6

@Kajtek77 Akurat to jest faktem.

0

@Majkel34 Nie wyczułeś ironii- my to wiemy, ale oni podają taką wersję w "Wiadomościach"

2

"Misja publiczna"- pamiętajcie, to na to prawdopodobnie pójdą 2 mld złotych według naszych mediów publicznych ;)

0

Witajcie, mógłby ktoś podlinkować dyskusję z tapetami na marzec? Z góry dzięki ;D

0

@DaPi jakiś argument? Jedynie Semedo coś próbował a tylko Leo cokolwiek napędzał.

0

Zatrważające jest to, że Messi grając jeden z najsłabszych meczów sezonu i tak był tym który "dał" nam najwięcej w grze do przodu.

1

Pierwsza połowa dobra- przy wykorzystaniu chociaż jednej okazji ten mecz ułożyłby się zupełnie inaczej. Do przewidzenia było, że po tak zmaszczonych setkach Real coś wciśnie, a po strzeleniu to już wiedzieli co robić- nie istniejemy jeśli KTOKOLWIEK na nas siada pressingiem. Można było się spodziewać porażki i ten mecz powinien być lekcją pokory dla większości użytkowników tej strony. Nie da się w nieskończoność wygrywać z takim rywalem- nawet jeśli również nie zachwyca. Szkoda.

0

@Messibestplayerintheworld No właśnie :D był leciutko przytrzymany i gdyby próbował się oderwać zamiast od razu kłaść- wtedy może by odgwizdali.

0

Dybala za wcześnie się przewrócił

0

@Kamilos84 na pewno nie odpadnie w tej rundzie

0

@cules100pro poważnie?

45

Komentatorzy się tłumaczą z błędów i gwarantują swoją bezstronność- poczekajcie aż Cristiano dziś bramkę strzeli, to dopiero będzie przykład "bezstronności"

16

To jest wręcz nieprofesjonalne, żeby aż tak umniejszać Barcelonie. Krytyka a chamskie docinki to wielka różnica. Poziomu tych pseudo-ekspertów nie da się opisać słowami. Żewłakow to mentalny 14- latek kibicujący Realowi, przynajmniej tak sugeruje jego zachowanie.

0

Ale pomoc Rakitić-de Jong- Arthur w rewanżu przy ich dyspozycji nie napawa optymizmem

12

@Barca1992 Mało tego, wtykają mu szpile na każdej okazji. Z kolei gdy pewien Portugalczyk np. poda piłkę na 5 metrów to już jest to świetne zagranie. Tak to wygląda w Polsacie

1

Tak szczerze? To jak do tej pory, obok Tottenhamu jesteśmy najsłabiej grającą drużyną fazy pucharowej

4

Tu nie trzeba zmian. Tu trzeba je*anej rewolucji

5

Do czego dochodzi, żeby martwić się o najniższą możliwą przegraną z Napoli czy o punkt z drużynami pokroju Slavii

1

To jest jeszcze większa żenada niż rok temu

0

I tak będzie wyglądał cały mecz. Jedyne co może się zmienić to cyferka przy liczbie bramek Napoli

0

Też macie wrażenie, że przegramy?

2

Ktoś tu wspominał, że w tym beznadziejnym studiu tylko konkursu SMS brakuje :D

0

@TR3YWAY Ja w piątek również zaczynam nowe zajęcia z Ukraińcem :D

0

@DLFCB 2:1 dla Napoli lub 1:1

28

@SylwekFCB Zastanawia mnie ilu zawodników musi minąć Leo jednym zwodem albo z jakiej odległości strzelić bramkę przewrotką, żeby ich zdaniem to było zagwarantowanie emocji. Messi w moim odczuciu gwarantuje emocje jak tylko ma piłkę pod nogami- w każdym meczu.

79

Włączyłem studio na Polsacie- usłyszałem kilka zdań i wyłączyłem. To jest żart to co oni tam wygadują xD "Messi nie gwarantuje emocji..."

6

Mocniejsza drużyna dzisiaj śmiało mogłaby zgarnąć 3 punkty. Niestety Fabian dał ciała po całości ale również Antonio przy wyniku 2-2 miał piłkę na podwyższenie. Oby Atletico utarło im nosa w LM bo drażniący jest ten totalny brak pokory (głównie) kibiców LFC.

0

@stone80 Ty chyba żartujesz xD gość nabiegał z głową w górę wpatrzoną w piłkę, a że zderzyli się w powietrzu to nie kwalifikuje się na karnego. Ani jakiś wielki impet wymierzony w VVD ani łokieć. Bez przesady.

48

Jak się tak posłucha wiadomości na TVP to ja osobiście mam wrażenie, że kolejnego dnia może pojawić się news- "4 osoby zmarły w wypadku na drodze, która powstała za rządów PO-PSL, natomiast Prawo i Sprawiedliwość od objęcia rządów skutecznie dba o bezpieczeństwo Polaków"
Zatrważające, że taka abstrakcja, dziś czy jutro może przestać nią być i może być próbowana przedstawiana naszemu narodowi.

3

Komentujący Hajto to jest tragedia- ani wiedzy, ani emocji. Nie wiem czy mieliście kiedyś uczucie wstydu za to co ktoś inny robi/mówi. Ja odczuwam to przy jego komentarzu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?