rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kajtek77 Akurat to jest faktem.
0
@Majkel34 Nie wyczułeś ironii- my to wiemy, ale oni podają taką wersję w "Wiadomościach"
2
"Misja publiczna"- pamiętajcie, to na to prawdopodobnie pójdą 2 mld złotych według naszych mediów publicznych ;)
0
Witajcie, mógłby ktoś podlinkować dyskusję z tapetami na marzec? Z góry dzięki ;D
0
@DaPi jakiś argument? Jedynie Semedo coś próbował a tylko Leo cokolwiek napędzał.
0
Zatrważające jest to, że Messi grając jeden z najsłabszych meczów sezonu i tak był tym który "dał" nam najwięcej w grze do przodu.
1
Pierwsza połowa dobra- przy wykorzystaniu chociaż jednej okazji ten mecz ułożyłby się zupełnie inaczej. Do przewidzenia było, że po tak zmaszczonych setkach Real coś wciśnie, a po strzeleniu to już wiedzieli co robić- nie istniejemy jeśli KTOKOLWIEK na nas siada pressingiem. Można było się spodziewać porażki i ten mecz powinien być lekcją pokory dla większości użytkowników tej strony. Nie da się w nieskończoność wygrywać z takim rywalem- nawet jeśli również nie zachwyca. Szkoda.
0
@Messibestplayerintheworld No właśnie :D był leciutko przytrzymany i gdyby próbował się oderwać zamiast od razu kłaść- wtedy może by odgwizdali.
0
Dybala za wcześnie się przewrócił
0
@Kamilos84 na pewno nie odpadnie w tej rundzie
0
@cules100pro poważnie?
45
Komentatorzy się tłumaczą z błędów i gwarantują swoją bezstronność- poczekajcie aż Cristiano dziś bramkę strzeli, to dopiero będzie przykład "bezstronności"
16
To jest wręcz nieprofesjonalne, żeby aż tak umniejszać Barcelonie. Krytyka a chamskie docinki to wielka różnica. Poziomu tych pseudo-ekspertów nie da się opisać słowami. Żewłakow to mentalny 14- latek kibicujący Realowi, przynajmniej tak sugeruje jego zachowanie.
0
Ale pomoc Rakitić-de Jong- Arthur w rewanżu przy ich dyspozycji nie napawa optymizmem
12
@Barca1992 Mało tego, wtykają mu szpile na każdej okazji. Z kolei gdy pewien Portugalczyk np. poda piłkę na 5 metrów to już jest to świetne zagranie. Tak to wygląda w Polsacie
1
Tak szczerze? To jak do tej pory, obok Tottenhamu jesteśmy najsłabiej grającą drużyną fazy pucharowej
4
Tu nie trzeba zmian. Tu trzeba je*anej rewolucji
5
Do czego dochodzi, żeby martwić się o najniższą możliwą przegraną z Napoli czy o punkt z drużynami pokroju Slavii
1
To jest jeszcze większa żenada niż rok temu
0
I tak będzie wyglądał cały mecz. Jedyne co może się zmienić to cyferka przy liczbie bramek Napoli
0
Też macie wrażenie, że przegramy?
2
Ktoś tu wspominał, że w tym beznadziejnym studiu tylko konkursu SMS brakuje :D
0
@TR3YWAY Ja w piątek również zaczynam nowe zajęcia z Ukraińcem :D
0
@DLFCB 2:1 dla Napoli lub 1:1
28
@SylwekFCB Zastanawia mnie ilu zawodników musi minąć Leo jednym zwodem albo z jakiej odległości strzelić bramkę przewrotką, żeby ich zdaniem to było zagwarantowanie emocji. Messi w moim odczuciu gwarantuje emocje jak tylko ma piłkę pod nogami- w każdym meczu.
79
Włączyłem studio na Polsacie- usłyszałem kilka zdań i wyłączyłem. To jest żart to co oni tam wygadują xD "Messi nie gwarantuje emocji..."
6
Mocniejsza drużyna dzisiaj śmiało mogłaby zgarnąć 3 punkty. Niestety Fabian dał ciała po całości ale również Antonio przy wyniku 2-2 miał piłkę na podwyższenie. Oby Atletico utarło im nosa w LM bo drażniący jest ten totalny brak pokory (głównie) kibiców LFC.
0
@stone80 Ty chyba żartujesz xD gość nabiegał z głową w górę wpatrzoną w piłkę, a że zderzyli się w powietrzu to nie kwalifikuje się na karnego. Ani jakiś wielki impet wymierzony w VVD ani łokieć. Bez przesady.
48
Jak się tak posłucha wiadomości na TVP to ja osobiście mam wrażenie, że kolejnego dnia może pojawić się news- "4 osoby zmarły w wypadku na drodze, która powstała za rządów PO-PSL, natomiast Prawo i Sprawiedliwość od objęcia rządów skutecznie dba o bezpieczeństwo Polaków"
Zatrważające, że taka abstrakcja, dziś czy jutro może przestać nią być i może być próbowana przedstawiana naszemu narodowi.
3
Komentujący Hajto to jest tragedia- ani wiedzy, ani emocji. Nie wiem czy mieliście kiedyś uczucie wstydu za to co ktoś inny robi/mówi. Ja odczuwam to przy jego komentarzu.