rafcio1616
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Juniwicze
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Gdzie puchar?Tak trąbiliście że wygramy,że ich rozjedziemy,jak ja pisałem że nie mamy szans na puchar to od razu banda dzieciaków mnie tutaj hejtowała,nawet mówiła że nie mogę się nazywać kibice,kibicować i wierzyć to ja wierzyłem,ale nigdy bym nie obstawił pucharu dla Barcy po wcześniejszym przegraniu 4-0.
Sobie wejdźcie w mój profil i zobaczcie jak wczoraj przed meczem przewidywałem przyszłość :) Logicznie i realne myślenie u was na poziomie Hala Dzieci :)
1
0
Ooo bana ci zdjęli :)
1
Jako że mam dar przewidywania tego co się wydarzy za kilka godzin,to was informuje mecz wygramy,puchar przegramy,po 24 będzie narzekanie,lament,ale będą słowa otuchy.
Atmosfera będzie smutna,grobowa i podczas meczu na rm.pl będą nas wyśmiewać
Kibicować sobie można,mecz zapewne wygramy,ale nie będzie to 4-0 ani 5-0 nie zdołamy strzelić tyle bramek nie tracąc żadnej.
Kibicować będę,wierzyć też,ale logicznie i realnie nie mamy żadnych szans.
Po 24 będę wam to pisał,po meczu sobie wejdźcie na mój profil,bo nasze szanse na puchar są równe zeru
1
Kibicować sobie można,mecz zapewne wygramy,ale nie będzie to 4-0 ani 5-0 nie zdołamy strzelić tyle bramek nie tracąc żadnej.
Kibicować będę,wierzyć też,ale logicznie i realnie nie mamy żadnych szans.
Po 24 będę wam to pisał,po meczu sobie wejdźcie na mój profil,bo nasze szanse na puchar są równe zeru
1
Jako że mam dar przewidywania tego co się wydarzy za kilka godzin,to was informuje mecz wygramy,puchar przegramy,po 24 będzie narzekanie,lament,ale będą słowa otuchy.
Atmosfera będzie smutna,grobowa i podczas meczu na rm.pl będą nas wyśmiewać
0
Juz ten duglas lepiej by się spisał od alves
2
Ciekawostka:
FC Barcelona nigdy w swojej historii nie podniosła się po porażce 0:4
I nie podniosą...
0
Ej no do grupy frustatów mnie nie zaliczaj,kibicuje dla Barcy od małego gnojka od 2006 roku pamiętam różne sytuacje,kryzysy i mecze,nie hejtuje Barcelony tylko normalnie potrafię logicznie myśleć i mówię że Barca nie ma szans na SPH mec wygrać mogą ale nie 4-0 czy 5-0.
Że wielcy jesteśmy to wiem,aktualnie najlepsi na świecie.
Remontada możliwa,ale nie przy wyniku na 0 z tyłu...
0
Strzelić 4 możemy ale i możemy stracić 4.
W ostatnich 2 meczach straciliśmy 8 bramek,w ostatnich 2 meczach z Bilbao straciliśmy 5 bramek a strzeliliśmy 3
0
Wierzyć nie zabronię,ale zadecyduje bo wiem że nie zdobędziemy SPH,więc decyduje.
Jak chcesz to w wtorek rano napiszę co wiadomość o tym kto miał rację.
Napisać?
0
Takie coś tylko raz się trafiło,ale Milan wtedy gorzej grał niż Bilbao
3
Widzę że 75% ludzi ślepo wierzy w rzecz nie realną,nawet walkower by nie pomógł.Cały presezon i mecz z Sevilla pokazał że gramy kupę,podczas gdy w kwietniu-czerwcu byliśmy w swojej najlepszej formie to rozpykaliśmy Bilbao na własnym stadionie 3-1 to tym bardziej teraz przy cienkiej formie i z kontuzjami nie ma żadnej szansy rozwalić ich 5-0 a tym bardziej że wczoraj żadnej bramki nie potrafiliśmy strzelić,do tego Bilbao pewnie coś nam właduje,już z Bayernem mieliśmy odrabiać 3-0 a dostaliśmy 4-0
Obstawiam nasze zwycięstwo 3-1 czas myśleć realnie.
Kibicować i głupio wierzyć będę,ale obstawiać 4-0 czy 5-0 to nawet nie ma mowy.
Skoro tutaj tyle głupich ludzi którzy wierzą w rzecz nie możliwą to robimy zakłady?Ja od razu mówię że Barca już nie zdobędzie SPH
0
Nie mieli takie wyzwania?Hmm a Bayern dostali 3-0 też się spuszczaliście że wygramy a dostaliśmy 4-0
2
Tu już nie ma co wierzyć,kibicować można ale patrząc logicznie i realnie Barca nie ma żadnych szans na strzelenie tych 4 czy 5 goli przy strzeleniu zero bramek przez Bilbao
0
Wiara a myślenie logicznie to 2 różne rzeczy,czas nauczyć się je odróżniać,wierzyć będę zawsze,ale logicznie myśląc Barca nie ma szans,już raz wrzucałem swoje skróty kibicowania z Juventusem do neta,to tak po mnie pojechaliście że za duże się drę i krzyczę(no kibicowałem) że musiałem usunąć film.
0
Kibicować a myśleć realnie to 2 inne rzeczy i chyba mało kto je odróżnia,ja tam będę kibicować dla Barcy w poniedziałek jak i nawet gdyby spadli do 2 ligi-bo Barca jest w sercu.
Ale szans na awans już nie ma,nie ma mowy o wyniku 4-0 czy 5-0 przecież Bilbao nie wygrało fartem i nie jest ogórkiem.
0
Ej Marc nie wyciągał w tym sezonie 8 razy piłki z siatki tylko 7 razy bo raz piłkarz Sevilli ją wyciągnął
2
Kibicować będę,wierzyć też,ale realnie i logicznie nie mamy już żadnych szans na SPH
2
Tu już nie ma co wierzyć,kibicować można ale patrząc logicznie i realnie Barca nie ma żadnych szans na strzelenie tych 4 czy 5 goli przy strzeleniu zero bramek przez Bilbao
0
Athletic przejęło kontrolę nad meczem, zagrali dokładnie tak samo jak Sevilla w drugiej połowie-Zero wyciągniętych wniosków.
Do tego jeszcze sam trener Bilbao mówił przed meczem że Sevilla pokazała jak należy grać z Barceloną i postara się powtórzyć to co zagrała Sevilla w drugiej połowie.
Ale kto tam by go słuchał,do tego wystawienie 6 czy 7 rezerwowych.
Obwiniać piłkarzy to tutaj nie można,winni to Lucho i sztab szkoleniowy.
0
Kolejny głupek który wierzy w głupoty.
SPH już jest przegrany,kibicowanie a myślenie logicznie i Realnie to w inne rzeczy
0
Kibicować a myśleć realnie i logicznie to 2 całkiem inne rzeczy...
Kibicować też będę,ale Barcelona już nie ma szans wygrać SPH.
Szanse to 0%
A argument " Historia w futbolu nie takie rzeczy oglądała" jest do niczego bo można sobie powiedzieć że Euro 2016 wygra Polska czy tam Mołdawia bo przecież Historia w futbolu nie takie rzeczy oglądała.
0
No i strzelił...
1
Jeszcze nikt na to nie wpadł że Lucho ma taką taktykę aby pierwszą połowę sezony do stycznia grać w kratkę i ciągłymi zmianami składu,a dopiero od stycznia wybiera podstawową 11 i do końca sezonu wszystko wygrywa
0
Ktoś wie czy w rewanżu zagra Neymar,Alba i Rakitić?
Jeśli nie to szanse mamy równe ZERU
0
I balonik pękł szkoda że tak szybko.
A po za tym już na fejsach mają z naszych komentarzy beke
0
4,8,15,16,24,48