0

Oczywiście to żart,aby zaraz nikt nie wziął na serio

5

Wszyscy się tak śmiejemy z Ronaldo i go hejtujemy,a może on tak honorowo czeka na Messiego,aby razem z nim się ścigać.

Bo teraz wie że miałby by łatwo nabić przewagę,więc daje szanse dla Messiego i po GD zaczną się ścigać.

0

Obiektywnie mówiąc to z jego punktu widzenia ma całkowitą rację,ale patrząc na nasz punkt widzenia sprawa wygląda inaczej,piłkarze nie wytrzymują i protestują,osoby wyżej położone za każdym razem próbują nam dokopać.
A to tyle karnych nie dostajemy,z samym Atletico chyba z 2 czy 3,jak my dotkniemy rywala od razu sędzia gwiżdżę,a jak rywal skosi nas czy coś to gramy dalej,więc się nie dziwie ani Barcelonie ani Villeralowi trzeba patrzeć obiektywnie z dwóch stron widzenia

0

Komentarz usunięty

0

Trafiłem na coś takiego:

"cały mecz rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polak miał ostre starcie z Ronaldo. Ostatni cios wyprowadził Portugalczyk, który starał się trafić reprezentanta Polski lewym sierpowym. Sytuacja miała miejsce dość daleko od piłki i została przeoczona przez sędziego Gonzáleza Gonzáleza, w związku z czym gwiazdor Realu nie został ukarany."

Ma ktoś video z tymi potyczkami Ronaldo z Krychowiakiem?

2

Całe szczęście że my tego Danillo nie wzieliśmy.
Jedynie czego możemy się bać podczas GD to głównie James i ewentualnie powrót kontuzjowanych graczy Realu czyli Benzemy który sobie z nami dobrze radzi oraz Navasa który jest 2 klasy wyżej niż Casilla

6

Nie zabrał,tylko obaj dostali :D

0

Zagłosowane na Messiego z Firefoxa,Chrome i Opery
http://www.fifa.com/ballon-dor/puskas-award/index.html

0

Gdzie są oceny komentarzy ja się pytam?

0

Crak i tyle po Messim i Ronaldo to on będzie najlepszym piłkarzem świata,bo co jak co już jest 3 z najlepszych na świecie.

0

W sumie to styl gry podobny do Rafinhy który też się odbudował na wypożyczeniu w Celcie.
No i właśnie z młodych zawodników właśnie na Halinovicia i Rafinhe licze

0

Tylko ci 2 pierwsi nie są do wyciągnięcia nawet za 200 mln...

0

100 zł stawiam że Real wygra,jak wygra będzie kasa,jak Real przegra będzie radość i zadowolenie że Barca wygrała.
Chodź wydaje mi się że aktualnie to Real jest w 2 razy lepszej formie niż Barca

0

Dupsko piecze ciebie,nasi wbiegli do kibiców Getafe gdzie 99% z nich to kibice Realu,jakby taki Pique wdarł się w kłótnie,bo mógł by potem dostać w ryja od kibiców i kogo by była wina?Zwalał byś na kibiców Getafe pewnie mimo że Pique złamał by kilka nakazów.Zachowali się nie odpowiedzialnie i tyle,widać jak brakuje Xaviego czy Puyola,nasi są jak dzieciaki i tyle.Brak odpowiedzialności.
Nasi zachowali się jak chamy,to był pokaz braku szacunku dla przegranego,zachowali się jak dzieciaki,chciałbyś aby tu u nas Real wygrał i potem odwalali coś z maskami i krzykami na sali?Byście narzekali na brak szacunku.

0

Wszystko co gada jest prawdą i każda myśląca osoba o tym wie.
Nasi zachowali się jak chamy,to był pokaz braku szacunku dla przegranego,zachowali się jak dzieciaki,chciałbyś aby tu u nas Real wygrał i potem odwalali coś z maskami i krzykami na sali?Byście narzekali na brak szacunku.

0

Człowieku co ty za głupoty piszesz po:
1-Nasi zachowali się jak chamy,to był pokaz braku szacunku dla przegranego,zachowali się jak dzieciaki,chciałbyś aby tu u nas Real wygrał i potem odwalali coś z maskami i krzykami na sali?Byście narzekali na brak szacunku.
Po 2-Tak to prawda że prezes Getafe by świętował z Realem,bo Getafe to jest tak jakby Real B,sam prezydent Getafe jest socio Realu,a kibice Getafe w 99% to kibice Realu.

0

I gościu ma rację nic,nasi zachowiali się jak dzieciaki i tyle

0

Ale niektórzy są żałośni jarają się że rozwaliliśmy takiego ogórka jakbyśmy rozwalili Real

0

Nie oglądałem wczoraj meczu a z tego co wiem to jak Neymar z Roberto rozgrywali rzut różny,bo piłka odbiła się o chorągiewkę rzutu różnego i właśnie mam pytanie czy był aut/wyszła czy normalnie można było grać jak piłka odbiła się od chorągiewki i pozostała na boisku?

0

Przy obecnej naszej formie a formie Realu na 100% dostaniemy kilka bramek i na tym się skończy,chodź miejmy nadzieje że do tych 3 tygodni wszystko się zmieni,bo gramy padakę że szok.
(nie zwracać uwagi na mecze z ogórkami po których się jaracie jacy to silni my jesteśmy)
Bo już z Celtą czy Sevilla tak łatwo nie było.
A do tego brak Messiego to 50% mniejsze szanse.

0

Nie oglądałem wczoraj meczu a z tego co wiem to jak Neymar z Roberto rozgrywali rzut różny,bo piłka odbiła się o chorągiewkę rzutu różnego i właśnie mam pytanie czy był aut/wyszła czy normalnie można było grać jak piłka odbiła się od chorągiewki i pozostała na boisku?

1

Nic nowego,po prostu wcześniej Roberto zjadała presja i nic więcej,grał asukuracyjnie i bał się zaryzykować,bo wiedział że dostaje szanse rzadko więc nie chciał nic spieprzyć ryzykownymi zagraniami,teraz wie że gra częściej to może zaryzykować.
Bardzo wielu piłkarzy zjada presja i strach w tym mnie samego też

0

O co chodzi w wczorajszym meczu z chorągiewką?
Bo nie miałem możliwości obejrzenia meczu.
Ktoś wie?

0

O co chodzi w wczorajszym meczu z chorągiewką?
Bo nie miałem możliwości obejrzenia meczu.

11

Warto wspomnieć że nasz piłkarz Mathieu obchodzi dzisiaj 32 urodziny!
Sto lat

0

Niedawno wyszedł ranking Uefa i jesteśmy w rankingu klubowym na 3 miejscu,numer 1 Real a numer drugi Bayern,trochę się wkurzyłem i nie widziałem o co kaman,jak wygraliśmy LM,ale doszło do mnie w końcu że ranking jest z 4 czy tam 5 ostatnich lat a wygląda to tak:

Real - 1/2 , 1/2 , Win, 1/2
Bayern - Finał, Win, 1/2, 1/2
Barcelona - 1/2, 1/2, 1/4, Win

Bilans Spotkań: (Wygrana-Remis-Porażka)

Real > 37-8-7
Bayern > 35-6-12
Barcelona > 32-9-10

Bramki:

Real > 132-46
Bayern > 122-50
Barcelona > 112-48

0

Niedawno wyszedł ranking Uefa i jesteśmy w rankingu klubowym na 3 miejscu,numer 1 Real a numer drugi Bayern,trochę się wkurzyłem i nie widziałem o co kaman,jak wygraliśmy LM,ale doszło do mnie w końcu że ranking jest z 4 czy tam 5 ostatnich lat a wygląda to tak:
Jeśli ktoś ma wątpliwości to z nudów obliczyłem:

Real - 1/2 , 1/2 , Win, 1/2
Bayern - Finał, Win, 1/2, 1/2
Barcelona - 1/2, 1/2, 1/4, Win

Bilans Spotkań: (Wygrana-Remis-Porażka)

Real > 37-8-7
Bayern > 35-6-12
Barcelona > 32-9-10

Bramki:

Real > 132-46
Bayern > 122-50
Barcelona > 112-48

0

Kondycyjnie większość dała rady biegać :D Wynik większy niż hokojowy bo 13:13
W tym 5 moich goli i 6 asyst

5

Warto zaznaczyć że Halinović w tym sezonie LaLiga strzelił 1 gola i zaliczył 3 asysty ,więcej niż nasza cała lina pomocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?