rafcio1616
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Juniwicze
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pompujmy balonika dalej a skończymy jak Real w zeszłym sezonie,a też tak pompowali balonika o 6 trofeach...
Póki co bez Messiego i Neymara gramy padakę,nie wiem co to będzie jak Messi dostanie kontuzji czy coś.
Abyście się kiedyś nie zawiedli,ja będę zadowolony z ligi+pucharu króla
1
Ja jak oglądam nasze Euro 2012 i za każdym razem jak Tytoń broni karnego to ma ciary,ale to jest pewnie spowodowane tym że jest świetny komentarz lub dobrze dobrana muzyka i wtedy mamy ciary
3
Kurcze a ja myślałem że ten mecz będzie jutro o 2 czyli za 4 godziny,kupiłem piwa,chipsy a tu lipa...No cóż trzeba czekac
0
Dzięki :)
Kiedyś na nk miałem hasło 6x spacja
5
Od którego roku kibicujecie dla Barcelony?
lata 90
era Ronniego(2003-2008)
Era Eto,Henry,Messi-2009
Era MVP-2011
Czy po 2012?
Ja 2005-2006 R10 mnie w to wciągnął
2
Będzie(głupie 15 znaków :()
0
Ej a Real dostał się do 2 ligi czy nadal w 3 będą grać?
0
W wikpedii w piłkarzach jest trochę błędów,nie dawno jak patrzałem Ronaldinho to ostatni jego klub to było Flamengo,ale teraz już chyba zmienili
2
I takie powinniśmy brać,a nie Pogbe dla którego tylko kasa się liczy,chłop mówi otwarcie że da serce Barcelonie i do tego nie chce nie wiadomo ile kasy,takich ludzi się ceni do tego przydany bo młody.Msache,Adriano,Mathieu już po 30 więc na poziomie Barcelony zagrają 2 max 3 sezony a Pique i Verma pierwszej młodości nie są,to jest dobra inwestycja na przyszłość,w Barcelonie B nikogo z stoperów nie widać,do tego znając życie pewnie będą jakieś kontuzje u stoperów.
0
Aby tylko NC+ i Cyfra+ nie dostały LaLigi bo wtedy katastrofa i oglądanie meczów w necie gdzie więcej jest przycinek niż samego meczy.
Fajnie by było gdyby tak jak kiedyś TVP miało gran derbi,ale chyba ich nie stać,chodź z drugiej strony finały ligi mistrzów mają
0
Wole w cyfrowym polsacie niż w ten cyfra+ czy tam Nc+
0
Masche powinien być kapitanem i kropka...
0
Więcej reklam niż meczy...
0
W sumie to gościu ma trochę racji,fifa łapówki bierze i ustawia trochę,te 0-0 przez 90 minut też jest wkurzające...
0
Kurcze porażka jutrzejszy mecz o 2 w nocy,no kurcze kto to ustala?Ja rozumiem że inna godzina itp.Ale tego w Europie nie da się oglądać,jeszcze o 5 godzinie rano mecz to gites i tak często wstaje o 5 np. na ryby czy coś,więc oglądanie meczu raniutko to żaden problem,ale kurcze o 2 w nocy nie da rady,doczekać się nie da o oczy same się zakleją,wstać też nie idzie bo oczy zaklejone.
Katastrofa.
0
Jak będzie ostry trener,to na złość nic nie będą grać,a takie przypadki w piłce są często
2
Sprzedać za 6 MLN i zrobić pierwokup za 20 MLN.
I każdy zadowolony,jak się rozwinie to za 20 MLN by u nas był,jak się nie rozwinie to 6 MLN zawsze jest.
A tam mógł by przynajmniej pograć,liga Angielska powinna być dla niego dobra,tam piłkarze mają dużo miejsca,a Haliović właśnie błyszczy jak ma więcej miejsca
1
67149 oglądających na samej YouTubie a ciekawe ile ogólnie jest na meczu
22
Komentarz usunięty
1
To ile razy już zwalnialiście Lucho lub wywalaliście Roberto?
0
Blokować na co czekacie
0
Kiedy bo zablokujecie?
13
Komentarz usunięty
3
Dlaczego go nie blokujecie?Jak ja wkleiłem dobrą transmisję z YT,pokazałem ludziom jak oglądać mecz w dobrej jakości bez sms i naciągania,to dostałem BANA.
A tu gościu już sobie z godzinkę spamuje linkiem gdzie trzeba sms wysyłać i nic nie robicie
Blokujcie
0
Dlaczego go nie blokujecie?Jak ja wkleiłem dobrą transmisję z YT,pokazałem ludziom jak oglądać mecz w dobrej jakości bez sms i naciągania,to dostałem BANA.
A tu gościu już sobie z godzinkę spamuje linkiem gdzie trzeba sms wysyłać i nic nie robicie
0
Nie srajcie żarem bo to grozi pożarem,to tylko towarzyski mecz,bez Messiego a z Messi szanse wzrastają do 70% na zwycięstwo
0
Zgłoszone do usunięcia
0
11 k oglądających o kurczaki,a mecz z Galaxy i 5 rano było 600 oglądających]
0
Nikt jeszcze w Historii nie wygrał 6 pucharów w sezonie,aby to zrobić to trzeba by było obronić LM a to jest nie realne.
0
Ja tam będę zadowolony jak w tym sezonie wygramy ligę a jak się uda puchar Hiszpanii to już jestem w niebo wzięty,na LM nie ma co liczyć,bo tego obronić się nie da,nie ma sensu dalej dmuchać balonika bo już rok temu kibice Realu go dmuchali i mieli obronić LM,to samo Bayern miał obronić LM,po prostu to taka klątwa tak samo jak z Benficą która nie może wygrać ligi Europy.