0

A za ile chciałeś go sprzedać za 30 mln?

Jak on miał podczas sprzedaży 32 czy 33 lata.
Nikt za więcej by go nie kupił,nie wiem co kobiety tutaj robią

0

Oki skoro taki z ciebie mądrala,to robimy zakład że Isco przez 2 najbliższe lata nie zmieni klubu?

0

Moim zdaniem też na tego 1% ludzi którzy oglądają kosza i ręczną,nie ma sensu pisać o tym artykułów.

0

Aj najgorszy terminarz od lat,pierwsze 3 kolejki to masakra,Bilbao,Malaga(z która nam nie idzie) i Atletico.
Gdyby to było w środku sezonu to jeszcze ok,ale boję się że to jest na początku sezonu,a każdy wie jak często topowe drużyny mają słabe początki,przykładów z ostatniego sezonu chyba nie muszę wymieniać.

4

Ronaldinho zmienił klub,może byście tak napisali o tym.
Nie wiem jakie inni mają zdanie,ale moim zdaniem o takich piłkarzach-legendach klubu jak Ronaldinho,Messi,Xavi,Iniesta,Puyol powinno się pisać do końca życia.

0

Czy Pedro odszedł?Bo jeszcze nie było takiej oficjalnej infromacji,w zeszłym okienku letnim też miał odejść,a jakoś nadal siedzi.
Figo był to wyjęcia,mało znasz szczegóły transferu.
Isco ma 100 mln klauzule,więc nawet jego chęci do Barcy by nic nie dały,a Barca w tym okienku już nie może wydać 100 mln,bo złamie prawo.
Widocznie nie oglądasz meczów Barcy B,Halinović w sezonie może 2 razy się wyróżnił pozytywnie,a reszta wyróżnień to samolubna gra,bardzo duża ilość strat i duża niedokładność

2

No ludzie jak można narzekać na zarząd Rossela na sprowadzenie Neymara?Młody i zajeb*sty gracz,widocznie inaczej nie dało się go sprowadzić,a nie wiem czy wiecie ale brazylijskich piłkarzy niewygodnie się sprowadza bo tam różne firmy mają po ileś tam % praw do piłkarza.
Co jak co ale wytykanie transferu Neymara przez Laporte to szczyt hipokryzji,ode mnie wielki minus panie Laporta.
Nawet jak kosztował 200 mln.to już i tak praktycznie się zwrócił,a ma on jeszcze przed sobą około 10 lat gry na wysokim poziomie.
I jest to dla mnie 2 z najlepszych transferów Barcy,pierwszy to oczywiście Ronni.

0

Ale spokojnie,ja szejków nie chce,jestem przeciwnym nim,tylko mówię że te wszystkie duże transfery i przepłacanie za piłkarzy jest winą szejków.
A samymi wychowankami nie będziemy ciągle wygrywać...Ten czas już minął,nie można stać w tyle,co prawda trzeba liczyć na wychowanków,ale duże transfery też muszą być,bo co byśmy ugrali bez Neymara czy Suareza?

1

Zacznijmy na samym początku od tego że nie ma żadnego długu

1

A co wy myślicie że samymi wychowankami będziemy całe życie wygrywać?
Złota Era wychowanków minęła i nie zanosi się na to aby się miała powturzyć w najbliższym czasie.
Gdyby nie transfery za dużą kasę to zamiast Neymara i Suareza grali by Sandro i Munir,zamiast Rakiticia pewnie Roberto,zamiast Alvesa pewnie Montoya...No ludzie nie piszcie głupot,bo samymi wychowankami nic byśmy w tym sezonie nie wygrali,teraz przez szejków trzeba mieć kasę i robić duże transfery aby liczyć się w piłce.
A 60 mln rocznie na transfery jak na taki klub jak my to bardzo mało.

0

Co by nie mówić u nas jest to samo tylko że z Lewym,w Bayernie wymiata,w reprze robi różnice jak Messi,ale goli brak...

0

My tam na Lewego też możemy narzekać i narzekamy że nie strzela,ale co jak co widać u nas w reprze że Lewy jest lepszy od innych,widać to po tym jak ma piłkę i próbuje zrobić coś nowego,a nie w przeciwieństwie do innych podać do kolegi z boku

0

No ludzie narzekacie że tytuł wprowadza w błąd,jakim cudem?
Jak pisze że Euroliga a Barca(piłka nożna) nie gra w Eurolidze

0

Za to że go lubię to dla jego dobra i naszego dobra,dobrze by było gdyby odszedł za te 35 mln,sam by dostał większe szanse na grę,a klubowi dał by zarobić.
+większy szacun by zyskał za przedłużenie umowy przez co byłby bardziej wartościowy

1

Plącze się w tym co mówi,a jak coś mówi to pod publikę.
Zostaje przy Bartku.

0

Sprzedawać z pocałowaniem ręki,on już swój wiek ma,lepszy nie będzie,cena jest dobra,do tego jak odejdzie to młodzi będą mieli szanse.
A na miejsce Pedro?Munir,Sandro,czy nawet Turan

0

Ehh a już myślałem że to jakiś kolejny "no name" z Brazyli,a tu czytam "211 cm wzrostu" i już wiem że chodzi ko koszykarza

5

Jak dadzą 15-20 MLN mogą brać,jeśli mniej to nie ma sensu sprzedawać,bo istnieją małe szanse że coś z niego wyrośnie,a wypożyczyć zawsze można.

0

Dla mnie podobny trochę do Harissona Horda i Messi strasznie podobny do swego ojca

1

Też się ciesze że chile wygrało, ja tam nie jestem kibicem Messiego tylko Barcelony

0

Narazie nie ma oficjalnie tobą że Pogba jest u nas, zarząd jeszcze nie potwierdził tego

3

Widać że ani trochę się nieprofesjonalnie znasz na piłce nożnej,real nawet za 100 mln nie puści isco a halinovic jest cienki, teoretycznie to Roberto lepiej od niego gra a do rafinhy nawet nie ma porównania

0

Ehh zamiast odmladzac drużynę to ja tylko postarzaja, aby tylko nieliczni było za kilka lat drugiego Milanu

0

Coraz do osiągnięć drużynowych to się nie zgodzę,Messi ani Ronaldo nie wygrali mistrzostwa świata a ronni to ma, po za tym każdy z nich wygrał lm, ligę i inne puchary

0

Dla mnie R10 zawsze będzie najlepszy w historii...widoczne każdy ma inne zdanie

0

Dobry troll,nie jest zły

0

Trudno aby Brazylijczyk 35 letni grał w topowych klubach

0

On przez te 3 sezony osiągnął taki poziom na jaki jeszcze żaden piłkarz się nie zbliżył i raczej nie zbliży
A co do wyboru na najlepszego piłkarza w historii to ludzie patrzą przez 2 pryzmaty Czyli najlepszy sezon w życiu i podsumowanie całej kariery,no jeśli chodzi o jeden sezon to R10 jest najlepszy w historii, ale jeśli chodzi o karierę to Messi jest najlepszym piłkarzem świata,nam pozostaje się cieszyć że obaj grali w Barcelonie

0

Poranny przegląd pogby dzień 34629

0

Ono coś nowego dawno nie było nic o pogbie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?