raca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może nie będzie to następca wielkiego R10, ale pilkarzom urodzonych w krajach gdzie piłka nożna jest święta, zawdzieczamy piękno gry ery Rijkaarda. Niepraważ?
0
milosz1 - na Całym Świecie są kibice Barcy, w Anglii, we Włoszech i Niemczech. Ja osobiście kocham oprócz Barcy polski klub ( nie powiem jaki, by nie wprowadzać tu niemiłej atmosfery.)
Pozdrawiam.
0
mecz oglądałem piąte przez dziesiąte, cieszy mnie wynik, i gra, ale nie popadajmy w huraoptymizm. Przed nami dopiero ciężkie mecze. A do końca ligi zostało bardzo dużo czasu, jeszcze dużo może się zmienić. Jeśli Barca zagra tak jak wczoraj, z Realem Madryt, to będzie coś pięknego. Pozdrawiam wszystkich Cules!
Visca el Blaugrana!
0
będzie 3:0 dla Barcy!
Vamos! Vamos! Vamos!
0
Mazursky - ile taka przyjemność kosztuje?
0
Czakamy na mecz z Racingiem. Oby zwycięski!
Pozdrawiam wszystkich cules! VeB!
0
Barca. Werder. Celtic. Szachtar
0
Przeczytaj regulamin i skończ z "innymi tematami".
mod
0
i to jest jedna z rzeczy za którą kocham Barce. Fenomenalna gra do końca. Przypominają mi się nie tak stare dobre czasy.......
0
Przed niedzielnym meczem z Wisłą licze na 1-0 dla Barcy.
Jestem Polakiem i chcialbym, zeby WIsla weszla w koncu do Lm, ale tez od dziecka kocham Barce i chcialbym zeby wygrala LM!
0
Mushroom snapisz na mail moze zobaczymy mecz z Wisła wspólnie!
0
Mushroom jest chyba z najlepszego miasta w Polsce - Knurowa!
ps.znam go z widzenia
0
Nie rozumiem was. Wiadomo każdy kocha polski futbol, ale każdy z nas kocha też Barce. Zamiast kłótni proponuje wam zobaczenie ewentualnego meczu Wisła : Barca, w spokoju i oczekiwaniu aż wygra lepszy. Może to być Barca , a może Wisła. Tak nie bedziecie czuli, ze zachowaliscie sie nie fair wobec siebie. Najlepiej nie kibicowac obu zespolom i cieszyc sie z kazdego wyniku, choc bedzie to trudne.
0
ewentualnie do Jerozolimy...
0
to jak chłopaki robimy jakiś wyjazd do Krakowa? oczywiście na sektor gości...
Visca el Barca!