0

Tata nie przebiera w półśrodkach :D Alba I Ney na lewej flance toż to prawdziwy kat będzie :D

0

sito było :D

0

Heh Alexis jeszcze lobów nie poprawił ;p (patrz Chelsea- Barca 1:0)

0

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale Alexis się nie wywrócił tylko walczył. Oby tak dalej

0

Ma ktoś dobrą transmisje?

0

I gol numer 1 ^^

0

O 19

0

Messi

0

zastrzec ;]

0

Jak tak dalej pójdzie to wyjdzie jeszcze tak, że to Busquets będzie zmiennikiem Songa ^^

0

Wie ktoś może jaka jest kwota transferu?

0

Premier League News
BREAKING NEWS!

Neymar is set to sign a 5 year deal with Barcelona.

-RK

0

idzie ktos we wro do pubu na mecz? pw pisac

0

można jakiś link do transmisji ?

0

i teraz proszę identyczny występ Alexisa :D

0

zaś spalony niby

0

Offside którego nie było

0

Villa wchodzi :D

0

Pedro niech strzela :D

0

Czyżby Pedro po hat-tricka szedł? :>

0

Alba jakie płuca ma

0

i Leo gol nr 1 w roku 2013 :D

0

oj Alves chyba bedzie zmieniony ;/

0

No no ładny start po przerwie

0

Tito elegancik :D

0

Wie ktoś ile bramek na koncie ma już Messi?

0

Jak dla mnie powrót Abidala jest ważniejszy niż bramki Messiego, zamieniłbym to.

0

Mi on strasznie Ronniego przypomina :)

0

wejście smoka :D

0

i dublet:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?