3 maja 2015, 11:14
0
ma ktoś skrót Ray Hudson z cordobą może ?
5 kwietnia 2015, 21:53
Siemka da ktos linka do transmisji żeby nie cieło?
8 marca 2015, 12:49
Ja bym zmienił masche na rakiticia
4 marca 2015, 20:41
teraz był faul ale dobrze ze zeszedł
4 marca 2015, 20:40
busquets mnie rozwala...
27 lutego 2015, 12:40
2
Odnośnie meczu Bayern vs Szachtar może bd remis bramkowy.
2 marca 2015, 13:51
1
Dzięki za linka ;p
2 marca 2015, 18:51
2 marca 2015, 13:20
Siemka ma moze ktos filmik z treningu?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ma ktoś skrót Ray Hudson z cordobą może ?
0
Siemka da ktos linka do transmisji żeby nie cieło?
0
Ja bym zmienił masche na rakiticia
0
teraz był faul ale dobrze ze zeszedł
0
busquets mnie rozwala...
2
Odnośnie meczu Bayern vs Szachtar może bd remis bramkowy.
1
Dzięki za linka ;p
0
Siemka da ktos linka do transmisji żeby nie cieło?
0
0
Siemka ma moze ktos filmik z treningu?