radek161994
Dołączył/a: wrzesień 2011
Wrocław
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale pique;/
0
leeeooooo
0
jak rasowy napastnik sie Busi zachował :D
0
gooooooooooooool
0
Puyol koks:D
0
pięknie :D
0
messi:D
0
Alexis jak na razie dobry mecz gra
0
i rekord pobity;D
0
0
może troszeczkę odbiega od tematu aczkolwiek.. :]
0
Dajcie jakiś link bo żadna transmisja mi nie chce działać
0
no nie
0
gooool
0
za co ozil żółtko?
0
gooooool
0
iniesta!!:D
0
ale fart
0
identyczna sytuacja jak Benzema w CL strzelił..
0
mogę prosić o jakiś link do transmisji?
0
i Fabs strzela wązne gole jak zwykle:D
0
i 2:0
0
i jest goool
0
Valdes dupe nam ratuje
0
Messi jaki zły na Ville
0
ale by była bramka
0
świetny kross
0
jaka obrona :D
0
Witam, mógłby ktoś podrzucić link do transmisji?
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r_sBELTPHTo Mimo, że nie lubię go jako człowieka ( bo piłkarzem jest świetnym trzeba przyznać) to tym zyskał wiele w moich oczach