radek161994
Dołączył/a: wrzesień 2011
Wrocław
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tata nie przebiera w półśrodkach :D Alba I Ney na lewej flance toż to prawdziwy kat będzie :D
0
sito było :D
0
Heh Alexis jeszcze lobów nie poprawił ;p (patrz Chelsea- Barca 1:0)
0
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale Alexis się nie wywrócił tylko walczył. Oby tak dalej
0
Ma ktoś dobrą transmisje?
0
I gol numer 1 ^^
0
O 19
0
Messi
0
zastrzec ;]
0
Jak tak dalej pójdzie to wyjdzie jeszcze tak, że to Busquets będzie zmiennikiem Songa ^^
0
Wie ktoś może jaka jest kwota transferu?
0
Premier League News
BREAKING NEWS!
Neymar is set to sign a 5 year deal with Barcelona.
-RK
0
idzie ktos we wro do pubu na mecz? pw pisac
0
można jakiś link do transmisji ?
0
i teraz proszę identyczny występ Alexisa :D
0
zaś spalony niby
0
Offside którego nie było
0
Villa wchodzi :D
0
Pedro niech strzela :D
0
Czyżby Pedro po hat-tricka szedł? :>
0
Alba jakie płuca ma
0
i Leo gol nr 1 w roku 2013 :D
0
oj Alves chyba bedzie zmieniony ;/
0
No no ładny start po przerwie
0
Tito elegancik :D
0
Wie ktoś ile bramek na koncie ma już Messi?
0
Jak dla mnie powrót Abidala jest ważniejszy niż bramki Messiego, zamieniłbym to.
0
Mi on strasznie Ronniego przypomina :)
0
wejście smoka :D
0
i dublet:D