0

ale pique;/

0

leeeooooo

0

jak rasowy napastnik sie Busi zachował :D

0

gooooooooooooool

0

Puyol koks:D

0

pięknie :D

0

messi:D

0

Alexis jak na razie dobry mecz gra

0

i rekord pobity;D

0

może odbiega trochę od tematu ale.. ;]

0


może troszeczkę odbiega od tematu aczkolwiek.. :]

0

Dajcie jakiś link bo żadna transmisja mi nie chce działać

0

no nie

0

gooool

0

za co ozil żółtko?

0

gooooool

0

iniesta!!:D

0

ale fart

0

identyczna sytuacja jak Benzema w CL strzelił..

0

mogę prosić o jakiś link do transmisji?

0

i Fabs strzela wązne gole jak zwykle:D

0

i 2:0

0

i jest goool

0

Valdes dupe nam ratuje

0

Messi jaki zły na Ville

0

ale by była bramka

0

świetny kross

0

jaka obrona :D

0

Witam, mógłby ktoś podrzucić link do transmisji?

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r_sBELTPHTo Mimo, że nie lubię go jako człowieka ( bo piłkarzem jest świetnym trzeba przyznać) to tym zyskał wiele w moich oczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?