0

ma ktoś skrót Ray Hudson z cordobą może ?

0

Siemka da ktos linka do transmisji żeby nie cieło?

0

Ja bym zmienił masche na rakiticia

0

teraz był faul ale dobrze ze zeszedł

0

busquets mnie rozwala...

0

Komentarz usunięty

1

Dzięki za linka ;p

0

Siemka ma moze ktos filmik z treningu?

0

zalll karny dla ronaldo

2

Odnośnie meczu Bayern vs Szachtar może bd remis bramkowy.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?