0

Może nie będzie to następca wielkiego R10, ale pilkarzom urodzonych w krajach gdzie piłka nożna jest święta, zawdzieczamy piękno gry ery Rijkaarda. Niepraważ?

0

milosz1 - na Całym Świecie są kibice Barcy, w Anglii, we Włoszech i Niemczech. Ja osobiście kocham oprócz Barcy polski klub ( nie powiem jaki, by nie wprowadzać tu niemiłej atmosfery.)

Pozdrawiam.

0

mecz oglądałem piąte przez dziesiąte, cieszy mnie wynik, i gra, ale nie popadajmy w huraoptymizm. Przed nami dopiero ciężkie mecze. A do końca ligi zostało bardzo dużo czasu, jeszcze dużo może się zmienić. Jeśli Barca zagra tak jak wczoraj, z Realem Madryt, to będzie coś pięknego. Pozdrawiam wszystkich Cules!

Visca el Blaugrana!

0

będzie 3:0 dla Barcy!

Vamos! Vamos! Vamos!

0

Mazursky - ile taka przyjemność kosztuje?

0

Czakamy na mecz z Racingiem. Oby zwycięski!

Pozdrawiam wszystkich cules! VeB!

0

Barca. Werder. Celtic. Szachtar

0

Przeczytaj regulamin i skończ z "innymi tematami".

mod

0

i to jest jedna z rzeczy za którą kocham Barce. Fenomenalna gra do końca. Przypominają mi się nie tak stare dobre czasy.......

0

Przed niedzielnym meczem z Wisłą licze na 1-0 dla Barcy.

Jestem Polakiem i chcialbym, zeby WIsla weszla w koncu do Lm, ale tez od dziecka kocham Barce i chcialbym zeby wygrala LM!

0

Mushroom snapisz na mail moze zobaczymy mecz z Wisła wspólnie!

0

Mushroom jest chyba z najlepszego miasta w Polsce - Knurowa!

ps.znam go z widzenia

0

Nie rozumiem was. Wiadomo każdy kocha polski futbol, ale każdy z nas kocha też Barce. Zamiast kłótni proponuje wam zobaczenie ewentualnego meczu Wisła : Barca, w spokoju i oczekiwaniu aż wygra lepszy. Może to być Barca , a może Wisła. Tak nie bedziecie czuli, ze zachowaliscie sie nie fair wobec siebie. Najlepiej nie kibicowac obu zespolom i cieszyc sie z kazdego wyniku, choc bedzie to trudne.

0

ewentualnie do Jerozolimy...

0

to jak chłopaki robimy jakiś wyjazd do Krakowa? oczywiście na sektor gości...

Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?