1

@Ratamahatta Nie rozumie czego? XD

0

@FCMichalo Lepiej zdjęcie :D

0

Najsmutniejsze w mojej opinii jest to, że taki scenariusz był do przewidzenia. Nowy sezon, stara gra.

2

Entuzjazm odnośnie nowego sezonu brutalnie zweryfikowany. Martwi mnie jedynie to, że spodziewałem się takiego scenariusza. Śmiejcie się ale będę to powtarzał zarówno po przegranych jak i po wygranych- z Valverde na ławce nic się nie zmieni nawet gdybyśmy mieli trzech Messich w ataku.

0

@AmigoBlancos Myślę, że ma na myśli to że LFC nie jest aż taki mocny na jakiego się go kreuje i fakt, że mieli sporo szczęścia w poprzednim sezonie (patrz: setka Milika czy bramka LFC z Evertonem). A co do meczu z Barcą, w mojej opinii to nie Liverpool był na jakimś galaktycznym poziomie tylko Barca na beznadziejnym.

6

@Deltta Zwycięzca Ligi Europy :)

0

@Dzemix111 To chyba oczywiste. Bardzo prawdopodobne, że Holendrowi wręczą ZP a Cristiano nie powinno nawet być w TOP5 więc nie wiem skąd Twoje wątpliwości.

0

@krzychu1526 Podpisuję się ;)

0

@nitey Nie chcę siać teorii spiskowych ale tak się składa, że np. wpis od New Balance, które współpracuje z Mane, właśnie o treści "Sadio" jest w tej chwili "najpopularniejszym" komentarzem więc nasuwa mi się ja myśl czy przypadkiem faktycznie to już z góry jest ustalone i nagrodę otrzyma Senegalczyk. Ale to tylko moja luźna myśl.

0

Na Instagramowym profilu Champions League- z komentarzy pod trójką nominowanych napastników- zniknęły 3 komentarze z największą ilością "serduszek". Każdy z nich miał w treści "Messi". Dziwny przypadek?

Edit: kolejne znikają na bieżąco. Komedia xD

0

@michaleu Ku*wa jaki fajny gołąb :D

0

@Shad Takie samo, nasi piłkarze wyglądają tak jakby grali tu za karę, 0 radości i polotu piłkarskiego.

3

@A_Gomesinho_21 Nic mu nie umniejszam. Świetny obrońca, jeden z najlepszych na świecie. Po prostu uważam, że jego otoczka jest niesamowicie napompowana przez dziennikarzy, portale, gazety itp.

3

@Drozdu7 Przeciętnie w mojej opinii. Bez błysku, i chyba dwie straty z czego jedna po której LFC wyprowadził kontrę.

1

Patrząc na ostatnie spotkania poprzedniego sezonu i dzisiejszy mecz, można odnieść wrażenie że Virgil wcale nie jest takim Bogiem defensywy na jakiego kreują go media. Owszem, niekwestionowany lider obrony LFC, świetnie się ustawia, jednak "czarną robotę" odwalają zazwyczaj jego partnerzy ze środka obrony.

9

Aż dziwnie to brzmi ale na prawdę, dziś dwa świetne mecze Ekstraklasy

1

@ViscaBarca123 pierwsze skojarzenie z tą miniaturką- Ciro di Marzio z "Gomorry" :D

1

@Rewolucja123 Nie zauważyłem ankiety, a Fabian by wygrał :/

6

@Momalsino Gdyby faktycznie mu wcisneli tę nagrodę to byłby jeszcze większy cyrk niż rok temu i chyba jeden z największych skandali ostatnich lat

1

@Momalsino Które tak piszą? Bo osobiście się z tym nie spotkałem nigdzie a jeśli faktycznie już mają takie przymiarki to cóż, wiara w dziennikarstwo sportowe zaczyna upadać

0

@Arkon Ktoś jest aż tak ślepy, żeby kwestionować fakt, że to był fart?

0

@MacieG Osobiście postawiłbym na tercet Dembele-Griezmann-Messi

3

Ciekawe czy jak Juve wygra ICC to też będzie argument pewnych sfer za przyznaniem ZP pewnemu Portugalczykowi

8

@Janiama Człowiek jak każdy inny, a jakie ma przekonania czy orientację to jego sprawa. Jednak jeśli takie osoby przesadnie, na siłę, dla popisu manifestują tego typu rzeczy to robi się to niesmaczne i może denerwować. Myślę że gdyby nie obnosili się z tym na prawo i lewo to większość ludzi by miała na to totalnie wywalone.

4

@MichalZZZ Messi 65%, Ronaldo 17, van Diijk 14. Tak czy inaczej nie sugeruj się tym bo i tak wcisną ją Virgilowi bo głosować będą ludzie zbliżeni do twórcy tej idiotycznej ankiety ;)

1

@Fenelon Chyba by Bartka na taczkach wywieźli po takim czymś. Nawet oni nie są chyba tak głupi żeby odwalić taki numer

19

Dziwi obecność Cristiano

0

@Bruttal Domyślam się, że sporo Katalończyków nie było zbyt wesołych po ogłoszeniu Griezmanna i zapewne obawiają się jakiś wybryków tej części osób np. wyzwiska, gwizdy czy coś w tym stylu. Ale to tylko moja teoria :D

3

Nie wiem czy było, tak czy inaczej fenomenalne video. Smutno się robi na myśl, że nieuchronnie zbliżamy się do końca jego gry w piłkę.


1

Jak widać można ukarać nadmierną agresję tylko żółtą kartką...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?