaki jest film o Realu Madryt?

,,Przeminęło z wiatrem''

0

szczerze. Zawalili na własne życzenie. Zlekceważyli Villareal, grając zbyt arogancko, nie cisnąc przeciwnika do końca. Mogą mieć teraz pretensje sami do siebie. I jak to fajnie powiedzieli komentatorzy na C+ - ,,Pomyśleli, że są najlepsi na Świecie''. Mimo, iż tak jest to nie mogą nikogo lekceważyć!

0

nie no dobra - Najlepszy mecz jaki widziałem w życiu

0

Jeden z najlepszych meczy jakie widziałem w życiu. I nie pomyle się jeśli pwoeim, że oglądaliśmy dziś najlepszą drużynę w historii Piłki Nożnej

0

seba chodziło mi o nazwe ulicy rpze jakiej mieści się stadion. Od 2004 r. patronem jest E.Pohl, a oficjalnie ta nazwa została nadana podczas meczu z bodajże Polonią Wa-wa. Lecz ciekawostką jest to, że przez wiele czasu stadion noisł nazwę Adolfa Hitlera.

Ps. Jutro jade po bilet na DErBY

0

nie no oczywiście żartuje. mushroom to zakochany kibic Górnika. Jest na każdym meczu przy Roosevelta.

0

mushroom - nie mów, że jesteś kibicem Górnika, bo widziałem cię na naszej klasie z szalikiem Piasta i podpisem w stylu - Krywałd na zawsze z GKS

0

Widze, że newry puszczają, ale jabyś był bystrzejszy dostrzegł byś, że nikogo nie obrażam. Szkoda, że nie mogę poświęcić ci więcej swojego czasu, ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie żyje tylko suchymi statystykami i nienawiścią do Barcy.

Niepozdrawiam

0

Liczby może nie, ale za to wasza galaktyczna sekta tak.

0

Te panie z Madrytu. Pewnie stolice Hiszpanii widziałeś tylko w Faktach ,,TVN''. A nawet jeśli nie, to podziwiam twą odwagę i upór z jakim walczysz dzielnie o to kto wiecej pokazal trików w ostatniej kolejce. Gdybym ja tak jak ty, poświęcał moj cenny czas na analizowanie takich dupereli to mialbym juz dawno hemoroidy na dupie od siedzenia przed kompem. Idz sobie lepiej na spacer albo wyjdz na balkon (o ile posiadasz), żeby przewietrzyć sobie twoje szare komórki.

Niepozdrawiam

0

reakcja RFEF błyskawiczna. W Polsce pewnie taka kartka przeszła by bez echa.......

Ale mimo wszystko Zdrowych, Wesołych dla wszystkich........

0

No to Wesołych Świąt panowie, a barszczyk po ostatnich sukcesach Barcy smakować będzie jeszcze lepiej.

0

bubu dobrze mówi, ważne zwycięstwo na Camp Nou i w tym roku marsz na mistrzostwo!

0

siedze jak na szpilkach

0

Niech Bóg błogosławi FC Barcelone!

Nic więcej nie mogę powiedzieć....

0

słyszeliście dobry żart: ,, Kibice Realu regularnie co roku przyjeżdżają na CN na GD kibicować swoim ulubieńcom''

0

Dzisiaj raczej nie zasne, w tym roku GD musi być nasze!

0

cieszę się, że dużo z was wierzy w zwycięstwo Barcy, większość mówi o bardzo wysokim zwycięstwie. Podobnie jak wy też o tym marze, jednak Real w obecniej sytuacji nie ma nic do stracenia, jeśli przegrywać to czemu miałby nie zaryzykować kolejnej porażki, jeśli jest szansa wywiezienia z CN choćby 1 punktu. To Barca jest faworytem i to Barca będzie pod presją, pod jaką nie grała od czasu finału LM z Arsenalem. Jeśli Barca przegra wszystko może zacząć się w zespole sypać, a Real nie dość, że odrobi straty to będzie szalenie zmotywowany i szalenie niebezpieczny. Jak na moje oko mecz zakończy się bezbramkowym remisem, ale to tylko moje skromne zdanie...

0

a czy stadion Atletico nie jest przypadkiem zadaszony?

0

trafnie napisane.

0

a ja postawiłem w tym sezonie tylko raz na Barce ( w meczu z Basel) w dodatku under/over2.5 na 1, więc zainkasowałem trochę gotówki, jednak nie doważyłbym się na wytypowanie Gran Derby, kiedyś się w to bawiłem, i nawet raz wygrałem, o ile pamiętam w sezonie 2004/05 kiedy Barca wygrała z Realem 0:3 na SB. Teraz gram różnymi systemami, i kombinacjami, a od czasu do czasu puszczę sobie kuponik dla rozrywki. Jednak mała przestroga dla początkujących, by nie stawiali dużo zdarzeń na jednym kuponie ( max. 3-4), a stopniowo można się wzbogacać.

0

wiem, że jestem hurraoptymistą, ale marze w meczu Barca - Real o wyniku typu 6:0, czy 7:1. Byłby to piękny prezent pod choinke.

Visca el Barca!

0

Chciałbym zznaczyć, że stopa bezrobocia w Hiszpanii (8,6%) jest wyższa niż w Polsce ( 8,1%). Zaś średnie wynagrodzenie Hiszpana wynosi 1600 EUR, biorąc pod uwagę koszty utrzymania, jakie panują w Hiszpanii, najgorsze miejsca na Camp Nou, na zwykłym meczu ligowym, są niemałym wydatkiem ( o ile wiem 45 EUR najtańszy bilet, na 1 os.). Dlatego w większości stadion zapełniają turyści, lub bogaci piknikowcy. Boixos Nois mecze na CN zbojkotowało, a zwykły Hiszpan woli wykupić pakiet telewizyjny ( coś na styl polskiego N) i oglądać ciekawe mecze przed TV płacąc ok. 30 EUR / mies. Dlatego, coż się dziwić, dlatego Hiszpanie, mimo ich niejakiego temperamentu nie znają pojęcia,, fanatyczni kibice'' , a ich kultura kibicowania jest troche inna niż w krajach tj. Polska, Chorwacja, czy Serbia.

0

Dzisiaj zacznie się pisać nowa, wspaniała karta historii FC Barcelony. Miejmy nadziej, że pobijemy rezultaty z najlepszych lat w historii 2004-2006. Stawiam 3:0 dla Barcy.

Madrid cabron saluda campeon!

0

dzieki Żółv. To by oznaczało, że nie mają tam jakiś poglądów politycznych lewicowych czy prawicowych, tylko chcą mieć własne państwo.

0

kto mi wytłumaczy, czy kibice FC Barcelony mają poglądy lewicowe czy prawicowe. Jedne zrodła mówią, że FC Barcelona to klub skrajnie prawicowy, a inne że to klub lewicowy. Jak jest naprawde?

0

Koleś chyba na emeryturze chce zrobić wokół siebie troche szumu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?